Hărţi ro16

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nuincerkati cred ca ti s-a urcat la cap ca esti mare jucator! Mi se pare ca suna ainfumurare...din cate stiu eu si unicul 22 cam tot asa era acum o saptamana cu al sau cont ded 13.400.000 de puncte! Uita-te acum la el...cred ca iti dau lacrimile de mila!

sincer prea va impaunati cu alianta asta Snow-Potop...fiecare pentru fiecare v-a fost frica...toti stateati la cutie! acum aveti glas...o sa va punem iar pe mute singura diferenta este ca va timpul mai lung!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cristiane...diferenta dintre noi se vede numai de pe tw-stats...lasa jucatorii buni sa imi comenteze...de afumati ca tine e plina L16...
 

DeletedUser

tw-stats e numai pentru EDITAT ca tine! nu are nicio valoare jucatori ca tine asky07 s.a.m.d sunt niste nulitati!nu te lauda ca esti in top pe tw stats...acolo poti fi si cand vei fi istorie...nu foarte departe este clipa aia! cand vei fi istorie abia atunci vei fi valoros!


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cuceriri: 3778 (+2235-1543)...cu asea ceva te lauzi?de statusul asta vorbesti?

stai cristiane ca imediat vine si celalalt maimutoi circar si sa vezi ce importanti si rotunzi se cred....is un fel de hopa mitica ei doi
 

DeletedUser

:)):))

bun smecherilor..ramaneti voi in lumea voastra(parasita)
chiar m-am amuzat..sincer va zic:)))
CRISTIAN inca nu te-am jignit dar daca e sa o facem tribuie sa te anunt ca EDITAT)

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

te-ai suparat?
ti-ai dat seama ca nu esti asea de mare zmeu?buna dimineata...sper sa vezi realitatea de acuma inainte
 

DeletedUser

taci ca nu iti mai dau osul ala daca esti obraznic:))

palyuka cand intri preia legatura ca pe mine deja ma plictisesc neutrii astia:D
 

DeletedUser

sluga,sluga?
iti pui aghiotantul la treaba?iar ai ramas fara replici?ai fost atins pe sistem nervos?
 

DeletedUser

am realizat ca nu am cu cine tine o conversatie cap/coada..te las pe cine ca aici esti in lumea ta...eu intru pe joc sa va fac de cacao adhd-ul:D

Ho Ho Ho Merry Christmas:)
 

DeletedUser

eu ca jucator v-am luat 115 sate si nu am pierdut decat 11 diferenta e de 104 in favoarea mea..ca sa nu mai zic cate sute v-am luat de pe sittere(si deabia am inceput)

si acum ar trebuii sa intreb..Probleme Gogule?:
 

DeletedUser

da gogule....uitate de exemplu la ultimele statistici...noi jucam ca trib...ca doar asea ii jocul asta...poate o data si o data ai sa il intelegi...poate ar trebui sa iei siterul lui unicul putin ca intr-o saptamana a pierdut peste 760 de sate si credema ca nu avem chef sa ne oprim aici....asea ca statisticile tale....sunt in inferioritate
 

DeletedUser39143

ohoo..lume noua pe forumul extern
ma bucur ca se mai vorbeste si aici ca era mare plictiseala cand vorbeam doar noi
imi pare rau totusi ca se vorbeste asa urat de ambele parti
jocul e frumos, bucurati-va de el si nu mai folositi injurii
cat despre ce s-a dsicutat pana acum vad deja ca spuneti ca nu mai avem nici o sansa....imi pare rau sa aud asta si ca inca nu ne creditati....palyuca...nu demult ne laudai pentru ce am realizat, acum arunci cu injurii, nu ma steptam de la tine sincer, era frumos cand discutam pe skype...alianta cu snow a fost benefica de amandoua partile si nu poate nega nimeni asta....s-a ajuns la razboi pentru ca era inevitabil, harta devenise mica, iar potopul era clar in dezavantaj, asa ca am decis sa ne luptam de la egal la egal ca 3 triburi care dominau lumea, dar asta nu s-a inteles...din contra se pare ca snow si-a atins scopul si a format o noua alianta ca stia sigur ca nu se vor descurca fara ajutor. imi pare rau ca potop-ul le-a facut jocul poate fara sa isi dea seama. atacurile asupra noastra din partea voastra nu au facut altceva decat sa readuca placerea jocului celor care neglijasera granita aceea si ma bucur de aceasta. statisticile se vor vedea dupa minim 6 luni si atunci putem zice daca intradevar ne ,,distrugeti"...
spor la joc si toate cele bune in viata reala.
 

DeletedUser

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:ultima saptamana
Tabăra 1: 921
Tabăra 2: 183
Diferență: 738

dedicatie pt bobs!!!asta este in ultima saptaman!!!ti-am spus ca o sa revin cu statistici deci cum iti spuneam nu strigati uraaaa ca nu ati ajuns la linia de finish mai aveti mult si dupa cum se vede aceaa linie ii tot mai departe!!!
 

DeletedUser

Nuincerkati.....nu mai spune aici ca ai atacat de pe sittere( stii bine ca ai atacat aceeasi jucatori si der pe contul tau si de pe sittere) nu de alta dar poate se sesiseaza un admin si chiar nu am vrea sa fii banat pentru ca dispare placerea de a te umili!
 

DeletedUser

si ca fapt divers Bogdan v-a luat 179 de sate si nu a pierdut decat 5 ! Fa procentajul si ai sa vezi ca esti slab in comparatie cu el!
 

DeletedUser

Nu fac tiket....dupa cum am spus nu vreau sa fii banat pentru ca nu mai am placerea de-a te vedea umilit!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus