Hărţi ro16

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:))


eu sunt de 10 zile la granita cu ADHD si v-am luat 120 de sate..el are granita cu potop de 2 ani si a luat 179 de sate!
fa tu comparatia asta:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nuincerkti ma repet mai bine taci decat sa debitezi prostii!!!bogdan nu are cu potop de 2 ani granitza dar pt. tine este prea mult jocul asta!!!acu 2 ani bogdan se razboia cu quitul dar ce iti spun eu tie lucrurile astea pt. ca atunci abia lasai tetina pt. a bea din pahar!!!stai tu linistit ca la cum il stiu eu o sa deveniti vecini in curand si sa vezi distractie pt. tine!!!imi place cum ti se umfla pieptul de atata autolauda dar vezi sa nu-ti crape sutienul si sa te faci de rusine!
 

DeletedUser

nenea ,,bunicu,,..te cam insemni singur!
eu as vrea sa am ca vecin fiecare jucator din adhd-ul vostru care se mai tine in doua paie...deabia de acum va luptati cu adevaratul potop(spuma potop-ului)..pana acum aveati conturi la noi in trib pe care le innobilati tot voi,ca sa va arate bine statisticile.....si va umflati in pene..deci petuca stai jos ca ai 4!
 

DeletedUser

upssss...v-am mai luat un sat acum cateva minute..imi cer mii de scuze,chiar nu am vrut:(
 

DeletedUser

daca tu insemni spuma atunci este clar viitorul potopului!!!apropo eu tiam recuperat satul ala care te lauzi ca lai luat!varzaaaaaaaaaaaaa cu carnati asta insemni tu pe lumea 16!!!baiete tu chiar nu vezi ca esti penibil?tu chiar nu-ti dai seama ca esti prea nesemnificativ pt. jocul asta?tu sti cati viteji de astia ca tine am scos pe margine in 3 ani de lumea 16?baiatule nu risc sa te clasific ca iau ban de la admini da credema ca esti jalnic!!!invata baiete sa respecti ca sa fi respectat!eu nu am auzit laude la adresa ta da eu macar am fost laudat de inamici deci asta conteaza!tu cu cine te-ai luptat?cu sparta?cu marginea snowului?poi tu sti diferentza de clasa dintre noi si ei?ii enorma!!!deci nu caracteriza adhdul pana nu ne cunosti!uitate la unicul deja sa lasat baiatu si abia am inceput de-o saptaman pe el!!!uitzi chestia asta?nuti dori sa fie crema adhdului langa tine ca pe romaneste orice prost stie sa joace cu 100mii din fiecare pe sat deci nu te mai unfla in pene ca se rupe ceva organ in tine si mi-ar parea rau sa nu te prind eu pe harta!stai linistit ca mai facut curios si o sa ma trag eu langa tine viteazule!apropo ai auzit de nobili la secunda?ca eu la cate atacuri am vazut de la tine putei face doge cu jumatete de cont intre nobilii tai deci TACI DIN GURA SI INVATZA SA JOCI"EXPERTULE":)))VAI DE TINE
 

DeletedUser

ups...ai mai luat un sat? se pare ca nu reusesti sa-l tii mai mult de 15-20 de minute! ups...pana sa scriu deja l-ai pierdut....dar nu-i nimic....asa fac marii jucatori!
 

DeletedUser

bai oameni buni nu va puneti cu toti circarii sa ii lamuriti in unele chestii si apropo...vedeti ce le spuneti pe aici ca ii invatati sa joace....le spui tu de nobili la secunda....aia daca vad asea ceva zic ca folosesti scripturi interzise si iti fac ban....fiti seriosi mai....cu stresu asta cand mai vorbiti aducetii vreo 3 mingiute sa faca niste jongleri cu ele...dar eu ce astept ii sa ii treaca banul cat de repede la monsenior palyuka ca deja musca din tastatura ca el nu poate face ceva acrobatii pe aici....de la astia 2 nu o sa auziti vreodata o chestie desteapta,doar tot felu de prostii....
prietene nuincerkti uitate cand am luat ultimul sat de la potop si apoi vorbeste,dar voi inca nu stiti sa va uitati la actele unui jucator...voi tot va tineti cu gura mare dar de cand am pus putin laba pe voi cu cateva atacuri aruncate aiurea strigati dupa sprijin de nu va mai tin corzile vocale...vi se strica calculatoarele si nu mai puteti sta pe conturi atacate,va cade netu,aveti probleme.....si sa fim bine intelesi....ce face adhd acuma pe voi ii prosteala de 2 bani,inca nu sa facut un atac organizat pe voi,si conturi tot mai avem inca la voi de nici nu va vine sa credeti pe cine
se pare ca aveti nevoie de mai mult sprijin din partea snow-ului...dar nu o sa il prea aveti pt ca ei nu stiu sa se ajute intre ei...altii stau cu 150k pe sat si altii nu au decat ferma si sunt in pierdere libera...dar ei vad granita cu adhd miscanduse :))ma faceti sa rad
p.s.:cum a trecut atacul organizat din snow?cu cele 11k fuluri?DEZASTRU...daca vreti va fac si un mic rezumat
 

DeletedUser

recunosc m-ati ciuruit:))))un sat pierdut!!!!dar upssssssssssssss l-am recuperat!!!mai sa fie deci 3000 de fulluri pt. nimic?vai palyuca mare strateg esti!!!
 

DeletedUser

hopaaaa ati concediat unicuu?dc oare?va strica statisticile?se vede de aici ce trib de incepatori sunteti!!!deja va duceti incet da sigur in groapa!!!
 

DeletedUser

ei acuma sa vad ce explicatie iti gasesti pt unicul22....va strica statisticile?asea o sa faceti cu toti care o sa ii atacam?
eu zic ca nu vati facut alianta corecta....la vara poate o sa ajunga ceva sprijin si din snow pe la voi :))
tipic snow....isi vede propriul interes....voi chiar credeti ca snow a fost interesat de voi?desteptativa oameni buni si puneti lucrurile cap la cap....snow putea fi radiat in cateva luni dar le-ati jucat jocul...acuma trageti foloasele snow-ului :))
 

DeletedUser

am stat, am citit ce ati postat fiecare pe aici, adhd se lauda cu cateva mii de sate loate ,bv lor au stiut unde sa atace,numai conturi inactive ,controlate majoritatea de ei.. Toate bune si frumoase pana in ziua de astazi pentru tribul adhd.. Intradevar stiu sa faca un organizat pe un jucator care stie ca nu poate fi ajutat de trib foarte mult .ex.pity009 ,elegantul,unicul.si mai sunt cativa in pozitia lor..
Dar ce nu ati invatat voi tribul adhd. Sa nu va bucurati inainte de a fi siguri ca puteti ingenuchia un trib ca snow sau tribul potop fara ajutorul tribului snow ..
In primul rand nu vad respect din partea tribului adhd ...vrei sa fi respectat ? Respecta mai intai jucatori cu care stai de vorba ,daca nu-i cunosti nu te apuca sa vorbesti sau sa scri ceva pe forum doar ca te vezi tu putin mai bine cu cateva mii de sate loate de la inactivi.
Cand intri intrun razboi acesta nu tine doar cateva luni ca sa incepi sa te lauzi, ca ai facut ,ca ai dres ,ca iai omorat . Asteapta sa vezi ce inseamna furia snow sa primesti cateva zeci de mii de atacuri sa nu ai cu ce te apara si de abia atunci poti sa zici ceva legat de tribul advers..ati primit doar cateva mii de atacuri nu pentru a loa sate de la voi ,nu ne intereseaza deocamdata satele voastre ,doar trupele de aparare care le bagati sprijin ne-au interesat pana acum...
De acum incolo ne intereseaza satele .vom face o statistica peste vreo 6 luni daca o sa mai fiti tot asa entuziasmati ,cum sunteti acum.
Faceti unele aluzi la pipirel ,glentore ,pity..uitativa mai intai la inamici invisi si apoi daca considerati ca sunteti putin mai sus ca ei ,atunci aveti dreptul sa vorbiti ceva despre ei, pana atunci munciti si lasati capul plecat in fata celor mai buni ca voi .nu va uitati rangul care multi au invatat sa joace datorita lui glentore si pity si acum se cred zmei.este o vorba,[pe cine nu lasi sa moara ,nu te lasa sa traesti] cam asta ati facut voi cu pity care va crescut ca si trib si intotdeauna va loat apararea .
Haideti sa lasam timpul sa vorbeasca pentru noi si vom vedea de acum incolo care stie sa joace acest joc..apropo in caz ca nu stiti acest joc e unul de strategie ,atacuri si nobili toata lumea stie sa apese pe clik,dar nu asa se castiga,mai aveti de invatat strategia acestui joc.

Cu mult respect pentru toate tribuile de pe lumea 16. Cei mai buni sa castige


Da...am citit cu mare atentie ceea ce ai scris.....la un moment dat aveam impresia ca-l citesc pe Kant atat de multa filozofie in mesaj! Ai dreptate dupa 6 luni o sa analizam statistica....deja au trecut trei luni. si nu cred ca ve-ti putea recupera foarte mult, ba din contra nu cred ca recuperati ceva!Da....Pipirel, glentore...jucatori care nu au fost atacati! Pity...o fi invatat pe altii sa joace sper ca i-a invatat ca un razboi se duce pana la ultimul om....am serioase dubii ca stia asta din moment ce la primul atac a dat bir cu fugitii! Am vazut furia snow zilele acestea daca ma rogi frumos o sa-ti trimit rapoartele atacurilor din pacate pentru noi am pierdut un sat....care s-a recuperat a doua zi! Da' furiosi a-ti mai fost!:)
Am uitat sa-ti spun...aplicam strategia ca la fotbal " ai...n-ai mingea...tragi la poarta"- simplu si eficient!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser


Haideti sa lasam timpul sa vorbeasca pentru noi si vom vedea de acum incolo care stie sa joace acest joc..apropo in caz ca nu stiti acest joc e unul de strategie ,atacuri si nobili toata lumea stie sa apese pe clik,dar nu asa se castiga,mai aveti de invatat strategia acestui joc.
ma scuzati ca intervin si eu , dar cea mai buna strategie e sa iei sate cat mai multe cu pierderi cat mai putine, nu sa dau 5-6k de atacuri si sa iau un sat,mai bine dau 2-300 si iau 50 de sate
 

DeletedUser34416

Nuincerkati.....nu mai spune aici ca ai atacat de pe sittere( stii bine ca ai atacat aceeasi jucatori si der pe contul tau si de pe sittere) nu de alta dar poate se sesiseaza un admin si chiar nu am vrea sa fii banat pentru ca dispare placerea de a te umili!

Haoleuuuuu, nu am stiut ca la nivelul asta mai sunt jucatori care habar nu au ca nu se poate ataca din sitter acelasi jucator pe care i-l ataca si cel care a preluat sitterul
RUSINICAAAAAAAAAAAAAA
 

DeletedUser

daca tu insemni spuma atunci este clar viitorul potopului!!!apropo eu tiam recuperat satul ala care te lauzi ca lai luat!varzaaaaaaaaaaaaa cu carnati asta insemni tu pe lumea 16!!!baiete tu chiar nu vezi ca esti penibil?tu chiar nu-ti dai seama ca esti prea nesemnificativ pt. jocul asta?tu sti cati viteji de astia ca tine am scos pe margine in 3 ani de lumea 16?baiatule nu risc sa te clasific ca iau ban de la admini da credema ca esti jalnic!!!invata baiete sa respecti ca sa fi respectat!eu nu am auzit laude la adresa ta da eu macar am fost laudat de inamici deci asta conteaza!tu cu cine te-ai luptat?cu sparta?cu marginea snowului?poi tu sti diferentza de clasa dintre noi si ei?ii enorma!!!deci nu caracteriza adhdul pana nu ne cunosti!uitate la unicul deja sa lasat baiatu si abia am inceput de-o saptaman pe el!!!uitzi chestia asta?nuti dori sa fie crema adhdului langa tine ca pe romaneste orice prost stie sa joace cu 100mii din fiecare pe sat deci nu te mai unfla in pene ca se rupe ceva organ in tine si mi-ar parea rau sa nu te prind eu pe harta!stai linistit ca mai facut curios si o sa ma trag eu langa tine viteazule!apropo ai auzit de nobili la secunda?ca eu la cate atacuri am vazut de la tine putei face doge cu jumatete de cont intre nobilii tai deci TACI DIN GURA SI INVATZA SA JOCI"EXPERTULE":)))VAI DE TINE


la cine e satul zmeule?:))..verificati pe tw stats la cine e acum satul pe care zmeul de petuca la ,,recuperat,,:)))))
daca puteai sa-mi faci dogge la jumate din cont cum naiba iau sate zilnic de pe contul pe care esti tu sitter?:)))))))
chiar o sa vi langa mine?:))
linistit uriasule ca eu am venit langa adhd si acum sunt in drum spre inima voastra:))
sa mor de nu ma amuzati cand spuneti ca o sa veniti langa mine,,sunteti jalnici,,o sa-mi luati boii de la bicicleta:)))...apropo..nu va mai turati asa pe aici ca ne da-ti satisfactie:))))
 

DeletedUser

ups...ai mai luat un sat? se pare ca nu reusesti sa-l tii mai mult de 15-20 de minute! ups...pana sa scriu deja l-ai pierdut....dar nu-i nimic....asa fac marii jucatori!

inca o data..verifica unde e satul acum...conteaza ca eu vi l-am luat,zmeule de petuca la recuperat si acum e tot la nuincerkti(o sa il fac de atac si va chinuiesc cu el)...:D
 

DeletedUser

bmcpst aoleuuuuuuuuuu ca stiu ca esti varza!!! ia incearca sa faci asta depa 24 de ore de cand ai atacat de pe contul tau "mare jucator" vezi ca esti paralel cu acest joc da ce=ti spunem noi tie chestiile aste tu joci numai pt. inobilari si sate de barbari!!! ai grije sa nu cumva sa-ti faca doge satele alea ca te faci naibi de rusine !daca sunteti loviti de soarta macar nu aratati chestia asta ca-i pacat!!!

nuincerkti stai tu linistit ca inainte sa ajungi tu "in inima noastra suintem noi langa tie si apropo stai linistit ca daca eram eu in continuare sitter mai luai tu ceva in bratze nu sate de la vvendeta!!!
 

DeletedUser

daca a ajuns sa fie conduse snow si potopul de habarnisti din sparta atunci imi pare rau ca jucatori care credeam ca au coloana vertebrala si au fost conducatori adevarati mai exista pe harta si nu au dat inca stergere!!!
daca jucatori ca nuincerkti si palyuca care acum cateva luni intrau cu noi pe skype si ne mangaiau pe buci sa facem ceva impotriva snow si potop acum sunt mari razboinici atunci inseamna ca indolentza si nesimtirea lor este fara margini!!!sau ati uitat ca am stat de vorba pe skype habarnistilor???va aduc eu aminte daca aveti amnezie partiala!
 

DeletedUser

Haoleuuuuu, nu am stiut ca la nivelul asta mai sunt jucatori care habar nu au ca nu se poate ataca din sitter acelasi jucator pe care i-l ataca si cel care a preluat sitterul
RUSINICAAAAAAAAAAAAAA

Tu ai citit ce ai scris? Cred ca nu! Vezi ca poti primi ban si pentru multe sittere...sa nu-mi spui ca nici asta nu stiai! Nuincerkati...habar n-ai tru dar te vei confrunta in curand cu mine...sa vad ce stii! Desi multe nu prea dupa cum se vede....de gura esti bun recunosc! Dar triburile....nu prea stii.....fa o cerere (cu dop) la mine si te invat!
 

DeletedUser

hai sa vedeti cat de amnezici sunt cate un exeplar biped care bantuie pe forumurile externe si isi da cu pararea!!!
parca mai sus spunei ca ii vai de capul nostru a celor din adhd!!!
hai sa va pun o conversatie cu un amnezic pe nume palyuca!!!

[8:48:04 PM] utu: tdneul daca mai rezista in zona noastra inca 6 luni ii mult
[8:48:14 PM] utu: nu avem nobili cate sate putem lua
[8:48:25 PM] Palyuka: sunteti tari
[8:48:27 PM] Palyuka: ;)
[8:48:28 PM] Palyuka: bv
[8:48:31 PM] Palyuka: dati in ei

cand eu am zis ca nu mai rezista 6 luni am avut dreptate da sa fi asa sincer si acum sa te trazi pe fese !!!!

RUSINIIIICCCCCAAAAA!!!
treci pe la medic poate iti rezolva treaba cu amnezia!!!

stati ca-l fac de kakao si pe "neinfricatul" nuincerkti si "maestrul inobilator de barbari si interne"bmcpst datimi timp sa caut convorbirile!!!ca sa vada snowul si potopul pe cine are la "conducere"
 

DeletedUser

episodul 2 neinfricatul nuincerkti
[8:16:08 PM] nuincerkti(gaby): am auzit numai cuvinte de lauda la adresa ta deci...

se pare ca si tu suferi de amnezie!!!iti aduc aminte eu daca ai uitat!si acele lucruri le-ai auzit de la conducatorii vostrii !acum vad ca iti place sa caracterizezi si sa balacaresti oameni!!!
se pare ca berea irlandeza isi face efectul foarte urat la tine deci iti recomand sa treci la tedi poate iti revii!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus