Hărţi ro16

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

episodul 3 mihnea

[7:25:49 PM] Lungu Mihnea: si tot respectul ptr jucatorii vostri

deci baietii lasatii sa urle la luna pt. ca atunci ne laudau si acum ne arata cu degetul!!!
abia astept sa-i vad dupa o vreme cum o sa vina cu miloaga!!!cine ma cunoaste stie ca am dreptate si o sa se intample mai repede decat cred ei!!!
 

DeletedUser

Tu ai citit ce ai scris? Cred ca nu! Vezi ca poti primi ban si pentru multe sittere...sa nu-mi spui ca nici asta nu stiai! Nuincerkati...habar n-ai tru dar te vei confrunta in curand cu mine...sa vad ce stii! Desi multe nu prea dupa cum se vede....de gura esti bun recunosc! Dar triburile....nu prea stii.....fa o cerere (cu dop) la mine si te invat!

tu esti ,,omul funny,, din adhd sau mi se pare?...te-au angajat aia sa ne amuzi pe forumul extern?
tu langa mine ce ai putea sa-mi faci?...ti-am zis si mai sus,imi poti lua boii de la bicicleta
chiar iti place sa te faci de *** in public?...oricum noua ne place de tine,esti un pui ***:)

hai sa vedeti cat de amnezici sunt cate un exeplar biped care bantuie pe forumurile externe si isi da cu pararea!!!
parca mai sus spunei ca ii vai de capul nostru a celor din adhd!!!
hai sa va pun o conversatie cu un amnezic pe nume palyuca!!!

[8:48:04 PM] utu: tdneul daca mai rezista in zona noastra inca 6 luni ii mult
[8:48:14 PM] utu: nu avem nobili cate sate putem lua
[8:48:25 PM] Palyuka: sunteti tari
[8:48:27 PM] Palyuka: ;)
[8:48:28 PM] Palyuka: bv
[8:48:31 PM] Palyuka: dati in ei

cand eu am zis ca nu mai rezista 6 luni am avut dreptate da sa fi asa sincer ***

RUSINIIIICCCCCAAAAA!!!
***

stati ca-l fac de kakao si pe "neinfricatul" nuincerkti si "maestrul inobilator de barbari si interne"bmcpst datimi timp sa caut convorbirile!!!ca sa vada snowul si potopul pe cine are la "conducere"

acum cine sufera de amnezie?...eu cu tine niciodata nu am ** pe skype bunicule...ce as putea sa ** cu unul ca tine? un mare ***:)

episodul 2 neinfricatul nuincerkti
[8:16:08 PM] nuincerkti(gaby): am auzit numai cuvinte de lauda la adresa ta deci...

se pare ca si tu suferi de amnezie!!!iti aduc aminte eu daca ai uitat!si acele lucruri le-ai auzit de la conducatorii vostrii !acum vad ca iti place sa caracterizezi si sa balacaresti oameni!!!
****i!

poate ai visat la conversatia asta...:D...se pare ca tu pui intrebari si tot tu raspunzi...lasa-neeee lasa-neee..sti melodia?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

acum imi dau seama ce *** esti !!!daca iti pun convorbirea ai curaj sa dai stergere cont?asa ca de la om la om!!!tu zici ca nu ai vorbit cu mine eu iti spun ca da!

[06/02/2011 8:08:03 PM] nuincerkti(gaby): Bună! Adaugă-mă te rog în lista ta de prieteni

ce zici de asta desteptule?iti pun convorbirea ***!ca sa vezi cat de penibil poti sa fi !da de se desteapta lumea sa vada cai de duplicitar poti si si cum iti schimbi interesele!!!

[06/02/2011 8:08:30 PM] utu: saL
[06/02/2011 8:08:41 PM] utu: nu te supara cine esti?
[06/02/2011 8:08:48 PM] nuincerkti(gaby): salutare
[06/02/2011 8:08:53 PM] nuincerkti(gaby): asta ma intrebam si eu
[06/02/2011 8:09:02 PM] nuincerkti(gaby): ai aparut pe o conferinta
[06/02/2011 8:09:07 PM] nuincerkti(gaby): si am dat accept
[06/02/2011 8:09:22 PM] utu: joci triburile?
[06/02/2011 8:09:30 PM] nuincerkti(gaby): da..L16
[06/02/2011 8:09:35 PM] utu: in ce trib?
[06/02/2011 8:09:39 PM] nuincerkti(gaby): potop
[06/02/2011 8:09:48 PM] nuincerkti(gaby): nuincerkti
[06/02/2011 8:10:01 PM] utu: eu sunt petuca din adhd
[06/02/2011 8:10:27 PM] nuincerkti(gaby): am inteles...totusi nu inteleg dc ai fost pus pe conferinta
[06/02/2011 8:10:42 PM] nuincerkti(gaby): oricum ..ma bucur ca am avut placerea sa vorbesc cu tine
[06/02/2011 8:10:47 PM] utu: depinde in ce conferinta
[06/02/2011 8:10:51 PM] utu: si mie
[06/02/2011 8:11:08 PM] utu: poate a fost o conferinta cu lorezara si h2ogate
[06/02/2011 8:11:19 PM] nuincerkti(gaby): exact
[06/02/2011 8:11:37 PM] nuincerkti(gaby): probabil sa facut o greseala si te-a bagat acolo
[06/02/2011 8:12:24 PM] nuincerkti(gaby): oricum te pastrez in lista,,cine stie poate pe viitor vom fi vecini
[06/02/2011 8:13:01 PM] nuincerkti(gaby): ma indrept spre TDN,,,deci sunt sanse mari
[06/02/2011 8:14:41 PM] utu: nu a fost nici o greseala
[06/02/2011 8:14:49 PM] utu: au discutat cu mine un pna
[06/02/2011 8:15:52 PM] nuincerkti(gaby): da,,stiu povestea
[06/02/2011 8:16:08 PM] nuincerkti(gaby): am auzit numai cuvinte de lauda la adresa ta deci...
[19/02/2011 9:43:49 AM] *** utu l-a blocat pe nuincerkti(gaby) ***


ce zici acum desteptule?
sa vad cum te justifici acum !!! **** !!!ia sa vada ce ai de spus acum???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

serios acum..cu cine e conversatia asta si ai pus numele meu?!
esti chiar jenant...niciodata in viata mea nu am vorbit noi pe skype..si nici nu o sa avem vreodata ce sa vorbim!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu crezi ca eu am timp sa ma pun sa modific? EDITAT
cornea_gabriel
sau pe scurt gaby!!!
de unded naiba ti-oi fi stiind-o academicianule adresa de skype decat daca am vorbit impreuna?
EDITAT

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))

chiar ma amuzi...am sute de jucatori de triburi in lista de skype(tu sigur nu te numeri printre ei)
sa inteleg ca ai vrea sa ma ai in lista,,nu e problema batrane...trimite-mi invitatie si o accept pt cateva ore ...numai asa sa te fac pe tine fericit:)))
daca asta e visul tau dc nu:D
 

DeletedUser

ce zici?fac astia din potop masaj EDITATi?
oferta pana de sarbatori?
am inteles ca GABY are EDITAT
apropo petuca...EDITAT?NEVER
colega....ia siter la mac acuma ca vad ca incepe sa scada...oare de ce?scoatel din trib ca va strica doar statisticile....am impresia ca ma joc cu EDITAT cand dau in potop...numai de jonglerii sunteti buni

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce de editat:)):)))
nu va mai intelege nici naiba:)))
sunte-ti suparati sau mi se pare?:D
iar v-am facut la ,, pisic,,:D
 

DeletedUser34416

ma petuca cred ca ai luat foc.......te simti cumva incoltit de urlii asa in gura mare...ceea ce spui tu , adik ca poti atacat de pe sitter, i-l predai, stai 24 de ore si apoi ataci de pe contul tau...
deci ceea ce spui banuiec ca tu ai implementat asta in joc...cred ca numai tu cunosti ceea ce zici atotstiutorule...
lasa clanta mai mica ca eu stiu cum plangi pe la vecinii tai de joc dupa sprijin...
Mi-aduc aminte cind eram sitter la incepatorul 23, care saracul mai avea cateva sate,,,,si cereai cu disperare sprijin de la el...ca te ataca snowul..
deci ciocu mic ca nu esti tu in masura ma ma caracterizezi..
Iar in legatura cu ceea ce spunea-i ca poti ataca si de pe sitter, Incearca sa faci treaba asta atacand pe cineva de aproape (citeva ore) sa vedem cit de eficient esti ..dar am uitat ca tu esti ala care le stie pe toate....
Daca as dormi toata ziua cu ochii in monitor cum faci tu..sigur ar arata altfel situatia mea pe harta...dar eu mai mult de 30 de min pe zi joc...
 

DeletedUser

Sa verificati si voi cum mi-am numit satele:)

nuincerkti-ADHD 125-12

intr-o ora le redenumesc din nou...126-12
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34416

Gaby....lasa-i ca astia fura curent,,,,,
Lasa-i sa ** singuri....
 

DeletedUser

mie imi place ca sunt plini de ei si cand le dai cate o replica buna stau tirati...
 

DeletedUser41053

Hello,

Pentru cine ma cunoste imi pare bine sa va revad pentru ceilalti care nu ma cunosc e mai bine asa :D. Eu zic sa mai lasati laudele de sine si lasati statisticile sa vorbeasca. Da nuincerkati ... ai luat ceva sate de la ADHD dar de la cine ai luat ? ai luat de la vvendeta, sate care erau izolate in mijlocul tribului Potop ... nu renteaza sa bagam 100k pe satele alea. Mai vorbim peste o luna doua cand o sa fie o granita uniforma. Pana atunci spor la innobilat.

Respect,
Zeuss.
 

DeletedUser

salut zeus...dar tu de unde crezi ca au luat cei din adhd 600 de sate luna asta?...de pe granita te asigur eu ca nu au luat...au innobilat un cont aflat in mijlocul lor..acolo renteaza sa bagi 100k linie pe 2000 de sate?..ma indoiesc!
 

DeletedUser

si apropo..nu am luat numai de la vendetta...satele astea le-am luat de la 3 jucatori care impreuna au peste 30 mil puncte
 

DeletedUser41053

Stiu foarte bine care e situatia acol ... dar care sunt ceilalti 2 jucatori de la care ai luat tu sate ? Ca ai mai ciupit un sat 2 ... se intampla peste tot ... sa iei sate e usor de tinut e mai greu.
 

DeletedUser

te poti uita la actele mele daca vrei sa afli cu adevarat...orice sat il iau de la voi sunt sanse aproape nule sa le recuperati,spre exemplu aseara am luat primul meu sat in k55(chiar in mijlocul vostru)..si sincer sa fiu nu aveti prea mari sanse sa mi-l luati inapoi;)

oricum e de datoria voastra sa incercati...
 

DeletedUser

Bine ma...esti mare jucator! Multumit? Desi am vazut ca joci la ciupeala! Habar n-aveti tu si potopul tau de doi bani cum sa dati un atac!Atacati haotic...sa te iei de mana cu asky, legionary, guspitzsef........de funes si alti viteji!deocamdata te poti lauda ca nu esti pe lista noastra de prioritati! dar cand va veni ziua aia as vrea sa-ti vad mimica!pana atunci documenteaza-te ce inseamna ADHD......bibliografie.Unicul 22...pity09 si alti clasici in viata!
 

DeletedUser

cristiane deci ma jur pe ce am mai scump ca tu nu esti decat un ,,floc,, pt mine!!!..m-am jurat!

jucatorii care i-ai enumerat tu mai sus eu bag mana in foc ca tie iti dau cu fum in nas din prima secunda cand o sa fiti vecini pe harta lumii 16!


in lista ADHD-ului de prioritatiri chiar as vrea sa fiu...voi mie nu imi puteti lua decat boii de la bicicleta(sa ma si iertati ca nu am boi la bicicleta)
eu o sa continuui sa iau sate de la zero-uri ca voi pana cand o sa ma implorati sa ma opresc..zero-urilor!


cat despre tine domnule cornea tin sa te anunt ca nu esti doar o ,,fantoma,, pt L16...jucator de care nici macar colegii tai de trib nu au auzit!
imi cer scuze fata de ceilalti jucatori ca am avut curajul sa raspund la un jucator cum e cornea asta...sa-mi fie rusine ca ma cobor la mintea unui asemenea ,,jucator de paie,,
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus