H.A vs Triada

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: H.A
Players:

Side 2:
Tribes: +SAS+A +SAS+B
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 2
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 78,198
Tabăra 2: 8,163
Diferență: 70,035

image.php
 

DeletedUser

@trifrazvy - nu vrei sa ne faci un bine si sa te duci dracului de pe topicul asta?
 

DeletedUser18817

General Moshu....ce pana mea inviti pe toti sa iasa de pe forum? pe mine de pe un topic, pe trifrazy de pe asta........?
Ce rol ai tu, ma rog? :))
(ce imi place sa ma cert cu astia ca tine)
 

DeletedUser

Inainte sa scrii ar trebui sa verifici si un twstats ca ti-ar prinde bine nu sa arunci cuvinte doar pentru a mai zi si tu o gogomanie.
 

DeletedUser18538

@trifrazvy - nu vrei sa ne faci un bine si sa te duci dracului de pe topicul asta?

Cred ca ai scris gresit.Sper puski ca vei vedea asta.

Da tu cine esti ma rog aici?

ps:Sir Bedivere, stai linistit, asta e familia de pe l5.Oricum nici nu se compara cu triada
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

General Moshu....ce pana mea inviti pe toti sa iasa de pe forum? pe mine de pe un topic, pe trifrazy de pe asta........?
Ce rol ai tu, ma rog? :))
(ce imi place sa ma cert cu astia ca tine)
Tu prea te bagi in seama cu toti dar esti cam praf!Linisteste-te,ia un calmant si vorbim dupa.Si fa yoga,iesi pe afara nu mai sta stresat,ok?Ca nu esti cine stie ce.
 

DeletedUser18817

nu cred ca esti tu in stare sa ma critici ;)
cand o sa ma cunosti pe mine....pe unde am jucat.....si ce am facut.....atunci poti sa ma critici cat doresti. Pana atunci, poti sa iti tii sfaturile de copil stresat pentru tine ;)

ontopic....succes triburilor :)
 

DeletedUser

ce tare, se vorbeste despre noi si noi nu suntem de fata :))

Razvy, din pacate te cam inseli aici, om fi noi cei de pe L5, dar H.A se bate cu unii care au devenit peste noapte academiile noastre, noi necontribuind cu mare branza, poate doar cu niste sittere si niste nobili morti :D
H.A pare un trib bine organizat, care a avut si norocul sa pice bine pe harta.
Pana acum s au descurcat de minune, mult succes sa o tina tot asa!
 

DeletedUser

ce tare, se vorbeste despre noi si noi nu suntem de fata :))

Razvy, din pacate te cam inseli aici, om fi noi cei de pe L5, dar H.A se bate cu unii care au devenit peste noapte academiile noastre, noi necontribuind cu mare branza, poate doar cu niste sittere si niste nobili morti :D
H.A pare un trib bine organizat, care a avut si norocul sa pice bine pe harta.
Pana acum s au descurcat de minune, mult succes sa o tina tot asa!

Esti printre putinii care au spus-o direct, in legatura cu academiile. Subiectul a deviat, de la razboiul cu Infern si Scitii, am ajuns la un razboi cu +SAS+, unul inexistent. Toate cele bune si despre voi, mult succes in continuare.
 

DeletedUser

Cred ca acest topic se poate inchide deoarece razboiul s-a cam terminat ramanand doar putini membri din triada, iar unii sunt in actualul DoW, trib care este in razboi cu noi.

H.A Victory!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus