H.K. vs GVL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ToparceanuGelozie.gif
 

DeletedUser9688

jaby.. sigur iti iei mustrare pentru postarea asta :D


@CarmenV: e posibil sa te tin si noaptea asta treaza cu atacuri.. cine stie ?? :rolleyes:
 

DeletedUser

Jaby...la asta nu ma asteptam ....:*

neddhu...parca aveai treaba cu altcineva in seara asta......sau vrei sa bem cafeaua impreuna ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9688

si daca tot a trecut o saptamana de razboi...sa vedem o statistica.. :D


Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,163
Tabăra 2: 333
Diferență: 1,830

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 813
Tabăra 2: 141
Diferență: 672

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 19,439,521
Tabăra 2: 2,526,181
Diferență: 16,913,340

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,131,448
Tabăra 2: 1,349,791
Diferență: 6,781,657

image.php



parerea mea e ca merge destul de bine razboiul asta.. inca un pic si albastrim toata zona :D
 

DeletedUser18527

ramo .. doar vreau sa scap de niste nobili.
Acum daca satele sunt goale si ei le iau e vina mea? :( .
:D
 

DeletedUser18527

sunt destule ... timp daca as avea sa ma tin de ele :((
asa cu atacuri date in fuga... se ajunge la penibilitati ca cele de aseara :D
Sti despre ce vorbesc.
 

DeletedUser

woaw! :eek:
GVL s-a transformat intr-un trib de canibali....isi innobileaza fostii colegi de trib, pe cei din RG

bravo Carmen!
 

DeletedUser25877

woaw! :eek:
GVL s-a transformat intr-un trib de canibali....isi innobileaza fostii colegi de trib, pe cei din RG

bravo Carmen!

sunt curioasa ce ar fi facut H.K. :rolleyes: oricum felicitari ati obtinut ce ati vrut, stim toti cum va duceti razboaiele, acesta nu avea de ce sa fie altfel... si sa postam si o statistica

Side 1:
Tribes: GVL
Players:

Side 2:
Tribes: H.K. H.K.A. RG
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 170
Tabăra 2: 527
Diferență: 357

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 118
Tabăra 2: 112
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,652,403
Tabăra 2: 4,650,518
Diferență: 2,998,115

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,207,199
Tabăra 2: 1,092,935
Diferență: 114,264

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

woaw! :eek:
GVL s-a transformat intr-un trib de canibali....isi innobileaza fostii colegi de trib, pe cei din RG

bravo Carmen!

Te oftici ca luam din satele voastre?

nu imi e rusine sa o spun si toata lumea cunoaste regulile tribului h.k. cine e inactiv dispare innobilat este o regula pe care atat dw cat si tnt o cunosc si au fost de acord cu aceste reguli :)

La academia de rezeva fac pariu ca nu le ati spus o.

vai catamai dusmania intre cele doua triburi se ataca oamenii cu flori. :))
Ce razboi frumos. Ai vazut mai carmen ca suntem prieteni venim cu flori. :D Eu ti-am zis.
Eu vin cu whisky la assad1 prin sate .... apropo . A stat treaz la 4 dimineata sa omoare niste nobili :eek: ... La ora aia lumea doarme . :)
Cand am deschis contul sitterului am vazut rosu suprarealist in fata ochilor de la rapoarte dimineata LOL.

Newsflash: pot trimite trupe de pe alte sate inainte de 4 dimineata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9688

sincer.. imi pare rau ca bucuria voastra e trecatoare... era si normal sa cuceriti niste sate ale fostilor colegi care sunt in mijlocul vostru... de ce nu ati cucerit de la noi din granita....

pune carmen o statistica GVL vs HK HKA.. ca aici e granita.. cei din RG sunt imprastiati printre voi...ala nu e razboi.. e doar o razbunarea de-a voastra.. sincer sa fiu, parerea mea e ca e cam prosteasca razbunarea...

si daca tot va bucurati de acea statistica impotriva RG-ului, faceti-o repede si intens.. nu se stie daca veti apuca sfarsitul de saptamana cu bucuria voastra.. :D
 

DeletedUser

Carmen eu stiu ca nu mai poti...dar sa ajungi sa minti in halul asta?

asta e ai facut o greseala nu e tarziu sa recunosti...esti om

uite statistica reala de cand a inceput razboiul din H.K. si H.K.A.

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: 06/09/2009 17:00:00la16/09/2009 00:38:54

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,786
Tabăra 2: 502
Diferență: 2,284

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 943
Tabăra 2: 175
Diferență: 768

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 25,048,720
Tabăra 2: 4,254,359
Diferență: 20,794,361

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,398,596
Tabăra 2: 1,669,928
Diferență: 7,728,668

image.php


daca vrei sa pui statistici cu aliatii nostri RG deschide topic separat si fa-ti propaganda acolo...ti-am spus .... abia am inceput :p

edit
uite si o statistica dintotdeauna....apar vreo 300 de sate in plus de cand am avut ultimul nostru razboi...nu a durat decat cateva zile si atunci erati in efectiv complet :p

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,473
Tabăra 2: 455
Diferență: 1,018

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,948,937
Tabăra 2: 3,607,654
Diferență: 10,341,283

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25877

sincer.. imi pare rau ca bucuria voastra e trecatoare... era si normal sa cuceriti niste sate ale fostilor colegi care sunt in mijlocul vostru... de ce nu ati cucerit de la noi din granita....

pune carmen o statistica GVL vs HK HKA.. ca aici e granita.. cei din RG sunt imprastiati printre voi...ala nu e razboi.. e doar o razbunarea de-a voastra.. sincer sa fiu, parerea mea e ca e cam prosteasca razbunarea...

si daca tot va bucurati de acea statistica impotriva RG-ului, faceti-o repede si intens.. nu se stie daca veti apuca sfarsitul de saptamana cu bucuria voastra.. :D

Noi suntem in mijlocul vostru si suntem atacati din toate partile, asa ca ne batem cu toate 3 triburile deodata... faza care o aud ca RG nu ataca sau alte basme ;) te rog

Cat despre statistica dintotdeauna Sigmann, mi-ar fi rusine, nu tocmai tu , e jenant
 

DeletedUser9688

Noi suntem in mijlocul vostru si suntem atacati din toate partile, asa ca ne batem cu toate 3 triburile deodata... faza care o aud ca RG nu ataca sau alte basme ;) te rog

Cat despre statistica dintotdeauna Sigmann, mi-ar fi rusine, nu tocmai tu , e jenant

si mie mi-ar fi rusine de multe chestii, Carmen.. dar nu le spun ca se aud prin tot GVL-ul... :(
 

DeletedUser11501

GVL a avut in sfarsit ocazia sa vada ce aliati a avut;)
GVL a avut in sfarsit ocazia sa vada metodele prin care HKK duce un razboi...tradarile si coruperea jucatorilor slabi de inger sunt elementele de baza;)
TSL cunostea aceste lucruri; nu a fost crezut...

TFO...aliat HKK....nu mai sunt
JAR...aliat HKK...nu mai sunt
TNT...aliat HKK...nu mai sunt

RG...aliat HKK...momentan statut de academie....a tzashpea academie HKK...oare vor mai fi:confused:
 

DeletedUser20873

open, aia e problema noastra si nu te priveste.
razboiul dintre GVL si HK, e si urmare a implicarii voastre, altfel , nu imi inchipui cum de ati avut, voi , cei din TSL si Haita, acces si sa fiti sitteri la multe conturi din GVL..ati pacalit pe cei care au crezut in voi si uite unde s-a ajuns.
imi propusesem sa nu scriu nimic, dar voi cei din TSL, nu puteti sa va abtineti si sa nu scrieti , pe forumurile care nu va privesc.
 

DeletedUser

open, aia e problema noastra si nu te priveste.
razboiul dintre GVL si HK, e si urmare a implicarii voastre, altfel , nu imi inchipui cum de ati avut, voi , cei din TSL si Haita, acces si sa fiti sitteri la multe conturi din GVL..ati pacalit pe cei care au crezut in voi si uite unde s-a ajuns.
imi propusesem sa nu scriu nimic, dar voi cei din TSL, nu puteti sa va abtineti si sa nu scrieti , pe forumurile care nu va privesc.

te-ai gasit tocmai tu sa vorbesti? tocmai tu care tremuri in sandale? ai vazut ceva rosu pe harta si ce-ai zis, lasa ma ca merg in academie...de fapt, ti-ai prelungit agonia. nu veniti voi sa vorbiti de moralitate(adk membri RG), lasa pe altii sa discute, aia care au stat si au luptat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus