H.K. vs GVL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vai, sunteti mortali.......unde sunt nobilii bagati ?

Sa stiu unde sa caut.......
 

DeletedUser9688


buchet-flori-cadou-101-trandafiri.jpg


e bine acum?
 

DeletedUser

Cred ca acum ti ai dat si tu seama unde o sa ramana numele gvl ...atat dorit de tine ...iti spun eu in amintirea noastra timp de 2 luni pana dispareti pe urma toata harta va fi colorata cu albastru inchis sub numele de H.K. singura diferenta este ca unele nume celebre gen Carmen V nu o sa mai fie deloc pe harta :) nu de alta dar trebuie sa inveti o lectie ....chiar daca esti capoasa nu inseamna ca esti mai presus :) app probabil te a instiintat dragii tai aliati tsl ca au avut pe noi 2000 de atacuri si au luat 3 sate :)) si asta se datoreaza faptului ca pe granita gvl jucam cu cateva sate de aparare ....nu de alta dar nu meritati prea multa atentie ...ca daca vedeti sat blindat cu 50-100 k pe granita voastra strangeti tot atacul din gvl sa darmati satu` ala :)


daca rezistam 2 luni suntem mandrii :)

multumim pt aprecieri :*
 

DeletedUser

cum ne strici tu seara...crezi ca nu eram satuli de asta? :D (asta=Imparatul Cretul The Stranger Intaiul de HK)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lasa ma ca imi deschid eu sera...jumate din ea numai rododendroni d-aia pun. in rest ce-o iesi :D
 

DeletedUser

Cred ca ar fi cazul sa mutati spamul in topicul de off-topic, iar aici sa se vorbeasca mai mult despre razboi.
 

DeletedUser22959

Hm.... si pana la urma cum s-a aprins razboiu asta...ca eu am lipsit vreo 2 luni cred.....odata ziceam la cei din haita : " Uitati-va la gvl cum stau langa hk si ataca si ei jarul impreuna cu diablo de parca nu ar fi avut aia atatea si atea sate ataatea si atatea granite asigurate si hkul bineinteles la fel nu aveau decat un razboi restu alianta cu toata harta o cum sa zic alianta all map :D.... sa re revin le ziceam: uitati-va la ei o sa scape de sate de barabari si cand o sa gaseasca un motiv mai prostut asa pac razboi sau ii obliga pe ei sa declare... asa si cu Tsl daca ar fi fost slabit ...cine urma ....se aliau cu toata harta iara si declarau si haitasilor...tactici de lumi nobilatoare intern ....aici nu se lupta aici se cer sate.
 

DeletedUser9688

Cred ca ar fi cazul sa mutati spamul in topicul de off-topic, iar aici sa se vorbeasca mai mult despre razboi.

gabi... fara suparare.. dar eu si cu j123 cam asa purtam razboaiele :D

cand trimitem nobilii, ii trimitem cu flori cu tot... ;)
 

DeletedUser

gabi... fara suparare.. dar eu si cu j123 cam asa purtam razboaiele :D

cand trimitem nobilii, ii trimitem cu flori cu tot... ;)

florile cate sunt? 2,4,6,8,10,12,....etc :p

Carmen vad ca GVL-ul se subtiaza.....ce ati patit? sunteti la regim ? :D
 

DeletedUser

nu george, le trimitem pe bune, asa cum merita orice jucatoare din jocul asta, indiferent din ce trib fac parte.
 

DeletedUser

florile cate sunt? 2,4,6,8,10,12,....etc :p

Carmen vad ca GVL-ul se subtiaza.....ce ati patit? sunteti la regim ? :D


Nu raspunde Carmen, dar poti considera ca a raspuns ea....ne pastram frumusetea si tineretea, altfel nu am mai primi flori de la cei care stiu ce inseamna sa fi om sau sa te joci ;))
 

DeletedUser

nu george, le trimitem pe bune, asa cum merita orice jucatoare din jocul asta, indiferent din ce trib fac parte.

off dar greu va prindeti...eu ma refeream la florile pentru inmormantarea nobililor....Carmen stie despre ce vorbesc ca mi-a omorat destui :p am stat impreuna la priveghi :D
asa e frumos...daca tot trimitem nobilii la moarte macar sa-i trimitem dotati cu tot ce trebuie :) sa nu mai punem saracele fete la cheltuiala


iar cand am spus ca GVL se subtiaza....ma referam la faptul ca multi migreaza spre "tari mai calde"....de ce oare?

@Ramo
noi ne-am jucat impreuna...m-ai uitat deja? :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus