H.K. vs GVL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25877

pe cine sa ajut? insensibilul asta care in loc sa va trimita flori, va ataca?...da-l incolo sa se descurce singur. d-abia astept sa va puneti amandoua pe el sa vad cum da din colt in colt ca soarecele.

:D Cata, vezi ce-ti fac prietenii? ce-ti mai trebuie GVL-ul la dusmani?:rolleyes:
Jaby flori asteptam si de la altii :p nu dauneaza grav sanatatii
 

DeletedUser

Hai ca deja deviati de la subiect :))
Carmen acum 4-5 zile mi ai spus ca tu esti cireasca de pe tort ...si ca gvl va fi surpriza surprizelor :)) nu am decat sa iti multumesc ca ne cedati niste sate care vor fi foarte bune pt razboiul cu tsl ...daca nu a`ti vrut voi sa jucati pe granita aia si sa o aparati nu am nimic impotriva ...va luam noi satele si le trimitem unde e nevoie :))
Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,353
Tabăra 2: 403
Diferență: 1,950

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 614
Tabăra 2: 110
Diferență: 504

Moryoka iti depasesc recordul cu 700 de sate intr`o saptamana ...uite statistica dupa 4 zile :))
 

DeletedUser25877

Hai ca deja deviati de la subiect :))
Carmen acum 4-5 zile mi ai spus ca tu esti cireasca de pe tort ...si ca gvl va fi surpriza surprizelor :)) nu am decat sa iti multumesc ca ne cedati niste sate care vor fi foarte bune pt razboiul cu tsl ...daca nu a`ti vrut voi sa jucati pe granita aia si sa o aparati nu am nimic impotriva ...va luam noi satele si le trimitem unde e nevoie :))
Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: GVL
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută



Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,353
Tabăra 2: 403
Diferență: 1,950

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 614
Tabăra 2: 110
Diferență: 504

Moryoka iti depasesc recordul cu 700 de sate intr`o saptamana ...uite statistica dupa 4 zile :))

am luat 110 sate :) trebuie sa-mi felicit colegii, inseamna ca nu dormim chiar toti... si apropo, vezi ca azi vor urla doi la tine in trib, chiar tare... diferenta Cretu e enorma, doar ca eu le iau satele cu ei pe joc, iar voi le luati de la inactivi sau noaptea pe furis ... deci :eek:


multumesc Jaby, dragut ca de obicei ... incepe sa-mi placa razboiul asta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) pai draga mea crezi ca pe mine ma intereseaza ca ai un trib de inactivi ? :)) ce pot sa spun felicitari ....cand noi o sa avem 1000 de sate luate voi o sa aveti 200 :)) trebuia sa imi spuneti de la inceput si in schimbul celor 10000 de sate pe care le ati avut va dadeam 2000 in schimb ca vad ca va convine :))
radem glumim dar cred ca musti din tastatura :))
 

DeletedUser25877

:)) pai draga mea crezi ca pe mine ma intereseaza ca ai un trib de inactivi ? :)) ce pot sa spun felicitari ....cand noi o sa avem 1000 de sate luate voi o sa aveti 200 :)) trebuia sa imi spuneti de la inceput si in schimbul celor 10000 de sate pe care le ati avut va dadeam 2000 in schimb ca vad ca va convine :))
radem glumim dar cred ca musti din tastatura :))

dragul meu sunt CarmenV nu TheStranger... tastatura mea este foarte ok ;) cat despre sate, daca pot sa va scot putini "peri albi" cu draga inima o voi face, cel putin picii mei nu isi etaleaza prostia si apoi bat in retragere ... te-am mai rugat odata sa-i cizelezi, dar se pare ca nu este posibil :D sunt irecuperabili
 

DeletedUser

Cred ca acum ti ai dat si tu seama unde o sa ramana numele gvl ...atat dorit de tine ...iti spun eu in amintirea noastra timp de 2 luni pana dispareti pe urma toata harta va fi colorata cu albastru inchis sub numele de H.K. singura diferenta este ca unele nume celebre gen Carmen V nu o sa mai fie deloc pe harta :) nu de alta dar trebuie sa inveti o lectie ....chiar daca esti capoasa nu inseamna ca esti mai presus :) app probabil te a instiintat dragii tai aliati tsl ca au avut pe noi 2000 de atacuri si au luat 3 sate :)) si asta se datoreaza faptului ca pe granita gvl jucam cu cateva sate de aparare ....nu de alta dar nu meritati prea multa atentie ...ca daca vedeti sat blindat cu 50-100 k pe granita voastra strangeti tot atacul din gvl sa darmati satu` ala :)
 

DeletedUser25877

Cred ca acum ti ai dat si tu seama unde o sa ramana numele gvl ...atat dorit de tine ...iti spun eu in amintirea noastra timp de 2 luni pana dispareti pe urma toata harta va fi colorata cu albastru inchis sub numele de H.K. singura diferenta este ca unele nume celebre gen Carmen V nu o sa mai fie deloc pe harta :) nu de alta dar trebuie sa inveti o lectie ....chiar daca esti capoasa nu inseamna ca esti mai presus :) app probabil te a instiintat dragii tai aliati tsl ca au avut pe noi 2000 de atacuri si au luat 3 sate :)) si asta se datoreaza faptului ca pe granita gvl jucam cu cateva sate de aparare ....nu de alta dar nu meritati prea multa atentie ...ca daca vedeti sat blindat cu 50-100 k pe granita voastra strangeti tot atacul din gvl sa darmati satu` ala :)

am observat ca nu-i granita blindata si nu necesitam prea mult efort , pentru ca eu singura azi v-am luat pana la ora asta 3 sate si mai urmeaza 1 imediat... diferenta este ca am atacat jucatori mari, cu "experienta" si mai ales on pe joc care au tinut sa-mi demonstreze cat de educati sunt :D ... buni baieti, Cretu, poti sa te mandresti cu ei ;)
 

DeletedUser

logic ca ma mandresc cu ei ...in timp ce tu ai luat doar 3 sate de la ei ...ei au luat 30-40 de sate de la alti jucatori din gvl :)) o sa vina si randul tau ...rabdare ...stiu ca esti nedormita de multe zile dar asta implica un razboi :))
 

DeletedUser25877

logic ca ma mandresc cu ei ...in timp ce tu ai luat doar 3 sate de la ei ...ei au luat 30-40 de sate de la alti jucatori din gvl :)) o sa vina si randul tau ...rabdare ...stiu ca esti nedormita de multe zile dar asta implica un razboi :))

nici o problema, cand "pic" eu, ma inlocuiesc colegii mei , cu succes, te asigur... pana veti lua voi ultimul meu sat va mai trece ceva vreme "dragul meu" si pana atunci voi incerca sa-ti mai educ eu putin jucatorii :)
 

DeletedUser

nu foarte mult timp stai linistita ...spune`mi care e faza cu cireasa de pe tort ...gvl este surpriza razboaielor si ca vom avea probleme ...povesteste`mi despre asta ca asa spuneai cu 1 zi inainte sa incepem razboiul :))
 

DeletedUser25877

daca iti spun unde mai e surpriza, Cretu? poate este, poate nu este... ai rabdare , nu te arunca asa... ca pe satele noastre :)
 

DeletedUser

nu exista poate ....v ati asteptat ca acest razboi sa mearga prost ca avem granita cu tsl ...si credeai ca suntem speriati de moarte mai ales ca am insistat sa ne intelegem cu vorba buna ...nu sa putut uite ca surprizele le facem noi nu voi :))
 

DeletedUser25877

Cretu, sti faza cu cine rade la urma? sa nu rad eu ...chiar si de la marginea hartii ma vei auzi, crede-ma :)
 

DeletedUser

esti chiar atat de naiva incat tsl crezi ca o sa castige razboiul ? chiar nici acum nu ti ai dat seama ca a`ti fost un pion pentru ei si nici macar cu ajutorul vostru nu a schimbat cu nimic rezultatele ??
 

DeletedUser25877

esti chiar atat de naiva incat tsl crezi ca o sa castige razboiul ? chiar nici acum nu ti ai dat seama ca a`ti fost un pion pentru ei si nici macar cu ajutorul vostru nu a schimbat cu nimic rezultatele ??

Cretu... :rolleyes: mai gandeste putin si vezi mai departe de nas
 

DeletedUser

imi pare rau pentru voi ...adevarul e departe de ceea ce spui tu ...chiar te compatimesc ...dintr`o jucatoare care se credea mai presus ca tsl h.k. diablo viking ai ajuns sa imi inspiri mila ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25877

ups :D mila???? crede-ma ca nu am nevoie de mila , ma descurc si fara mila ta ... mai presus decat alti jucatori nu ma cred pentru ca eu sunt chiar novice fata de altii, dar cred ca am mai mult bun simt si respect fata de orice jucator, decat ai tu... asa ca lasa mila si nu fi patetic ca acum imi starnesti tu mie mila ... te crezi mare lider, pentru ce ? ca ai adunat bucatele de peste tot si ai facut un trib, dar sunt doar carpeli nu un intreg, vom mai discuta cand vor incepe sa iti fuga in toate directiile, pentru ca respectul lor nu il ai ... nu te minti singur
 

DeletedUser

poate tie iti da impresia ca sunt carpeli ...pana una alta acei jucatori pe care tu ii consideri doar niste fugari iti iau satele si nu mi au dat niciodata impresia ca nu se simt bine in h.k. ...poate ai dreptate am recrutat din multe triburi ...pot spune ca prin h.k. au trecut minim 300 de jucatori ...doar ca din cei 300 au ramas 110 asta pana in momentul recrutarii dw si tnt la noi ...acum suntem mai multi dar stai linistit ca tot la 100 de baza vom ajunge :)
 

DeletedUser11867

gvl victima sigura...cei din tsl nu trebuiau sai amestece si pe ei pt ca acuma satele lor vor ajunge in hk...deci mai multe sate de sprijin si de pe care vor pleca atacuri...victima sigura deaorece statistica o spune...cum sa pierzi 300 sate in 2 zile cand stia ca vei fi atacat nu si au luat nici o masura de siguranta...deja a plecat de la ei catva si presimt ca vor mai pleca...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus