H.K. vs GVL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25877

poate tie iti da impresia ca sunt carpeli ...pana una alta acei jucatori pe care tu ii consideri doar niste fugari iti iau satele si nu mi au dat niciodata impresia ca nu se simt bine in h.k. ...poate ai dreptate am recrutat din multe triburi ...pot spune ca prin h.k. au trecut minim 300 de jucatori ...doar ca din cei 300 au ramas 110 asta pana in momentul recrutarii dw si tnt la noi ...acum suntem mai multi dar stai linistit ca tot la 100 de baza vom ajunge :)

cunoastem :D aviz urmatorilor "recruti" ... poate citesc si niste "iepurasi" din DW, sa stie ce ii asteapta :)
 

DeletedUser

nu imi e rusine sa o spun si toata lumea cunoaste regulile tribului h.k. cine e inactiv dispare innobilat este o regula pe care atat dw cat si tnt o cunosc si au fost de acord cu aceste reguli :)
 

DeletedUser25877

nu imi e rusine sa o spun si toata lumea cunoaste regulile tribului h.k. cine e inactiv dispare innobilat este o regula pe care atat dw cat si tnt o cunosc si au fost de acord cu aceste reguli :)

;) e bun atunci... tot inainte si la mai multe sate , dar pentru ale noatre mai lupta cateva zile , macar :p
 

DeletedUser

stai linistita ca mie imi convine ....poate sa mai dureze si 1 luna razboiul ....castig 10 000 de sate moca :))
 

DeletedUser

pai ce sa mai completezi ...a`ti avut 10500 ..de 4 zile sa inceput numaratoarea inversa :)
 

DeletedUser25877

nu, de 4 zile au inceput intrigile tale... dar nu conteaza, am vazut pe cine ma pot baza si cine si-a vazut doar interesul
 

DeletedUser

nu cere unor oameni nevinovati sa moara pe front ca asa vrei tu ...nici hk nici o parte din gvl nu si a dorit razboiul asta ...chiar tu i ai rugat cine nu vrea sa lupte contra noastra sa iasa din gvl ...acum de ce ii acuzi ?
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
esti chiar atat de naiva incat tsl crezi ca o sa castige razboiul ? chiar nici acum nu ti ai dat seama ca a`ti fost un pion pentru ei si nici macar cu ajutorul vostru nu a schimbat cu nimic rezultatele ??

straine,pinochio e mic copil pe langa tine.ai recrutat ~dw~-ul pentru ca aveai in gand acest razboi cu gvl.Nu are nici o legatura tsl cu razboiul dintre voi si gvl,e o mare minciuna,dar deja ne-am obisnuit cu tine sa ne vinzi gogosi in fiecare zi.Cat despre rezultatele razboiului dintre tsl si h.k.,cel putin pe k77-k87 pierdeti zilnic teren.Doar ca pe tine nu prea te intereseaza aspectul asta,oricum nu ai nevoie de cei plecati din tnt,poate 2-3 din ei,restul au doar rolul ne a ne tine pe noi in loc o vreme
 

DeletedUser18527

intreaba pe carmenv mai asta destept cat am vorbit cu ea si cat am incercat sa o conving ca acest razboi il facem degeaba si ca nu il vrem. I-am spus si ca daca incepe voi lupta pe front in sittere pe unde voi putea si ca ma voi implica cum de mult nu am mai facut-o. A vrut sa demonstreze ceva si nu a facut decat sa iste un razboi stupid intre playeri care se cunosc si care multi au refuzat sa se atace.
Cunosc numeroase cazuri din ambele triburi .
TNT se lupta ca si pana acum cu voi. MAi au si ceva sprijin din partea noastra , vor incerca sa se descurce si ei cum pot pana ne vom intoarce din nou asupra voastra la capacitate 100%
Asa ca veziti de atacurile tale mai viteazule, ca esti pe langa pe topicul asta.
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
mai,tu pe cine vrei sa prostesti?cei din ~dw~ stiau pentru ce intra in h.k.S-au lasat condusi de ambitiile personale ale lui claudio79,poate singurul care a vrut cu adevarat sa mearga la voi si sa se bata cu gvl-ul.Stai linistit ca imi vad si de atacurile mele intre timp,dar terminati odata cu vrajelile astea ieftine.
 

DeletedUser9688

ba cretu... tu nu ai observat ca pe acest topic, pana sa revii tu cu statisticile, se discuta frumos?? nimeni nu jignea pe nimeni, nimeni nu acuza pe nimeni...
era cel mai linistit topic.. acum ai aparut cu statisticile tale doar ca agiti spiritele.. oare o sa existe vreun topic de razboi in care sa nu va balacariti voi si sa nu jigniti?
duceti-va fratilor la topicul cu TSL..ca acolo sunt jignirile in lant.. aici e un topic referitor la un razboi nedorit.. deci, sa-l lasam linistit si fara jigniri.. nu credeti ca ar fi frumos?
m-am saturat si mi-e sila sa vad pe tot forumul extern numai jigniri si acuzatii.. luptati pe harta daca tot luptati, nu va mai faceti de ras pe extern...

ar trebui sa va fie un pic rusine pentru toate balacarelile voastre...
 

DeletedUser

dar atunci de ce exista forum extern ? pe post cumva de matrimoniale ? ?

Politică şi propagandă Lumea 7 - ce iti spune tie asta ? ? cumva o invitatie la cafea? cum eu nu m am bagat peste ce postati voi asa va rog sa nu va bagati peste ce postez eu ...pentru ca una peste alta nu stiu care se apropie de adevar cu subiecte incendiare :))
 

DeletedUser9688

dar atunci de ce exista forum extern ? pe post cumva de matrimoniale ? ?

Politică şi propagandă Lumea 7 - ce iti spune tie asta ? ? cumva o invitatie la cafea? cum eu nu m am bagat peste ce postati voi asa va rog sa nu va bagati peste ce postez eu ...pentru ca una peste alta nu stiu care se apropie de adevar cu subiecte incendiare :))

nu e de matrimoniale..e politica si propaganda..exact cum spui tu.. dar politica si propaganda nu inseamna jigniri si alte tampenii..
oare o sa fii vreodata destul de diplomat incat sa porti un razboi fara sa jignesti adversatul? chiar nu se poate sa fim prieteni cu cei pe care ii atacam? e doar un joc pana la urma... orice joc e menit sa creeze legaturi de prietenie, nu de ura.. chiar si la counter, aia care se impusca de zor acolo, tot prieteni sunt.. numai pe triburile.ro gasesti jigniri la drumul mare si ura cat cuprinde...


acesta a fost ultimul meu post pe acest topic.
 

DeletedUser

ti se pare tie ca am jignit undeva ? cred ca m am incadrat in subiect ...daca pe altii ii deranjeaza adevarul asta numai e vina mea.
 

DeletedUser9688


uite si pt tine.. ca sa nu existe discriminare..

Un_strat_de_flori_viu_colorat.JPG
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus