H.K. vs R.A.

  • Autor subiect DeletedUser17395
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15358

Hai sa pun eu o statistica mai realista:
Side 1:
Tribes: TSL
Players:

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 81
Tabăra 2: 32
Diferență: 49

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 827,002
Tabăra 2: 314,506
Diferență: 512,496

image.php
 

DeletedUser22922

mogull cei din tsl au luat 50+60 sate de la un jucator inactiv...
 

DeletedUser18527

imi pare rau cheles.
inactiv - neinactiv satele sunt luate, acum trebuiesc si recuperate.
Stiu sigur ptr ca 15 le-am pierdut eu in sitter la janikao caci numai puteam da recuperari decat atacandu-mi propriile sate.
Plus cate a luat kidix cand si-a luat jucariile si a plecat in TSL. nu-i problema satele nu au disparut dupa harta , se pot lua inapoi .
Vointa tre sa avem , si avem :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

mogull cei din tsl au luat 50+60 sate de la un jucator inactiv...

:)) Cu atat mai grav daca aveti inactivi pe granita.
Side 1:
Tribes: TSL
Players:

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 373
Tabăra 2: 276
Diferență: 97

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,692,110
Tabăra 2: 2,782,741
Diferență: 909,369

image.php


Adevaru ii ca un trib de 40 de membri care are razboaie pe mai toate granitele bate un trib de 4 ori mai numeros care are aliante si pna cu toata harta. asta ii adevaru,trist pentru voi din pacate si asta spune mult despre diferenta de clasa :).
 

DeletedUser9688

mogule... cand HK va incepe sa dea in TSL asa cum stie HK sa atace, vei putea sa vii si tu cu statisticile tale realiste.. momentan acesta e un topic R.A. vs H.K.
incearca sa fii on-topic si sa postezi statisticile la care face referire acest topic.. nu de alta, dar poate iti iei ban pentru off-topic..

statisticile pe care le pui tu sunt doar de frumusete... inca nu a inceput raboiul nostru impotriva TSL.. poate ca l-au inceput doar ei si stau bine la statistici...
cand HK va incepe razboiul in adevaratul sens al cuvantului (sau realistic cum spui tu), abia atunci vei vedea tu statisticile.
 

DeletedUser15358

Pai daca statisticile mele sunt off topic de ce cheles si adib baga TSL in statistici ? Statisticile alea erau puse intro lumina favorabila voua nu erau deloc realiste. Iar cand vin eu si pun statisticile corecte imi spui ca sunt offtopic.Te auzi ce vorbesti ??
Vrei sa iti pun si o statistica cu TNT sa vezi cate sate iau aia de la TSL?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mogule statisticile cu tsl nu sunt nici pe departe ce ne arati tu ....am 2-3 jucatori iesiti din trib ...e vorba de jucatori care au fost in tribul sefii si care au intrat in tsl ...ne au luat pe nepregatite si au inceput sa atace imediat ce au iesit un jucator inactiv de la care au luat vreo 40 - 50 de sate in 2 zile fiind bagat printre ei ....ar trebuii sa privesti realitatea nu o statistica dupa ce a reusit sa pacaleasca cativa jucatori de la noi din marea albastra sa intre la ei ...o sa deschid un nou topic cu tsl si o sa iti arat cum stau adevaratele statistici in cateva zile :) o zi placuta in continuare.
 

DeletedUser9688

Pai daca statisticile mele sunt off topic de ce cheles si adib baga TSL in statistici ? Statisticile alea erau puse intro lumina favorabila voua nu erau deloc realiste. Iar cand vin eu si pun statisticile corecte imi spui ca sunt offtopic.Te auzi ce vorbesti ??
Vrei sa iti pun si o statistica cu TNT sa vezi cate sate iau aia de la TSL?


ia-l pe cheles, ia-l pe adibv si fa tu un topic cu statisticile TSL-ului.. si puneti acolo tot ce vreti voi... lasa-ne sa ne facem de cap cu R.A. in acest topic...
promit ca la timpul potrivit voi deschide eu un topic H.K. vs TSL si atunci chiar te voi ruga sa pui statistici indiferent de cum va arata balanta...in favoarea noastra sau a lor.
sau macar vino si tu cu ceva inteligent... ca momentan nu te vad jucand pe L7..nu stiu ce sa zic.. dar imi place ca te bagi in seama.. iti vor face probabil statuie moderatorii pentru cat de prezent esti pe toate topicurile... i-ai intrecut chiar si pe moderatori..
 

DeletedUser15358

Voi ati pus niste statistici cu R.A tsl pe o parte si T.N.T si H.K. pe alta parte de unde rezulta ca voi ii bateti grav pe tsl cand situatia nu ii asa.
Keithos voi de ce bagati TSL pe topicu H.K. vs RA ? Adica voi aveti voie...va inteleg ati vrut sa faceti si voi un mic blat.
The stranger: voi pune in continuare statistici indiferent de rezultat :p
P.S. E un forum public si am voie sa vorbesc despre orice atata timp cat sunt on topic si atata timp cat moderatori nu imi atrag atentia nu vad de ce ai faceo tu.
Pana una alta voi va lati bataie de la Trib de 4 ori mai mic ca voi care mai are o droaie de razboaie iar voi aveti toata harta albastra sau mov. :)
 

DeletedUser

coloreaza harta ... noi vs ra / tsa / tsl si pe urma zi ca suntem inconjurati de pna-uri :)) diferenta este ca noi luam sate de la jucatori care se cred de top ...ei i au sate de la inactivi :))
 

DeletedUser

sincer am avut curiozitatea sa ma uit pe harta sa vad cum sta treaba....si ce sa observ...hk are granita cu TSL pe o lungime de un continent,cu RA o juma de continent si cu TSA la fel o juma de continent...mai e undeva spre sud TNT cu care am o banuiala ca aveti PNA sau Alianta..apoi cu triburile din vest aveti si cu aia harta albastra sau mov...cu diablo nu stiu si nici cu flame...da oricum nu aveti granita mare cu ei
 

DeletedUser

degeaba va agitati pe aici ....problema sta in felul urmator ...nici un trib nu isi doreste razboi pe toate granitele ....tsl ce razboaie a avut ? diablo unde granita e prea mica si cu noi ....faptul ca haita si fr le a declarat razboi consider ca este un plan strategic ...sa nu imi spuneti ca tsl isi dorea razboaiele astea ca eu nu cred :) ....pana in momentul de fata haita avea razboi cu tsa de o saptamana si tsl se uita si nu intervenea pentru academie ...oare de ce ? au probleme ? :)) iar ruperea aliantei dintre tsl si haita tot haita a facut primul pas ...ca sa fi un trib bun nu inseamna ca tre sa ai razboi pe toate granitele consider ca 3 razboaie sunt suficiente ...in ciuda recrutarilor facute de tsl respectiv pe fostii sefii si cautarea sa ne strice diplomatia cred ca in sinea fiecaruia stiti cine e mai bine pozitionat pe harta :)
Si daca tot spuneti ca avem aliante in partea din stanga a hartii ...aratati`mi voi mie 1 singur trib care a vrut razboaie pe toate granitele din propria initiativa si pe urma mai stam de vorba :)
 

DeletedUser

de proprie initiativa poate nu...dar obligat/fortat au fost destule cazuri...
 

DeletedUser13259

degeaba va agitati pe aici ....problema sta in felul urmator ...nici un trib nu isi doreste razboi pe toate granitele ....tsl ce razboaie a avut ? diablo unde granita e prea mica si cu noi ....faptul ca haita si fr le a declarat razboi consider ca este un plan strategic ...sa nu imi spuneti ca tsl isi dorea razboaiele astea ca eu nu cred :) ....pana in momentul de fata haita avea razboi cu tsa de o saptamana si tsl se uita si nu intervenea pentru academie ...oare de ce ? au probleme ? :)) iar ruperea aliantei dintre tsl si haita tot haita a facut primul pas ...ca sa fi un trib bun nu inseamna ca tre sa ai razboi pe toate granitele consider ca 3 razboaie sunt suficiente ...in ciuda recrutarilor facute de tsl respectiv pe fostii sefii si cautarea sa ne strice diplomatia cred ca in sinea fiecaruia stiti cine e mai bine pozitionat pe harta :)
Si daca tot spuneti ca avem aliante in partea din stanga a hartii ...aratati`mi voi mie 1 singur trib care a vrut razboaie pe toate granitele din propria initiativa si pe urma mai stam de vorba :)

fostii sefii nu intrau in TSA/TSL
doar stii asta :p
 

DeletedUser

Oaaaauu Opteroane mare atac ai organizat pe mine :)))

vezi sa nu faci bataturi de la atatea comenzi :))

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Gaby te rog inchide acest topic pt ca nu isi mai are rostul.
Am decis sa fuzionam prin absorbtie cu TSL (noi la ei).
In eventualitatea in care se trezeste vreun destept sa zica ca RA-ul sa dus pe garla, tin sa ii amintesc ca , aveam in seara asta aproape 28 de mil de pct, adica cam cat am avut si acu o luna , si in TSL nu am intrat la caldurica, ci din contra..Ganditi-va ca RA avea pna cu TNT si alianta cu HAITA , care acuma nu mai este....am intrat la ei din solidaritate.
Adio si un praz verde.....




fostii sefii nu intrau in TSA/TSL
doar stii asta :p
Ba stai linistit ca intrau ..kidix e cel vechi , si e mandru ca e in TSL...
 

DeletedUser13259

kidix, era acoperit de mine si de jack in fata la tsl ;)...ar fi stat mai lejer decat sta acuma
intram in h.k. in orice caz eram pe granita
 

DeletedUser15358

dupa cum spuneam R.A. nu a fost decat academia "neoficiala" a TSL...cand au dat de greu baietii din TSL au cerut imediat sprijinul academiilor :D

daca au dat de greu cu siguranta nu din cauza voastra sau a celorlante triburi,daca nu punem la socoteala satele care le-au luat peste noapte f team si restul,erati in pierdere.
5 triburi+ ACADEMII vs 40 de membri nu ati putut face nimica...a trebui sa mai recrutati ceva.
 

DeletedUser22922

Ei au recrutat tot :)) acuma nu o sa mai fie comentarii de genul voi sunteti 200 si ei 40...cred ca va fi aproape invers
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus