H vs SH

  • Autor subiect DeletedUser21870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40672

Vreau si eu sa stiu cine e manie pe harta :)
Ma roade curiozitatea pana la os :))
 

DeletedUser17004

Manie, uite cum o sa fac.
Afara de oamenii pe care ii stim personal, nici [H] nici aliatii nostri nu vom recruta pe nimeni.
Asa ca in celputin jumatate de an tu, cu orice cont ai avea pe L22, vei fi scos de pe harta.
Problema rezolvata, discutie incheiata, ciocu' mic, joc de glezne si sictir la oala cu borhot in care ti-ai muiat boticu'

PS: Serevok e o gagica bre, o gagica asa de buna ca daca ai vedea-o ti s-ar scula chestia aia cat o aluna care nu a vazut umbra de gaura vreodata.
Si lorycell e o gagica bre. Tot buna. Si mai avem gagici, care stau cu noi astia invingatorii, nu cu ratati ca tine. Hai, fugi la nani si ia-ti aluna in mana, poate se face maslina.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40172

Halo...nu te mai chinui....nu are rost sa te chinui....
in astfel de situatii....trebuie sa desenezi...ca sa te faci inteles...
pt unii insa, e atat de greu sa interpreteze.... pana si un simplu desen....

p.s.....tu vorbesti de gagici....da pt ca tu stii cu ce se "mananca"...
dar, cand pt unii...asta e o enigma.....greu...foarte greu sa inteleaga!!!!
 

DeletedUser20120

va certati aici ca niste prosti, care era subiectul temei si uite ce prostii vorbiti pe aici..eu rog adminul ca sa inchida aceasta tema, pentru ca nu mai are rost, H-ul a castigat razboiul.
 

DeletedUser40672

tin sa multumesc pe aceasta cale lui halo :), binenteles si-n numele lui serevok, pentru incadrarea la rubrica "buna" :))
maniacule?
te pupam si aici si pe joc si pe skype si nu uita ceva: "apasa-l" :))))
 

DeletedUser

va certati aici ca niste prosti, care era subiectul temei si uite ce prostii vorbiti pe aici..eu rog adminul ca sa inchida aceasta tema, pentru ca nu mai are rost, H-ul a castigat razboiul.

Din cand in cand se mai baga si alt prost in seama.
 

DeletedUser

stephen )))), pe harta esti un 0 mah )), virtual mic, in realitate sugi ce gasesti mai bun si mai dotat, :D ai vrea tu sa fii ca mine , :eek: joc si pe harta, aici pe extern, mai ma rad de tine , ca esti mai asa,, ga'* ;)
 

DeletedUser

Singurul 0 care il gasesc pe statistici in dreptul numelui meu este doar asta :
Medie de puncte sat : 10490

Clasament
(33.|4.521.325 P)

Rang OÎ: 37.
(41,564,205 score)
Rang OÎ Atac: 4.
(37,857,339 score)
Rang OÎ Apărare: 238.
(3,706,866 score)


Pune si tu statisticile tale sa le vedem :).
 

DeletedUser

)) dar nu-ti pun ma nebunule ( sa-u nebun'o! , inca nu stiu ce esti) , nu trebuie sa stii cu ce nume joc :D , :) comporta'te ca si cum nu as fii pe harta;)
 

DeletedUser17004

)) dar nu-ti pun ma nebunule ( sa-u nebun'o! , inca nu stiu ce esti) , nu trebuie sa stii cu ce nume joc :D , :) comporta'te ca si cum nu as fii pe harta;)

Gata, ti-ai frecat aluna destul si-ai decis sa mai macelaresti limba romana pe aici?
Hai, du-te si distreaza-te cu prietenii aia ai tai care or sa iasa la margine acushica. Uite dedicatie din partea tribului [H]:

http://www.youtube.com/watch?v=E3t13jKcMjE

Whatcha gonna do?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37971

manie...daca tot te dai asa "*ZEII*"... spune-ne numele tau...ar fi pacat sa trecem cu vederea o asa mare valoare...sau iti este rusine?
 

DeletedUser

:eek: ti-e oftica?! , vorba aia ''prea finuta pentru mine'' =)) asa ca' , continua sa ma ignori:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus