H vs SH

  • Autor subiect DeletedUser21870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17004

dark syryus iar virtual asta' , :D hai sa-ti inmoi boticu, virtual

Iar ai pierdut sate ma? :( sa nu te sinucizi virtual pana ajung la tine, ca vreau, virtual, sa te pun cu botu' pe labele alea nespalate.
Si dupa sa-ti dau un sut in fundul virtual pana zbori de pe L22. Si dupa o sa inchidem lumea si o sa facem o intalnire a tribului, si cand o sa ma duc la baie sa ma pis o sa-mi amintesc de tine ma. Ca sa nu zici ca-s rau. :D

Atentie la limbaj!
1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiar asa:eek: suferi virtual ))), :cool: virtual, treci si suge ceva :rolleyes: o acadea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:eek: ziceam de tine, dar daca nu vezi,frecventeaza-ti boticu' pe la mine )))
 

DeletedUser37971

manie sincer.....daca iti fac un rezumat la ce ai zis ai sa observi ca ai folosit maxim 20 cuvinte:))))



"stergem cu tine pe jos....pleci cand luceste podeaua"
 

DeletedUser

ce rezumat ))? iar abera-ti;) , :D :eek: revendic, esti tu o ''smechera'' si o ''desteapta'' virtuala :cool:
 

DeletedUser37971

manie sunt baiat scum****.....haba mergi pe 27 unde iti este locul 22 nu mai e de voi..te pup te sun eu;)...degeaba ajungea la 1000 meseaje cu tine la sapt..nu tia intrat nimic in capul ala
 

DeletedUser

revendic , tu in final ce esti, unii spun ca esti baiat, altii ca esti fata =)))
 

DeletedUser39591

Te doare capul? :)

Ma suni?
Ma pupi??
Tare...esti...baiat-fata...
P.s eu credeam ca tu doar aici te uiti...la aceasta tema...dar tu ma uimesti...mai umbli prin "lume" nu stai ca un... :)
 

DeletedUser37971

in curand o sa umblu si prin satele tale;).....maxim o luna sunt pe tine...manie sunt baiat;)
 

DeletedUser37971

ai prins glas de cand ai fugit in amigos si ai totul albastru in jurul tau,mai putin pe badorel, care iti rupe carcasa...dar nu e nimic....ai sa iti aduci aminte in curand de vremurile cnd te plangeai ca fac misto toti de tine pe forum...asta tio promit;)....daca nu a rezistat dinmihai tu nu ai nici o sansa papushel
 

DeletedUser39591

ai prins glas de cand ai fugit in amigos si ai totul albastru in jurul tau,mai putin pe badorel, care iti rupe carcasa...dar nu e nimic....ai sa iti aduci aminte in curand de vremurile cnd te plangeai ca fac misto toti de tine pe forum...asta tio promit;)....daca nu a rezistat dinmihai tu nu ai nici o sansa papushel

Сhiar esti fata...
 

DeletedUser37971

lory cred ca este doar o ***ncidenta:D.....lasa-l dark...intr-o luna sunt langa el:D
 

DeletedUser39591

haba12
Puncte: 487.411
Loc: 475
Inamici învinşi: 6.309.070 (345.)

Tu ce vierme mai esti? Hai, ciocu' mic si treci inapoi in gaura din care te-ai tarat incoace.

Vad ca esti pidar de la Chisinau, asa ca iti zic pe limba ta: suka blea.



Imi amintesti de Morosanu cand era la Happy Hour...
Vierme :O
Viermele are cioc? =)

lory cred ca este doar o ***ncidenta:D.....lasa-l dark...intr-o luna sunt langa el:D

Ai mai zis-o...
Si p.s mi-a placut supriza aia nereusita...am inteles ca vroiati sa ma banati? dar n-ati avut motiv ^^
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus