H vs SH

  • Autor subiect DeletedUser21870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37971

sa te banez?...ti se pare ca esti o pers asa importanta?:)))...daca vroiam sa o fac o faceam cu dublux sau cu war dar nu cu tine;)..cum a zis si dark esti doar un...
 

DeletedUser37971

ar trebui....pt ca nu imi pierd timpul cu cei ca tine...moandor merita dar tu:-j....hai ca e topicul baietilor din h ...deschide unul thor vs amigos si discutam acolo
 

DeletedUser39591

As deschide...
Ma gandeam... dar daca as face...si as pune si statistici s-ar zice ca cik am facut tema doar sa ma laud ca AMIGOS castiga...etc.
Fraze de astea :)
 

DeletedUser37971

in visele tale;).....punei si pe aia care i-ati concediat cnd pierdeau sate....iti fac eu statistici daca vrei:))).....
 

DeletedUser39591

Pai pune-i si tu la isaramis...si pe ramona...
Si altii...ca eu am observat ca voi erati 3 triburi:) THOR~H,THOR,THOR~R...si THOR~R a slabit la membri ;) si "e pe cale de disparitie"

Ma scuzati...
sunteti 3 triburi *
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37971

pai lla fel ca si voi....amigo3 disparuse dar a aparut iarasi observ:)).....thor-r a slabit ca au venit la voi membrii si se intorc doar satele:D
 

DeletedUser38860

Noi spectatorii sa intelegem ca Revendic si gasca lui din THOR sunt papusile H-ului? Interesant.. Haba mult succes la sate si amigosilor !
 

DeletedUser39696

am un video cu manie cand a vazut atacurile pe el ;)) , daca joaca evident :))

[YOUTUBE]469zNXTCHdk[/YOUTUBE]

ps: se aplica pentru tot amigosul :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37971

manie nu inteleg totusi un lucru...de ce mai postati?este felul vostru de a v-a razbuna?
 

DeletedUser37971

H sunt aliatii nostri...daca deranjeaza pe multa lume aceasta alianta este prob voastra:p


"vulpea ce nu ajunge la struguri spune ca sunt acri"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus