Habar? - O adunatura de "JUCATORI"

  • Autor subiect Artemis and Addy
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Imi poate explica cineva cum in 24 de ore poti construi Curtea nobila, bati taleri pentru 4 nobili si ii si creezi?
Pana unde pot ajunge aceste nereguli care nu sunt luate in seama?
Domnilor din Habar? va credeti buni? ... eu nu as fi de aceeasi parere.
Faptul ca adminii trec cu vederea neregulile pe care le faceti pun sub semnul intrebarii multi jucatori daca sa mai joace sau nu pe serverul romanesc.
Daca niciun joc nu sunteti in stare sa il jucati corect, ma intreb ce faceti in viata de zi cu zi.
Imi amintiti de copii care joaca CS cu fel de fel de coduri si care se bat cu pumnii in piept ca sunt fff buni. Daca atat puteti, jucati solitaire poate acolo reusiti sa va demonstrati dumneavoastra cat de buni sunteti ... si tot este o realizare pentru eul vostru.
Cu speranta ca o sa scapati de frustrarile pe care le aveti si o sa reflectati asupra voastra si a ceea ce faceti va urez numai bine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8607

Cam in 17-18 ore poţi recruta 4 nobili, dar nu ştiu care sunt costurile talerilor.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Te asigur că Habar e un trib corect.
Eu am făcut trenuleţ in 24 ore, cu minele la 16, deci e posibil.Apoi, tribul are in zona ferme de lux, te asigur.
 

DeletedUser8607

totuşi dacă trebuie să baţi 10 taleri pentru 4 nobili, la câte 30.000 un taler cam greu să faci 500.000 resurse în 24 de ore. Ar trebui să ai trupe calumea ca să strângă. Vreo 2.000 de cavalerie uşoară.
 

DeletedUser

Artemis and Addy e foarte posibil :p
farm farm, farm si poate nistre trimiteri de resurse
 

DeletedUser8607

totuşi dacă trebuie să baţi 10 taleri pentru 4 nobili, la câte 30.000 un taler cam greu să faci 500.000 resurse în 24 de ore. Ar trebui să ai trupe calumea ca să strângă. Vreo 2.000 de cavalerie uşoară.

2.0000 de cav uşoară aduc cu noroc 100% câte 50.000 resurse din fiecare, mai mult de 4 atacuri dinastea în 24 de ore nu cred că se poate, şi să fie 6 atacuri pe zi ar fi 300.000, dar e cam imposibil.
 

DeletedUser

Te asigur că Habar e un trib corect.
Eu am făcut trenuleţ in 24 ore, cu minele la 16, deci e posibil.Apoi, tribul are in zona ferme de lux, te asigur.

Respectivul jucator farmeaza aceleasi ferme ca si mine. Specific ca trimit trupele la farmat nonstop timp de 20 de ore, asa ca nu e o explicatie.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Păi spune numele respectivului.
De exemplu, eu mi-am lasat satul in Habar, pentru intreţinere.Se poate farma la fel de bine, cu minele la 30, cu moral 100% cum zice Iskafel.
Pe L9, lume cu viteză asemănătoare, la 2.5K, aveam 2K topoare si 1500 Cu.
In 24 de ore am avut curtea nobilă si primii 2 nobili.Dacă eram ceva mai activ, mai faceam 2.E posibil.
 

DeletedUser

2.0000 de cav uşoară aduc cu noroc 100% câte 50.000 resurse din fiecare, mai mult de 4 atacuri dinastea în 24 de ore nu cred că se poate, şi să fie 6 atacuri pe zi ar fi 300.000, dar e cam imposibil.

Te cunosc de pe alte lumi si cred ca iti amintesti si tu de mine. Am jucat cu name-ul Addy. Nu stau pe acest joc de ieri de azi ci inainte de a apare versiunea romaneasca. ESTE IMPOSIBIL !
 

DeletedUser

Artemis and Addy e foarte posibil :p
farm farm, farm si poate nistre trimiteri de resurse

Farmeaza ce farmez si eu si trimiterile de resurse inca nu sunt posibile.

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pana acum , toate jocurile de pe net au trainere si hack'uri ..
nu e exclusa existenta unui hack si pentru triburile...
 

DeletedUser

asa si daca te plangi pe forum ce rezolvi? (trimiteri de resurse sa stii ca se pot face si altfel decat cu negustorii - eliberare de sate si trimitere de trupe, etc?)
fa un tiket si gata.
de cand sunt pe triburile totusi nu am auzit de hac pentru triburile...
 

DeletedUser24077

Artemis and Addy ai optiunea "edit"

este foarte posibil.cu minele peste 22 si cu farm 24/24 pe o raza mare faci nobili
incearca si tu scriptul pentru farmare si ai sa vezi cat de practic este.
 

DeletedUser

asa si daca te plangi pe forum ce rezolvi? (trimiteri de resurse sa stii ca se pot face si altfel decat cu negustorii - eliberare de sate si trimitere de trupe, etc?)
fa un tiket si gata.
de cand sunt pe triburile totusi nu am auzit de hac pentru triburile...

Inseamna ca esti de putina vreme. Si stiu ca se pot face si altfel trimiterile de resurse.
Si sunt fel de fel de programe "ajutoare"...mai bine ca nu le stii ca te-ai apuca de ele.
Si nu ma plang pe forum viteazule. Aici era vorba de cu totul altceva. Nu poti sa gasesti substratul problemei ne poti parasi, nu te-am invitat la discutii.
 

DeletedUser

Inseamna ca esti de putina vreme. Si stiu ca se pot face si altfel trimiterile de resurse.
Si sunt fel de fel de programe "ajutoare"...mai bine ca nu le stii ca te-ai apuca de ele.
Si nu ma plang pe forum viteazule. Aici era vorba de cu totul altceva. Nu poti sa gasesti substratul problemei ne poti parasi, nu te-am invitat la discutii.

si totusi cum crezi ca a trisat? are program de facut nobili pe gratis? mai dute si invata sa joci tu cu tot tribul tau si atunci mai vorbim, poate peste 10 lumi cand aveti un gram de habar cu ce se manca jocul asta :)
 

DeletedUser7039

Imi poate explica cineva cum in 24 de ore poti construi Curtea nobila, bati taleri pentru 4 nobili si ii si cercetezi?
Pana unde pot ajunge aceste nereguli care nu sunt luate in seama?
Domnilor din Habar? va credeti buni? ... eu nu as fi de aceeasi parere.
Faptul ca adminii trec cu vederea neregulile pe care le faceti pun sub semnul intrebarii multi jucatori daca sa mai joace sau nu pe serverul romanesc.
Daca niciun joc nu sunteti in stare sa il jucati corect, ma intreb ce faceti in viata de zi cu zi.
Imi amintiti de copii care joaca CS cu fel de fel de coduri si care se bat cu pumnii in piept ca sunt fff buni. Daca atat puteti, jucati solitaire poate acolo reusiti sa va demonstrati dumneavoastra cat de buni sunteti ... si tot este o realizare pentru eul vostru.
Cu speranta ca o sa scapati de frustrarile pe care le aveti si o sa reflectati asupra voastra si a ceea ce faceti va urez numai bine.


:))))))))))))))))))))))

Nobilii nu se cerceteaza amigo :eek:

Eu o sa fac curtea nobila, o sa bat talerii necesari pentru 4 nobili si o sa ii creez in mai putin de 24 de ore.. Pentru ca am magazia la lvl 30 aproape full! Si imi rog si colegii sa ma farmeze :)) Asa, oftica-te!
Pentru ca eu am stat sa farmez multe nopti si am avut si sitteri de cea mai buna calitate..
Voi de ce nu aveti?
Pai pentru ca sunteti niste n00bi extraordinari si pentru ca nu sunteti in stare sa jucati in echipa.. :D

Cu afirmatii din astea sa iesi pe forum, dupa ce ai jucat mai mult de o luna ..

Cand o sa fii in top 20 sa vezi ca se poate si fara sa trisezi, atunci sa vorbesti.. :)
 

DeletedUser

si totusi cum crezi ca a trisat? are program de facut nobili pe gratis? mai dute si invata sa joci tu cu tot tribul tau si atunci mai vorbim, poate peste 10 lumi cand aveti un gram de habar cu ce se manca jocul asta :)

Nu cred ce joci de mai mult timp ca mine asa ca lasa aroganta. Daca nu te duce capul stai in banca ta. Poate imi spui si numele tau in joc "jucatorule".
Ai auzit de jucatori "favorizati" de admini si de "dublu account"? Aici este una din 2. Inca mai credeti in tot ce zboara!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus