Habar? - O adunatura de "JUCATORI"

  • Autor subiect Artemis and Addy
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca tu nu esti in stare sa iesi in evidenta lasa pe altii tinere, daca te lauzi ca joci de foarte mult timp e f grav atunci, la ani tai de experienta si cunosti atat de putine ce sa mai zic? ca esti praf? deja tot externul si-a dat seama dupa iesirile tale:

Puncte: 1.687
Rang: 2790
Inamici învinşi: 167 (14728.)
Trib: ~GIA~


asta e valoarea ta, adica rang 2790, cand o sa ajungi macar in top 100 mai vino pe extern sa vorbim
 

DeletedUser

si totusi cum crezi ca a trisat? are program de facut nobili pe gratis?

pe ala il vreau si eu ca am nevoie (sau macar de batut taleri)
le: mai nenea artemis eu zic sa citesti inca povesti nemuritoare. ca se pare ca pe triburile joci sims. (Inamici învinşi: 167 (14728.)
si daca vad eu bine pe harta langa tine e illusi0n. (Inamici învinşi: 26.372 (29.) )
fa diferenta la ce am boldat eu, uita-te pe harta ca sunt niste ferme super dragute si treci pe off topic si spameaza
 

DeletedUser7708

Juniorule, până să scoţi capul din satul tău, mai ai de farmat. Ca să acuzi jucători prezenţi în orice top100 al lumilor pe care le-am jucat, trebuie să laşi capul jos şi să mai citeşti nişte tutoriale. Sfat: până reuşeşti măcar un noble train la sub 0.5 secunde, eu zic să nu mai vii pe forum, că te faci de râs cu asemenea subiecte.
 

DeletedUser7039

daca tu nu esti in stare sa iesi in evidenta lasa pe altii tinere, daca te lauzi ca joci de foarte mult timp e f grav atunci, la ani tai de experienta si cunosti atat de putine ce sa mai zic? ca esti praf? deja tot externul si-a dat seama dupa iesirile tale:

Puncte: 1.687
Rang: 2790
Inamici învinşi: 167 (14728.)
Trib: ~GIA~


asta e valoarea ta, adica rang 2790, cand o sa ajungi macar in top 100 mai vino pe extern sa vorbim

Pe amaratul asta nici nu l-as innobila :)) Are satul prea mic si cred ca nici moral 100% nu am pe el .. HAHAHHAHAHAHA


DFA1 a spus:
Juniorule, până să scoţi capul din satul tău, mai ai de farmat. Ca să acuzi jucători prezenţi în orice top100 al lumilor pe care le-am jucat, trebuie să laşi capul jos şi să mai citeşti nişte tutoriale. Sfat: până reuşeşti măcar un noble train la sub 0.5 secunde, eu zic să nu mai vii pe forum, că te faci de râs cu asemenea subiecte.

Noble train in 0,5 secunde?!?!?!?! :)) Tu n-auzi ca baiatul vrea sa cerceteze nobilii in fierarie :))) deci nu cred ca stie ce e ala trenulet :)) nu .. n-are cum :)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Facem pariu că el a înţeles că noble train e trenul ăla...transsiberianul? :D
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (11 members and 2 guests)
Noseless Misty Dread, Artemis and Addy, Carrhae, graur2000, Htw-, madalin manole, NiKe RaDu, the survivor king


ca sa nu fiu rautacioasa. cred ca s-a exprimat gresit. inteleg. e dimineata nici eu nu am terminat cafeaua
 

DeletedUser6558

Să faci nobili cu un singur sat în 24h e greu, cu tot cu mine si cu cavalerie, indiferent de lume şi viteză.

nu greu, aproape imposibil- nobilii aia costa zeci de mii, si nu vad ce excursii de cai aduc zeci de mii pe zi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

O întrebare pentru Artemis and Addy: Care din voi doi e prietenul imaginar al celuilalt?:confused:

p.s.
Să faci nobili cu un singur sat în 24h e greu, cu tot cu mine si cu cavalerie, indiferent de lume şi viteză.

Go away noob, m-am săturat până peste cap de câte ori ai dezinformat lumea. Dacă tu nu ai făcut nu înseamnă că e greu sau imposibil. Este foarte simplu, îţi trebuie puţină răbdare şi o bună gestionare a resurselor.
 

DeletedUser6558

O întrebare pentru Artemis and Addy: Care din voi doi e prietenul imaginar al celuilalt?:confused:

p.s.


Go away noob, m-am săturat până peste cap de câte ori ai dezinformat lumea. Dacă tu nu ai făcut nu înseamnă că e greu sau imposibil. Este foarte simplu, îţi trebuie puţină răbdare şi o bună gestionare a resurselor.

De câte ori? De exemplu, îmi calculezi cam câţi cai îţi trebuie pentru 4 nobili?
 

DeletedUser1198

Să faci nobili cu un singur sat în 24h e greu, cu tot cu mine si cu cavalerie, indiferent de lume şi viteză.

Iar vii sa ne plictisesti cu vasta ta experienta?

Te cunosc de pe alte lumi si cred ca iti amintesti si tu de mine. Am jucat cu name-ul Addy. Nu stau pe acest joc de ieri de azi ci inainte de a apare versiunea romaneasca. ESTE IMPOSIBIL !

Daca tu joci dinainte sa apara serverul romanesc, tre` sa fii cel mai prost jucator in viata :D Sa nu inveti nimic in peste 3 ani de triburi e intr-adevar jalnic.

Ti-as da sitter un minut, sa vezi ca se poate sa ai curtea , 10 taleri si 4 nobili in mai putin de 24 de ore, dar oricum nu o sa intelegi nimic :)
 

DeletedUser2821

pana acum , toate jocurile de pe net au trainere si hack'uri ..
nu e exclusa existenta unui hack si pentru triburile...

Cum nu e exclusa nici posiblitatea ca tu sa incepi sa inveti sa joci triburile , nu :) ???

Eu zic sa va vedeti de treaba , invatati sa jucati si dupa acuzati ca nu stiu cine triseaza :) .

Se refera la illusi0n cred =))
Pai ma copilas , daca tu nu stii sa joci , inseamna ca toti sunt ca tine =)) !?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1. Nu te-am jignit.
2. Pot trece si eu la jigniri: Daca eu sunt praf, tu esti lingau.
Care este valoarea ta? Ti-am zis sa-mi dai numele tau din joc. De ce te feresti? Ori nu stii sa citesti?
Lasa barbologia ca tot externul si-a dat seama. Si-a dat seama de ce? Am farmat 20/24 de ore in aceeasi zona si eu si respectivul, asa ca nu te mai bate cu pumnii in piept. Faptul ca numai sa trisati stiti si sa jucati cu mai multe accounturi cu care va ajutati asta nu inseamna ca sunteti buni.

o sa auzi in curand de mine, maxim 2 zile prognostichez eu, nu sunt lingau dar de tine pot sa zic ca esti slab rau in jocul asta, si dupa cum vezi toata lumea zice la fel, nu faci altceva decat sa te faci de ras , mai bine inceteaza, toti sub rang 2790 sa inteleg ca triseaza? ti-am mai zis, iesi si tu pe extern cand mai o sa inveti jocul asta, eu cu ce sunt de vina ca farmezi 20 de ore dar cu lanci si spade si numa satele lipite de tine?
 

DeletedUser

O întrebare pentru Artemis and Addy: Care din voi doi e prietenul imaginar al celuilalt?:confused:

p.s.


Go away noob, m-am săturat până peste cap de câte ori ai dezinformat lumea. Dacă tu nu ai făcut nu înseamnă că e greu sau imposibil. Este foarte simplu, îţi trebuie puţină răbdare şi o bună gestionare a resurselor.

Pentru cunostiintele tale generale nu suntem prieteni imaginari ci soti.
Asa ca ia mergi tu la baie si vezi ce faci cu prietenele tale imaginare.
 

DeletedUser2821

Nu cred ce joci de mai mult timp ca mine asa ca lasa aroganta. Daca nu te duce capul stai in banca ta. Poate imi spui si numele tau in joc "jucatorule".
Ai auzit de jucatori "favorizati" de admini si de "dublu account"? Aici este una din 2. Inca mai credeti in tot ce zboara!


Auzi la el , vezi ca joaca de 10 ani !

Ma dute tare , ca esti praf si habar nu ai sa joci .
 

DeletedUser6558

Iar vii sa ne plictisesti cu vasta ta experienta?

Experienţa mea este vastă. Se rezumă la 6 luni în zona DHBM , cu vecini neprieteni şi un trib mic. Adică, spre pildă, am ajuns în top 10 odată, e drept la inamici învinşi doar ca apărător, pentru că nu îmi dădea mâna să atac. Probabil că nu mă calific , după standardele tale. După ale mele însă, mă calific. Pentru că alea 10 sate ale mele le-am pierdut după ce m-am lăsat.

Cât despre nobilii în speţă, nu am curte nobilă pe l17, dar pe l16 ăştia 4 nobili costă 440k lemn, 500k argilă, 450k fier. Dacă tu scoţi astea într-o zi de farmat şi alte metode, eşti zeu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o sa auzi in curand de mine, maxim 2 zile prognostichez eu, nu sunt lingau dar de tine pot sa zic ca esti slab rau in jocul asta, si dupa cum vezi toata lumea zice la fel, nu faci altceva decat sa te faci de ras , mai bine inceteaza, toti sub rang 2790 sa inteleg ca triseaza? ti-am mai zis, iesi si tu pe extern cand mai o sa inveti jocul asta, eu cu ce sunt de vina ca farmezi 20 de ore dar cu lanci si spade si numa satele lipite de tine?

Vaiiiii...deja tremur...imi iei boii de la bicicleta :)
Si nu e cazul sa ma inveti ce si cu ce sa farmez.
 

DeletedUser

Vaiiiii...deja tremur...imi iei boii de la bicicleta :)
Si nu e cazul sa ma inveti ce si cu ce sa farmez.

Nu a fost o amenintare, dar la mintea ta ce sa mai zic, nu doresc sa-mi comunic nick-ul ca apoi sa cereti sprijin de la toata harta pt colegii vostrii care is vecini cu mine, in curand o sa-mi afli si nick-ul daca esti atat de interesat de mine :)


@carhaee fi mai concret, cum crezi tu ca a trisat daca e sa triseze? te-ai intrebat oare la cat avea magazia cand farma? te-ai intrebat oare ce ferme are in zona? ca tu nu prinzi nimic asta e problema ta! te-ai intrebat la cat are ferma? cati cai are? toate lucrurile va trec voua prin cap? la ce ora se trezeste omul sa farmeze...nu inteleg de ce sunteti asa greoi de cap, lucruri ce la nivelul asta totusi, suntem pe lumea 17 ...lucrurile au evoluat imens, de ce sunteti inca primitivi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Noble train in 0,5 secunde?!?!?!?! :)) Tu n-auzi ca baiatul vrea sa cerceteze nobilii in fierarie :))) deci nu cred ca stie ce e ala trenulet :)) nu .. n-are cum :)))))

Era vorba de creeare.
Daca joci pe L 10 da-mi numele tau din joc sa vezi cum arata un Noble train.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus