Habar? - O adunatura de "JUCATORI"

  • Autor subiect Artemis and Addy
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1198

Cât despre nobilii în speţă, nu am curte nobilă pe l17, dar pe l16 ăştia 4 nobili costă 440k lemn, 500k argilă, 450k fier. Dacă tu scoţi astea într-o zi de farmat şi alte metode, eşti zeu.

In primul rand, pe L17, talerii sunt la jumatate de pret. Scot si eu curtea in curand, si te las pe tine sa calculezi, cati taleri + nobili pot sa fac cu magazia la 175k plina ochi + resursele pe Cladirea Principala 26+27+28+29? Hai atotstiutorule, lumineaza-ma :rolleyes:
 

DeletedUser

nu mai beau cafeaua aici....deja ma pune lumea sa calculez ma mut in alta parte

LE: postul de deasupra mea m-a facut sa ma razgandesc.
o intrebare de noaba (pe l10 ce punctaj ai?)
 

DeletedUser2821

Eu va inteleg sincer mahnirea ca sunteti depistati. Daca as fi facut la fel ca voi as fi procedat la fel, insa nu veniti cu jigniri ca nu-si au rostul.
Nu demonstrati altceva decat ca sunteti niste frustrati si va ascundeti in dosul monitorului.

Da , frate , adevaru e ca eu chiar am nevoie sa ma invete unu care joaca de 10 ani triburile , dar nu a fost niciodata nici macar in top 20 :O , sau nu a avut vreo performanta notabila.
 

DeletedUser7708

Eu va inteleg sincer mahnirea ca sunteti depistati. Daca as fi facut la fel ca voi as fi procedat la fel, insa nu veniti cu jigniri ca nu-si au rostul.
Nu demonstrati altceva decat ca sunteti niste frustrati si va ascundeti in dosul monitorului.

N-ai tupeu să vii vineri seara(în 3 ani de triburi ar trebui să ştii unde şi de ce).
 

DeletedUser

14.000 15.000 12500 costa talerii pe l17.

magazie de 175k plina (cum am eu) plus resursele de la ferma nivel X din constructie pe care o voi anula si scot 3 nobili dintr-un foc. ce se tot mira lumea atata nu stiu.

ma rog .... hai ca m-ati enervat.. ma duc sa imi bag niste coduri de trupe ca am cam putine.
 

DeletedUser

N-ai tupeu să vii vineri seara(în 3 ani de triburi ar trebui să ştii unde şi de ce).

vin eu :D sa ma astepti cu flori la intrare

ma rog .... hai ca m-ati enervat.. ma duc sa imi bag niste coduri de trupe ca am cam putine.


vreau si eu codul ala pentru taleri (ma descursc cu nobilii) si codul ala pentru bonus (cica atac cu 150% mai bine)

peseu: Currently Active Users Viewing This Thread: 23 (18 members and 5 guests)
Noseless Misty Dread, adymus, alina cea groaznica, Artemis and Addy, Black-Zeus, Carrhae, graur2000, Htw-, Illidan Stormrage, Jackass20, jackspin, madalin manole, michelle2007, model2, NiKe RaDu, TORMENTOOR
 

DeletedUser

Soţi spui? O zeiţă şi un analfabet(nu cred că aşa scrie în buletinul tău, din moment ce ţi-ai pus numele ca nick), ce patetic. Nu am nevoie de prietene imaginare, le-am omorât(pentru cine nu a citit, recomand să citiţi Pobby şi Dingan de Ben Rice).

Cata minte poti avea....
 

DeletedUser2821

14.000 15.000 12500 costa talerii pe l17.

magazie de 175k plina (cum am eu) plus resursele de la ferma nivel X din constructie pe care o voi anula si scot 3 nobili dintr-un foc. ce se tot mira lumea atata nu stiu.

ma rog .... hai ca m-ati enervat.. ma duc sa imi bag niste coduri de trupe ca am cam putine.

Tu preasupun ca ai deja 50 de ani de triburile de esti asa avansat , ca vad ca tipul dupa 10 ani , tot nu le are :( .
Vreau si eu coduri , cheaturi , scripturi ilegale , tot ce se poate sa nu fie legal , vreau !
 

DeletedUser

bai frate, acuma sincer? de ce sunteti asa inapoiati? adica chiar primitivi nu alta! va comportati de parca de ieri ati descoperit jocul asta , si partea proasta e ca poate sa va arate omul tot ce a facut cum a ajuns acolo sus cap coada si voi nu o intelegi si o sa va sustineti pe a voastra, chiar sunteti grei de cap, ma abtin sa zic altceva
artemis si carrhae jucati si voi in triburi mai performante mai acumulati experienta pe vreo 10 lumi de acum incoace si atunci vorbim...
APP: sunt oameni care au deja ferma plina pe lumea asta, voi o aveti macar la nivelul 20-21?
 

DeletedUser6558

In primul rand, pe L17, talerii sunt la jumatate de pret. Scot si eu curtea in curand, si te las pe tine sa calculezi, cati taleri + nobili pot sa fac cu magazia la 175k plina ochi + resursele pe Cladirea Principala 26+27+28+29? Hai atotstiutorule, lumineaza-ma :rolleyes:

Jumate de preţ înseamnă 280+350+325. magazie 175 + (mine de 29) 49,512=225.

Adică 55+125+100 de cules cu cavaleria. Să zicem că nu întâlneşti pe toate drumurile pradă de 100k pe zi. Dar poate că unii întâlnesc. Zeii triburilor, printre care desigur nu mă aflu. Pentru că eu, de exemplu, iau dintr-un sat de barbari ceva de genul 6.292 3.426 4.643 14361/34975, sau chiar 484 416 761 1661/25000. Dar eu nu sunt zeu.
 

DeletedUser7039

Jumate de preţ înseamnă 280+350+325. magazie 175 + (mine de 29) 49,512=225.

Adică 55+125+100 de cules cu cavaleria. Să zicem că nu întâlneşti pe toate drumurile pradă de 100k pe zi. Dar poate că unii întâlnesc. Zeii triburilor, printre care desigur nu mă aflu. Pentru că eu, de exemplu, iau dintr-un sat de barbari ceva de genul 6.292 3.426 4.643 14361/34975, sau chiar 484 416 761 1661/25000. Dar eu nu sunt zeu.

+prada de 100k care se intaorce dintr-o tura de farmat la o ora dupa ce s-au batut talerii, gata resursele :eek:
 

DeletedUser9837

Artemis and Addy
Junior Member

Adaugă data: 11.11.2009


Alt flacau ... sau o fi un cuplu de flacai ... Artemis & Addy asa sugereaza nickul...
 

DeletedUser6558

bai frate, acuma sincer? de ce sunteti asa inapoiati? adica chiar primitivi nu alta! va comportati de parca de ieri ati descoperit jocul asta , si partea proasta e ca poate sa va arate omul tot ce a facut cum a ajuns acolo sus cap coada si voi nu o intelegi si o sa va sustineti pe a voastra, chiar sunteti grei de cap, ma abtin sa zic altceva
artemis si carrhae jucati si voi in triburi mai performante mai acumulati experienta pe vreo 10 lumi de acum incoace si atunci vorbim...
APP: sunt oameni care au deja ferma plina pe lumea asta, voi o aveti macar la nivelul 20-21?

Asta e , nu toţi sunt născuţi campioni să joace în triburi de top 10, mai e şi vulgul. Fără de care voi, patricienii, nu aţi avea cui să daţi lecţii de bune maniere.

A propos de ferma, nu am avut când sa o umplu, deoarece am fost atacat la greu in primele zile, căci nu-s atât de liber şi nici atît de maniac să stau 24-7 pe triburi, dar încă nu-s fermă. Ăsta ar fi un fel de titlu de glorie, nu? Unul mărunt, desigur.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai sa iti zica o noaba care nu a trimis niciodata trenulet de nobili transiberieni in 0.5 secunde si a jucat mereu in gluma.
nu exista nici un cod nimic pe triburile.
nu se murdaresc adminii sa faca "magarii de astea". nu de alta dar nu ii intereseaza.
vecinul tau stie sa joace (aka illusion si s-a vazut pe orice lume a jucat
nu stii sa joci si asta o spune rangul la inamici invinsi.
nu jigni lumea pe extern ca te alegi cu un ban si pe urma iar spui ca adminii sunt corupti
hai ca m-am plictisit ma duc la o pipa ca e mai interesant sa dai banii pe tigari si sa iti distrugi sanatatea
LE: mai merge cineva cu mine?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

multi artisti, multe legume
iar daca nu esti leguma...si explici ceva ...esti lingau

pentru legume sunt foarte multe semne de intrebare...cum de poti avea 4 nobili...cum ataci la secunda...iar ca sa complectez lista:

cum ataci de la 40 ore distanta...ai sat de 3500pcte iar dupa ce atacul tau face pagube importante..ajungi sa fi vecin cu cel pe care l-ai atacat, iar satul tau are 116 puncte

multe intrebari...multe mistere
Jules Verne a scris ceva carti...luati-le la purecat poate gasiti ceva acolo
intre timp noi ne ocupam de tocanita de legume
 

DeletedUser

ce vrei sa mai spun cand practic vorbesti cu peretii, ceea ce tie ti se pare imposibil , celorlalti 10 care mai posteaza aici li se pare ceva mai greu de facut dar realizabil, asta ce vrea sa insemne, ca tu esti mai destept decat ceilalti 10? am ** asa cu voi ca alta modalitate chiar nu am mai gasit cum sa va explice omul babeste lucruri ce totusi PAR SIMPLE
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus