Habar? - O adunatura de "JUCATORI"

  • Autor subiect Artemis and Addy
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

prietene.. cate sate aveai cand ai fost in top5 ? eu m-am uitat si ai fost in top5 la inceputul lumii (primele saptamani).... daca erai in top 5 pe o faza medie a jocului, sau pe termen lung mai intelegeam ..dar asa... mai bine incetezi ca te faci de toata jena (nu ca nu te-ai fi facut deja)
 

DeletedUser

eu zic sa ne retragem si sa ii lasam pe cei 2 sa vorbeasca intre ei.
in alta ordine de idei ... nenea artemys and ady stie foarte bine ca illusi0n nu a trisat insa ii cam tremura nadragii la gandul ca el va fi urmatorul pe lista .

Mai nu are de ce sa-mi tremure nadragii. Inceput nou si se rezolva problema nu e un capat de tara.
Si nu am deschis acest topic pentru a aduce jigniri adminilor ci pentru ca este imposibil dupa toate calculele sa ai trupe de atac cat sa omori cam 900 de lancii, 800 de spade si 700 de arcasi, Curte nobila si 4 nobili in 24 de ore cand farmeaza aceleasi sate pe care le farmez si eu nonstop.
Sta cu sprijin in sat de pe inca 3 accounturi deoarece erau 4 paladini (1 banuiesc ca era al lui). In 37 de minute nu avea de unde sa-i vina sprijinul asta, ci e clar ca e permanent.
Logic are inca 3 accounturi ajutatoare.
 

DeletedUser

prietene.. cate sate aveai cand ai fost in top5 ? eu m-am uitat si ai fost in top5 la inceputul lumii (primele saptamani).... daca erai in top 5 pe o faza medie a jocului, sau pe termen lung mai intelegeam ..dar asa... mai bine incetezi ca te faci de toata jena (nu ca nu te-ai fi facut deja)


Da, ai dreptate! Pe L17 un an a trecut ... ma scuzi????
Tot la inceputul jocului suntem.
 

DeletedUser

Mai nu are de ce sa-mi tremure nadragii. Inceput nou si se rezolva problema nu e un capat de tara.
Si nu am deschis acest topic pentru a aduce jigniri adminilor ci pentru ca este imposibil dupa toate calculele sa ai trupe de atac cat sa omori cam 900 de lancii, 800 de spade si 700 de arcasi, Curte nobila si 4 nobili in 24 de ore cand farmeaza aceleasi sate pe care le farmez si eu nonstop.
Sta cu sprijin in sat de pe inca 3 accounturi deoarece erau 4 paladini (1 banuiesc ca era al lui). In 37 de minute nu avea de unde sa-i vina sprijinul asta, ci e clar ca e permanent.
Logic are inca 3 accounturi ajutatoare.


in postul asta e ca si cum ai zis :" Da fratilor, sunt chiar prost, atata ma duce capul"
 

DeletedUser12439

prietene cel putin 20 de jucatori din tribul habar bateau acea armata.

daca nu stii de ce vorbesti.cit ai cazarma. cit ai grajdul?

ce inseamna conturi ajutatoare pentru tine?daca un coleg sau prieten face schimb cu tine in tirg e cont ajutator?
 

DeletedUser

am jucat cu nick-ul crip1 sau madalin manole pe lumiile pe care am activat, exlica si mie pana una alta ai fost rang 5 pt o clipa de 4-5 minute la inceput de lume ca ai tras sa faci targ si zid sau ai ajuns rang 5 dupa o vreme indelungata bagand innobilari interne la greu, app, inca nu ti-ai dat seama ca te depaseste orice discutie?

si atata timp cat tu pe lumea asta esti vai si amar de capu tau si esti intr-un trib vai si amar ca sa nu zic altceva chiar NU AI CE SA COMENTEZI!

Esti vai de tine! Vezi sa nu gresesti cumva sa te loghezi de pe acelasi ip.
 

DeletedUser

Artemis and Addy eu am avut 4 conturi pe 4 lumi si inca ma mai gandesc daca sa imi fac unu nou pe 18 :)))
a da..eu nu mai joc pe server romanesc :)

madalin manole m-ai facut sa rad si eu tre sa imi iau glasu trist la telefon ca vreau sa cer invoire de la sefu :)))
 

DeletedUser

prietene tu te laudai cu l10 si acum vorbesti de l17 ? e vraiste la tine in cutie craniana.

cat despre restul eu v-am mai spus sa il lasati in plata Domnului ca are minte odihnita dar voi BAtman.
 

DeletedUser

in postul asta e ca si cum ai zis :" Da fratilor, sunt chiar prost, atata ma duce capul"

Bine ca esti tu destept. Hai ca nu ma mai intind la vorba cu niste "JUCATORI" adevarati ca voi.
Atat te duce pe tine capul sa trisezi si sa te dai "mare jucator". Fara acele accounturi ajutatoare pe care le aveti sunteti varza.
 

DeletedUser

Bine ca esti tu destept. Hai ca nu ma mai intind la vorba cu niste "JUCATORI" adevarati ca voi.
Atat te duce pe tine capul sa trisezi si sa te dai "mare jucator". Fara acele accounturi ajutatoare pe care le aveti sunteti varza.

neaa nu e multi acount. e impartirea legaturii de internet.
eu ce sa iti fac daca esti catar si nu ti-ai dat si tu seama. las ca lumea viitoare o sa stii ce sa faci
 

DeletedUser1198

Momentan am pe l17 1000 de lănci şi 500 de săbii. Sunt un tip obişnuit. Farmez cam cu 2-300 de lănci şi 50-100 de săbii şi 1 spion, probabil că nu mă calific pe forumul ăsta, vă las să vă lăudaţi cu caii putere.

SI ATUNCI CUM !@#$%^ ITI PERMITI SA SPUI CA E IMPOSIBIL SA SCOTI DIN PRIMA 4 NOBILI DACA TU HABAR NU AI CUM E SA TRIMITI UN USOR LA FARMAT, DAPAI 2000?!!! Doamne , mare Ti-e gradina. Doctor in matematica cu minte de repetent!

Din ce spui tu deabia farmezi 5 sate =))) Atunci prietene.. poti sa stai tu online 48/24... ca tot degeaba stai. Nici pentru pana de la palaria nobilului n-o sa reusesti sa aduni resurse.
 

DeletedUser12439

deci addy cind atitia juccatori si conducatori buni iti zic ca se poate. cind ti se face print si tu tot continui cu aceasta idee ,ce putem sa credem despre tine.
 

DeletedUser

Imi poate explica cineva cum in 24 de ore poti construi Curtea nobila, bati taleri pentru 4 nobili si ii si cercetezi?
Pana unde pot ajunge aceste nereguli care nu sunt luate in seama?
Domnilor din Habar? va credeti buni? ... eu nu as fi de aceeasi parere.
Faptul ca adminii trec cu vederea neregulile pe care le faceti pun sub semnul intrebarii multi jucatori daca sa mai joace sau nu pe serverul romanesc.
Daca niciun joc nu sunteti in stare sa il jucati corect, ma intreb ce faceti in viata de zi cu zi.
Imi amintiti de copii care joaca CS cu fel de fel de coduri si care se bat cu pumnii in piept ca sunt fff buni. Daca atat puteti, jucati solitaire poate acolo reusiti sa va demonstrati dumneavoastra cat de buni sunteti ... si tot este o realizare pentru eul vostru.
Cu speranta ca o sa scapati de frustrarile pe care le aveti si o sa reflectati asupra voastra si a ceea ce faceti va urez numai bine.


mdaa..:)) am inceput sa rad inca de la primul post si pana acum(am avut rabdarea sa citesc mai tot ce s-a vorbit aici)..si am ajuns la concluzia:

DA!..habar e o adunatura de "jucatori"..care se amuza pe seama unor "experti" ca voi,majoritatea fiind fermele noastre ;)
ok,ai primit destule explicatii despre cat de plauzibil e sa-ti faci 4 nobili in 24 de ore..chiar mai are rost sa iti spun cate resurse am adunat cand i-am fost sitter in noaptea aia?si ca i-am batut taleri pentru 3 nobili dintr-un foc? :)

eu zic sa iti pui mouse-ul in cui si sa te apuci de alta "meserie"..3 ani "vechime" pe tribs.ro si sa vii cu asemenea declaratii pe extern mi se pare de'a dreptul jenant(n-are rost sa te mai umilim,ca ai facut-o singur).

ca sa-ti demonstrez ce am vrut sa spun in paranteza:

TuPeIsTuL1986 astăzi la ora 00:05
[player]athos1957[/player] astăzi la ora 22:42
[player]illusi0n[/player] ataca cu 4 nobilii.
Doi vecini nu sunt on iar unu spune ca e atacat si el,probabil fake.
Daca va fi sa pierd satul,nu mai iau altul.
Va urez bafta.

INCREDIBIL DAR ADEVARAT [player]illusi0n[/player] A AVUT 4 NOBILI si ia luat satul colegului nostru .
Sunt CLAR JOCURI MURDARE , unii nu au nici CURTE NOBILA si altii au 4 NOBILI !?!?!?!
Asta fac MAJORITATEA celor din [ally]habar[/ally] , un JOC MURDAR facut de niste oameni care se cred DESTEPTI dar de fapt sunt HOTI CALIFICATI ! :|

Trageti voi concluziile !


Artemis and Addy astăzi la ora 00:11
I-am trimis sprijin, si a murit tot, L-am spionat si are o gramada de trupe de aparare.
Am trimis reclamatie la suport. Daca vrei iti trimit si tie raportul cu spionajul.

TuPeIsTuL1986 astăzi la ora 00:12
Te rog sa-mi trimiti

TuPeIsTuL1986 astăzi la ora 00:16
am vz
dar ala e de la altii sprijinul cred

Artemis and Addy astăzi la ora 00:18
Ma da-l incolo!!! In 40 de minute a avut cum sa primeasca atata sprijin?!?! Si el daca nu e atacat aia isi tin trupele de aparare la el?
Asta nu cred ca are dublu account, are pe putin 4.

TuPeIsTuL1986 astăzi la ora 00:21
sprijinul era de mult la el
dar ai dreptate JOACA MURDAR :|

Artemis and Addy astăzi la ora 02:33
Vezi profilul meu :)

Artemis and Addy astăzi la ora 07:29
Baietasul asta din Habar, face intr-o zi curte nobila si in aceeasi zi face 4 nobili (plus taleri, logic). Arew si trupe cat sa rupa o aparare bunicica si cu sprijin.

Eu zic asa, ori dam toti pe el ori nu stiu ce rost are...

Mesajele acestea au fost trimise de către Artemis and Addy mai departe.

trebuie sa recunosc,prea tare profilul tau! :D
aa..si ca intrebare,ca sunt curios..ce raspuns ai primit de la suport?..ca suntem hoti cu acte in regula si ca nu au cum sa ne prinda? :))
 

DeletedUser

Artemis si Andy va raspund la acuzatii pt ca fiind casatoriti cred ca aveti o anumita varsta...si oamenii de la o anumita varsta gandesc altfel.Despre corectitudinea mea in acest joc pot sa-ti povesteasca minim 300 de jucatori alaturi de care am avut onoarea sa joc pe mai multe lumi...Daca vrei sa te convingi , poti depune tichet, sau daca nu sti, o sa-mi depun chiar eu...De unde am atita armata de atac? Din farmare...fa un calcul :400 rapoarte de farmare in 24 ore cu 20 cav fiecare...la cazarma nivel mare si grajd nivel mare, trupele iasa repede...De unde am atita def si 4 paladini, fara al meu,de la colegii de trib, deoarece ma asteptam la o riposta din parea voastra...Si da, singura optiune a voastra de a continua pe l17 este inceput nou.
 

DeletedUser

Omule.. Tu esti esti dus:))) De unde stii ma tu? Sau ti-a spus tentativa aia de femeie pe care ati primit-o in trib si care v-a cauzat numai necazuri?

Mah, nu stiu la cine te referi tu ...
Iar la ce am afirmat nu o sa recunoasteti niciodata.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus