Habar? - O adunatura de "JUCATORI"

  • Autor subiect Artemis and Addy
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Artemis si Andy va raspund la acuzatii pt ca fiind casatoriti cred ca aveti o anumita varsta...si oamenii de la o anumita varsta gandesc altfel.Despre corectitudinea mea in acest joc pot sa-ti povesteasca minim 300 de jucatori alaturi de care am avut onoarea sa joc pe mai multe lumi...Daca vrei sa te convingi , poti depune tichet, sau daca nu sti, o sa-mi depun chiar eu...De unde am atita armata de atac? Din farmare...fa un calcul :400 rapoarte de farmare in 24 ore cu 20 cav fiecare...la cazarma nivel mare si grajd nivel mare, trupele iasa repede...De unde am atita def si 4 paladini, fara al meu,de la colegii de trib, deoarece ma asteptam la o riposta din parea voastra...Si da, singura optiune a voastra de a continua pe l17 este inceput nou.

Tocmai ca si eu sunt corect in joc si nu am gresit cu nimic in dezvoltarea satului. Este imposibil ca in acceasi zona unde farmez non stop (tot cu cavalerie) sa te dezvolti atat de repede. Daca erai in alta zona mai ziceam.
Ma bucur ca ai macar bunul simt sa raspunzi frumos. Felicitari!
 

DeletedUser15358

Artemis and Addy,tare asta =)))
Eu zic sa mergi in fata primariei si sa faci greva foamei.
Poate ne spui intre timp cum reusesti sa cercetezi tu nobili in fierarie?!
 

DeletedUser15358

Stiu .. Doare.. Dar asta e adevarul .. Dupa ce ca esti un obsedat care farmeaza non-stop, ai cont de rang 3000 :)))))))

Vai de capul tau si de-al tribului in care esti:)))))))))))

pai stii de ce ? Pentru ca folosit toate resursele pentru cercetarea nobilului,nu ia mai ramas de trupe sau cladiri.:D
 

DeletedUser

numai la misto va e capul ? potolitiva si macar incercati sa va comportati ca niste oameni maturi.

addy banuiesc cine esti si am taria de caracter sa-ti dau dreptate, desi se stie ca nimeni dintre admini nu va face nimic. si nu-i incriminez pentru ca nu pot da vre-o sanctiune pt asa ceva. formula prin care poti creste de la inceput un cont e deja veche si 99% dintre jucatorii cu adevarat buni si cu mult timp liber o folosesc (macar pentru a fi de la inceput in top 50 macar...)

am fost si cu illusion si cu addy (daca e cine banuiesc eu) in acelasi trib pe diferite lumi. amandoi sunt jucatori de top si stiu ce vorbesc , diferenta e doar timpul liber de care dispune fiecare si hotarirea de a face orice pentru a fi in top pe o lume.
 

DeletedUser

nu da de 33 de ani nu pare (da mai! am intrerupt jocul meu cu bilute sa ma uit la cati ani are.)
macar pentru efectul dramatic mi-as pastra atitudinea batoasa si nu as incepe cu fraze jignitoare(as spune cuvinte,dar ar iesi cacofonie)
Warryo nu stiu cine e acest artemis, dar mare jucator....ma indoiesc....de fapt stiu unu care jignea...sau 2 da aia macar erau in top
20/24 si numai 1730 puncte?
rusinica celui care ii goleste fermele ca acest cuplu nu se mai poate dezvolta. illusion tu erai cel care ii golea satele de resurse de langa el? rusinica....
 

DeletedUser

nu mai spamati atat. va rog frumos.

nu sunt avocatul nimanui , dar addy a dus triburi de top 5 pe diferite lumi in spate cu cate 10-20 de sittere. si nu e avid dupa punte. asta e diferenta. foarte rar si in cazuri exceptionale facea innobilari interne.

dar e prea corect acest addy si nu intelege ca degeaba incearca sa faca valuri pt ca nu se poate face nimic.
 

DeletedUser

Warryo daca nu joci pentru puncte joci pentru trib. (ofensiv sau defensiv)
dar sa analizam:
joaca de pe 15 octombrie (aproape o luna)
a zis ca a stat 20/24 pe triburile
are 1730 puncte
167 inamici invinsi

unde e stralucirea aia de jucator? ca eu nu o vad

asa ca....doar daca e insarcinat cu circulare sexy si cool ca in rest nu vad cum ar fi un jucator de valoare

LE: dar tot el/ea/ei a/au spus ca se joaca pe aci cu hackuri. vreau si eu butonu ala
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8607

In 24 de ore cu un singur sat nu faci 200.000 din fiecare resursa , plus resurse de taleri. Trebuie sa ai numai sate mari pe care sa le farmezi. Din sate parasite de 5-800 puncte nu scoti atata. Plus ca mai farmeza si alti jucatori.
Hai sa facem un calcul. Ferma la 30, adica 24.000 populatie. Cladirile inca sunt mici, sa presupunem prn absurd ca si-a facut careva 5.000 cavalerie usoara.
Daca farmezi tot in jur de 3 ori pe zi, adica la 8 ore cand sa zicem se mai regenereaza din resurse castigi aproximativ 130.000 resurse din fiecare. Si daca ai mai avea vreo trei ferme de lux care ar produce fiecare in 24 de ore 24.000 de resurse s-ar aduna 72.000 mi resurse si ai face 202.000. Apoi vin aia 10 taleri care costa. Daca esti medaliat la olimpiade poti reusi in 48.


LE:
Daca e vorba de tribul Habar, singurul jucator acare are doua sate este http://ro.twstats.com/ro17/index.php?page=player&id=239934
La 3.000 + puncte ce am scris eu mai sus se anuleaza, nici mine nu are, nici atatea trupe.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

v-a explicat foarte clar ilidan cum se face. nu are rost sa incepem iar.

nu asta-i problema.

totusi sa-l vad pe ala care ma contrazice ca se dezvolta cineva mai repede si mai bine daca are un singur cont decat altcineva care mai farmeaza si e si aparat de inca 10 conturi ale unor prieteni aflate in alte triburi (de obicei mamut ca sa fie protejate de restul lumii) si care daca mai e nevoie actioneaza si ca spioni.
 

DeletedUser4991

Dar uite ca minte poti avea tu .. Lasa-l pe DFA1, ca tipul are minte sa va imparta la tot neamul :))

sat.png


Asta e satul meu .. Cand o sa scot curtea fac 4 nobili direct .. Si facem pariu ca o sa cuceresc un membru de-al vostru la distanta de 15 ore? :D

fake! nu are deffence deloc, atacati-l!!!!!!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus