Harta L2

DeletedUser

Ati inteles voi anapoda!
ma refeream la plescaiturile puse de gangster ray pe harta lui! ;) ;) ;) musculitzelor


Da intra-adevar "musculitzelor" suna mai bine. Foarte elegant ! As scrie aici un roman intreg , dar din pacate sunt unul din cei care citesc forumul extern zilnic si mi-am facut deja parerile ...asa ca ma abtin .... !
 

DeletedUser13259

Da intra-adevar "musculitzelor" suna mai bine. Foarte elegant ! As scrie aici un roman intreg , dar din pacate sunt unul din cei care citesc forumul extern zilnic si mi-am facut deja parerile ...asa ca ma abtin .... !

noroc ca citeshti forumul(aici iti formezi cultura)...altfel ai deveni un clasic al literaturii universale :rolleyes:
 

DeletedUser

Of.
Ce tie si cu literatura asta.Ai dat si tu o teza din Goga si acuma esti clasic?
Sau poate romantic ca si Eminescu.




Mare om...Mare caracter........Eminescianu Nostru
 

DeletedUser13259

Of.
Ce tie si cu literatura asta.Ai dat si tu o teza din Goga si acuma esti clasic?
Sau poate romantic ca si Eminescu.




Mare om...Mare caracter........Eminescianu Nostru

Doar asa, o mica informatie: Eminescu este unul din cei 4 mari clasici ;)
*** mi-i spui pe ceilalti 3 iei un 10 :D
 

DeletedUser

Harta L2? asa se numeste tema asta parca :)

balivernele le gasiti pe al cince-lea post .....bine asta dupa ce mergeti putin in fata.... dupa care dati coltu spre stanga! :D acollo gasiti tema cu baliverne L2!
 

DeletedUser11365

:|

voi sunteti cativa baieti care ati acaparat toata conversatia de pe forum..indiferent de topic voua va arde de ironii slabe si gratuite..vorbiti pe mess nu aici daca aveti ceva de impartit...sunteti penibili;)
 

DeletedUser

voi sunteti cativa baieti care ati acaparat toata conversatia de pe forum..indiferent de topic voua va arde de ironii slabe si gratuite..vorbiti pe mess nu aici daca aveti ceva de impartit...sunteti penibili;)

desigur ! suntem :)
dar trebuie sa traiasca si forumul asta nu ?

cu noi,cei 4-5 penibili,mai intra 1-2 ca tine cu interventii si indicatii si uite ca forumul supravietuieste .
mai exact cu ce te derajeaza posturile noastre ?!?
Stii doar ca nu esti obligat sa citesti ...
 

DeletedUser13259

voi sunteti cativa baieti care ati acaparat toata conversatia de pe forum..indiferent de topic voua va arde de ironii slabe si gratuite..vorbiti pe mess nu aici daca aveti ceva de impartit...sunteti penibili;)
sunt de parere ca ar trebui sa procedam ca tine toti si sa scriem un roman la profil la joc si sa ne punem nickurile ca in buletin...si ne asezam pe harta in ordine alfabetica nu?:rolleyes:
 

DeletedUser11365

:)

io cand ma cert cu cineva,ma cert fata in fata sau la telefon sau pe mess..parca nu aveti preteni,pretene cu care sa va certati,sunteti ca niste copii...certativa pe aici pe tema jocului daca tot va certati..ma deranjeaza din simplu motiv ca am pretentia ca jucatorii "mari" macar sa fie oameni seriosi...nu de alta da sunteti ceva mai batrani ca mine si nu asta nu se vede..
 

DeletedUser11365

:))

referitor la nick prietene:))...primu nick a fost m.. dinamo si mo dat astia afara;)..nicku asta ii la misto..
 

DeletedUser13259

io cand ma cert cu cineva,ma cert fata in fata sau la telefon sau pe mess..parca nu aveti preteni,pretene cu care sa va certati,sunteti ca niste copii...certativa pe aici pe tema jocului daca tot va certati..ma deranjeaza din simplu motiv ca am pretentia ca jucatorii "mari" macar sa fie oameni seriosi...nu de alta da sunteti ceva mai batrani ca mine si nu asta nu se vede..

tineri frate.si in joc nu exista limita de varsta.am mai repetat: nu ne certam.nu vreau sa fiu serios *** ma crezi.unde ar mai fi distractia?crezi ca ma consum ptr un joc.si maine dau toate satele crezi ca o sa plang dupa ele?:p
 

DeletedUser

Unde apare harta lumii? eu n-o văd, ci numai discuţii.
Apropo, credeţi că puteţi pune triburi de top 80 până la rang de 90? să văd dacă poate cineva, pun pariu pe satele lui bioblaster că nu reuşeşte nimeni, pentru că nu vrea nimeni.
 

DeletedUser

Unde apare harta lumii? eu n-o văd, ci numai discuţii.
Apropo, credeţi că puteţi pune triburi de top 80 până la rang de 90? să văd dacă poate cineva, pun pariu pe satele lui bioblaster că nu reuşeşte nimeni, pentru că nu vrea nimeni.

Harta o gasesti 2 pagini mai inspate.

Si domnul meu aici esti pe lumea 2.Ce top 80? ce rang 90?

Noi suntem o comunitate selecta.Cei care joaca pe l2 si au incerca si pe alte lumi iti pot confirma.

Suntem o lume cu setari speciale cu oameni speciali cu jucatori speciali.
Bafta
 

DeletedUser11365

ai de mine:))

io la 3k nici nu stiam de forumu asta:))...harta cu tribu tau o vezi cand dai "harta" chiar dupa "privire generala"..acolo is comasati colegii tai de trib:)..
 

DeletedUser

:) stiti care e problema..eu zic ca daca toti baieti care discutam aprins aici, pe diverse teme.... daca ne-am intalni in real-life la o bere, un suc etc ,nu ar fi mare scandal:))Ne`am intelege perfect:D
 

DeletedUser

:) stiti care e problema..eu zic ca daca toti baieti care discutam aprins aici, pe diverse teme.... daca ne-am intalni in real-life la o bere, un suc etc ,nu ar fi mare scandal:))Ne`am intelege perfect:D

Si eu cred ;))
pana la urma avem o pasiune care ne leaga,nu ?
daca ar fi sa punem in calcul si berea ;) ,s-ar face 2 :D
 
Sus