Harta L2

DeletedUser

@puyut - hey mister , r u alive???? Credeam ca disparusi de tot. Ma bucur sa aud de tine din nou:)

In rest va rog sa nu intrat in polemica "cu greii" lui L2 ...noi astia micii sa stam in banca noastra ca poate ii suparam pe saracii si se INVERZESC!
 

DeletedUser

Ma simt nevoit sa repet avertismentul, aici este "Harta L2", nicidecum "discutii diverse", urmatorul avertisment pentru spam pe acest topic va fi insotit si de punctele de rigoare. Multumesc pentru intelegere.
 

DeletedUser301

salutare puyut..... iti simt lipsa de cand ai plecat

vad ca triburile din sud nu sunt bagate in seama
 

DeletedUser

cred ca facem parte din grupul proscrisilor, ne-au facut harta separata!:))

totusi, o harta nediscriminatorie se poate?:D si faceti familia ew, in aceeasi culoare, ca sa nu mai aratam "imprastiati"! ;)
 

DeletedUser13259

deci *** e lumea 2 vreau sa fie tribul meu marcat si eu separat....urgent...ok? :cool:
 

DeletedUser2154

@puyut - hey mister , r u alive???? Credeam ca disparusi de tot. Ma bucur sa aud de tine din nou:)

In rest va rog sa nu intrat in polemica "cu greii" lui L2 ...noi astia micii sa stam in banca noastra ca poate ii suparam pe saracii si se INVERZESC!

ma credeai deja mort...nu am disparut....te astept cu berea aia!!!
 

DeletedUser

deci *** e lumea 2 vreau sa fie tribul meu marcat si eu separat....urgent...ok? :cool:




falou2.png
 

DeletedUser

incredibil pepitio! ew-k86? de tribul asta inca nu am auzit! unde exact se gaseste? uitat pe profilul tribului ew-k56? check again! se numeste altfel!


cand am zis:
totusi, o harta nediscriminatorie se poate? si faceti familia ew, in aceeasi culoare, ca sa nu mai aratam "imprastiati"!

nu m-am referit sa faci harta doar cu estul. dar mersi de intentie. totusi....nu mai aratam asa "imprastiati", nu?:D
 

DeletedUser

incredibil pepitio! ew-k86? de tribul asta inca nu am auzit! unde exact se gaseste? uitat pe profilul tribului ew-k56? check again! se numeste altfel!


cand am zis:

nu m-am referit sa faci harta doar cu estul. dar mersi de intentie. totusi....nu mai aratam asa "imprastiati", nu?:D



uite pe aici am vazut tribu ala;) si daca ma uit mai ** e fix la profil la EW-K56 ;)

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.jpg
 

DeletedUser

pai tocmai de aia ti-am zis sa mai verifici odata, ca acel trib din cunostintele mele, nu se afla in diplomatia nici unui trib ew. in afara poate de ew-k56. :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4901

da el nare de unde sa stie diplomatia voastra=)) el a pus orice trib care incepea cu EW=))
 

DeletedUser

tocmai aia e...acel trib nici nu exista. :D faci o minima verificare, cand postezi ceva, nu?
 
Sus