Harta L3

DeletedUser

Trebuie sa va reamintesc ca in topicul acesta se discuta despre harta L3?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6339

@farao : avand in vedere ca triburile din spatele tribului die : tlw mda si care mai sunt acolo ii ajuta cu sprijin :d,eu zic sa le luam in seama. uitasi sa lui academia lr-ului chiar cati membrii mai au? tot mamut e?
@ invincibilul: bpr nu este academia tribului scitii,sunt prietenii nostrii

Poate off-topic.

Mda si ~Mda~ nu au trupe sprijin in Die. si nici nu au avut.

Asta ca raspuns oficial.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)))

Poate off-topic.

Mda si ~Mda~ nu au trupe sprijin in Die. si nici nu au avut.

Asta ca raspuns oficial.

prietenii vostrii :D:D:D ma faci sa rad: actioneaza exact ca si o academie: urmeaza intocmai ordinele Scitilor! cei pe care vreti sa ii inobilati intern sau cei care nu sunt prea activi ii trimiteti la ei ca sa nu apara in statistici si sa va strice firma!

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13691

daca tu ai fi fost sitter unde am fost eu n-ai mai zice asta :d

tlw e prea fricos sa dea in die, de aia si s-a si format evil :p

cum zicea unu de acolo : nu mai suportam sa fim papusile tribului die :d

ce va mai place voua astora ´´gigantii´´ sa va justificati neputinta cu declaratii neadevarate... pff...
adica daca nu reusiti sa faceti treaba cu razboaiele ce le purtati repede spuneti ca dusmanul a fost ajutat de ´´x´´ si ´´y´´ si deaia...
adevarul e ca un trib ca Die. cu playerii mari pe care ii are si multimea de sate ce le detin au neaparata nevoie de noi astia micutii sa va reziste voua... ahahaha.. noi suntem de vina.. pff
bravo mai...
succese...

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment. Discutii doar despre harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

face cineva o harta ca sunt multi care abereaza aici din neputinta de a se afirma pe harta
 

DeletedUser6837

o harta noua...tinand cont de faptul ca membrii TLB au intrat in Scitii
 

DeletedUser

Mai dureaza putin pana se updateaza harta dar daca pana maine nu posteaza nimeni atunci voi pune eu una:)


PS:nu e off-topic,am mai facut harti pe L3.
 

DeletedUser1630

mie nu prea imi place harta...se cam amesteca culorile,si nu se distng satele mai izolate
 

DeletedUser

oricum acuma ar trebui alta...
pentru ca PDT a intrat la noi in T.D.K. :X
 

DeletedUser

cred ca este foarte clara se poate vedea foarte bine ce pozitii ocupa fiecare trib cu tot cu academii
 

DeletedUser4863

eu vreau sa vad o harta in care sa se evidentieze TLW :D

ha ha ha.... treb sa rad....

Chiar daca o sa pierdem acest razboi cu voi invatam ceva.

1- Persoanele care nu au fugit la voi in trib sunt oamenii care in viata reala sunt constienti de ce fac.(Nu copii de 15-17 anishorii ce au sarit dintr-un trib in altu. ...Nu pot nega ca nu ar avea T.D.K-ul persoane majore si cu mintea la locul ei.Dar predomina prostia si copilaria.:rolleyes:

2- Nu mai fortati nota cu recrutarile din TLW nu mai aveti ce sa recrutati (fricoshii sunt deja la voi).
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
130207034942fca7573ce.jpg


Top 10 - 13.12.08
Scitii - Red
Die. - Yellow
T.D.K. - Dark Blue
LR - Pastel Green
LS-AX - White
LR. - Pastel Green
BPR - Pink
TLW - Dark Purple
PDT - Dark Blue
AXAN - White
BURN - Orange
 

DeletedUser

Frumoasa harta, ceea ce era de demonstrat s-a demonstrat, singura granita activa a tribului DIE este la Sciti. Speram la mai mult ROSU pe harta.:p:p:p
 

DeletedUser

Yettisor.din pacate nu am ce face.Nu folosesc photoshop ca sa editez hartile si sunt luate direct de pe un site.
donny le editeaza deasta hartile lui sunt mai clare si mai bune.Dar pana cand va posta el o harta ne descurcam cu ce avem:)

@Ady ai forte mare dreptate:)
Au inobilat tot TLB-ul.:rolleyes:
 
Sus