Harta Lumea Clasica

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu pot ....ma doare un deget .....apropos ai aruncat un ochi la noobi din Omerta ? ma pufneste rasul cand vad ce membrii au :D
 

DeletedUser

Just

Cel Putin tribul JUST se vede pe harta si dupa mine suntem extinsi destul de mult si o sa va batem pe toti
 

kikyalex

member
Scor reacție
0
Si marmota invelea tribul just in Staniol!!

1 la mana half-life e simplu membru in acel membru banuiesc...
2 la mana nush ce fac ei acolo insa nu cred ca are cineva puterea sa zica ca just va domina...ei supravietuiesc datorita anumitor oameni de acolo care imi is prieteni...altfel eram eu mai mare si ei la margine :)...
 

DeletedUser

Tony MEu

Tineti parerile acasa Am zis ca va domina in sensul ajutandui pe BURN sa sparga ec
 

stou

member
Scor reacție
0
Tribul JUST este oficial in razboi doar cu UNITED cu toate ca am auzit ca suntem trecuti ca dusmani atat la ~EC~ cat si T-U-A si s-a intamlat chiar din ziua in care s-a infiintat acest trib la fel si in cazul UNITED .Sunt curios la diplomatia cator triburi suntem trecuti ca dusmani oricum acest lucru este irelevant.
Cat despre comentariile facute la adresa tribului va rog sa va abtineti daca doriti sa faceti comentarii faceti la adresa jucatorului !!!!!!
 

DeletedUser

1 la mana half-life e simplu membru in acel membru banuiesc...
2 la mana nush ce fac ei acolo insa nu cred ca are cineva puterea sa zica ca just va domina...ei supravietuiesc datorita anumitor oameni de acolo care imi is prieteni...altfel eram eu mai mare si ei la margine :)...

Bv kiki 1 la mana half-life e simplu membru in acel membru:D:D:D:p
 

DeletedUser7224

intrebare

imi explica si mie cineva cum se fac aceste harti ??? de ce este nevoie ???
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus