Harta Lumea Clasica

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Harta generata 27 iunie 2008

image.php


K.L. - White
Just - Dark purple
UNITED - Burgundy
~PHX~ - Brown
~EC~ - Black
Happy - Pink
Fratia - Orange
300 - blue
T-U-A - Red

http://ro.twstats.com/roc1/index.ph...=500&centrey=500&nocache=1&fill=00AA00&grid=1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

voi sunteti aia de ati cazut de pe 10 fiindca 2 jucatori de la noi s-au dus in fm? v-a cam enervat faza, nu? :eek:
si felicitari pentru promovarea la senior member
 

DeletedUser8950

voi sunteti aia de ati cazut de pe 10 fiindca 2 jucatori de la noi s-au dus in fm? v-a cam enervat faza, nu? :eek:
si felicitari pentru promovarea la senior member

1.Multumesc frumos pentru felicitari.
2.De ce sa ne enervam?Pentru ca,un trib care e pe cale de disparitie,ne-a intrecut??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e un fel de top10. da fara war si fm si in plus cu fratia si happy. voi cu siguranta meritati. da stati la rand. sa itrati in top10 prima data

nu mai e mult si ajungem si acolo...si asta fara recrutari...:D


beau un stejar ca sa fiu ontopic
 

DeletedUser

sa tot fie off-topic
aquilla, unde mai gasesti tu stejar? ti-ai facut provizii? ai butoaiele in pivnita?
am tot cautat si nu gasesc decat chestia aia noua, care numai stejar nu e, e ursus toata ziua
 

DeletedUser

sa tot fie off-topic
aquilla, unde mai gasesti tu stejar? ti-ai facut provizii? ai butoaiele in pivnita?
am tot cautat si nu gasesc decat chestia aia noua, care numai stejar nu e, e ursus toata ziua

eeeeeeeeeeeeeeeee...tre sa fi geto-dac ca sa poti bea stejar :D
 

DeletedUser

Top12 lumea clasica - 18.07.2008

Loc Trib Pct top40
1 ~EC~ 97.897.997
2 ~PHX~ 65.927.450
3 WAR 50.470.354
4 UNITED 47.122.082
5 JUST 38.927.100
6 T-U-A 38.140.783
7 300 32.872.226
8 K.L. 28.540.139
9 Lupii 16.971.056
10 L G 13.772.045
11 Nobil 13.486.363
12 Omerta 13.400.624
clasica1.png
 

DeletedUser7072

lupii arata f bine pe harta. acuma depinde de diplomatie. united si kl arata oribil. astia au vreun continent pe care sa aiba mai mult de 10 oameni? sau au macar un continent pe care sa il domine?

in rest ec si phx stau bine pe harta. si just are o pozitie bunicica. si zic io ca e singurul trib care va mai putea pune probleme celor din ec in caz ca pica phx. in rest omerta trib cu potential

war nu stiu cata granita au cu dusmanii
 

DeletedUser

Din punctul meu de vedere, PHX , EC si JUST stau cel mai bine pe harta.
In NV lumii e jalnica situatia ... nu intelegi nimic , probabil ca lumea se "scalda" acolo in zeci de aliante.
 

DeletedUser7072

war-kl-kla-phx-300 aliati. united pna cu toti de mai inainte mai putin phx cu care sunt aliati.

just aliati si ei cu cei de mai sus mai putin kl cu care au razboi. lupii nu cunosc. restul numa triburi mici
 

DeletedUser

Cand sa rupt alianta si PHX a iesit din familie nimeni nu ne dadea nici o sansa...au trecut mai bine de 2 luni si inca stam foarte bine....ba chiar mai bine ca la inceput zic eu cu oameni care vor lupta pana la capat pentru trib ....zgura se cerne a ramas aurul
 

DeletedUser

:p
care aur? pietrele au ramas
si acum ne rostogolim incet peste masters :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus