Harta Lumea Clasica

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu stiu cine e TNL(poate fostul phx),m-am lasat de clasica

Nobil?-din cate observ MT fuzioneaza cu ei
nu sunt cine stie ce schimbari

TNL = Trib format din conducerea United-ului + cativa mason-isti Advanced, Bric si razvan89

Cei din mason au ales calea Justului pentru a se putea razboii cu noi direct.
Iar cei din united, o parte din ei au reintrat inapoi, iar o parte s-a dus in War
 

DeletedUser8950

01215831490cb4e73c1fa.png
 

DeletedUser

shoortyking din cate vad nu prea joci pe Clasica ... vezi poate te-ai pierdut pe forum si in loc sa gasesti un loc public unde ai putea sa discuti , ai venit aici sa ne sacai cu unele comentarii aiurea ... aaaaaaaaa ......... si sa nu uit park ai zis ceva de vechiul trib "Nobil" , nu ... cauta statistica si ai sa vezi ce a insemnat razboiul cu vechiul "WAR" si ai sa mai vezi ca momentan pe locul 6 ca triburi se gaseste un trib ce are un nume nou , dar ce este format din fuziunea "Nobil" cu "M.T." si inca ceva poate ne spui si noua cum te gasim pe Clasica , sau sub ce nume ca "shoortyking" nu este nici un jucator din cate am vazut eu ... si miopie nu am ...

am zis eu ceva rau de vreun trib,sau ce? ,de esti asa de stresat de posturile mele
 

DeletedUser

nu am zis asta , doar ca ai omis unele lucruri , iar comentariul tau mi s-a parut cam aiurea ... oricum in curand s-ar putea sa mai avnsam vreo 2-3 pozitii ... vom vedea ...
 

DeletedUser

am facut eu una:p

image.php


deci... in urma ultimelor stiri am aflat ca JUST si OMERTA au incheiat pna cu ~EC~...pana pe 30 ianuarie....(vor sa stea linistiti de sarbatori...ambele tabere :D:D)

si OLDIES a declarat razboi ~~EC~-ului :cool::cool:

sa revin...in harta de mai sus ii aveam prezenti pe cei din OLDIES cu roshu,pe cei din Familia Justice cu alb...si pe cei din ~EC~...evident cu negru:p:p
 

stou

member
Scor reacție
0
Probabil mai multe atacuri :))))
Insa in zona aia Mos Craciun e bric deci el va va face toate cadoaiele de care aveti nevoie :))!!
 

DeletedUser

Este deja off-topic. Sa se revina la subiect si ar fi interesant o noua harta.
 

DeletedUser

ce tablou :)
picaso,michelangelo sau da vinci?
opera caruia dintre ei este?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus