Harta Lumea Clasica

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Discutiile se vor face pe baza hartilor. Daca nu, voi considera ca nu mai este necesar aceasta tema
 

DeletedUser

harta

si mie mi-e lene sa fac o harta ... cine nu e asa lenes ca mine si binevoieste sa faca o harta pentru toti , are toata stima din partea mea , un lenes preocupat de armata lui ... :D
 

DeletedUser

imagegu8.png








Legenda :
~ec~ = verde
Just , Omerta = albastru
Oldies = maro
united = rosu
~rw~ = galben
knight = alb
300 = portocaliu
lupii = turcoaz
war = roz
 

DeletedUser10256

13138714yy6.png

Knight-albastru deschis
300-maro
JUST,Omerta,Lupii-albastru inchis
UNITED-rosu
~NMZ~-verde inchis
~EC~-verde deschis
Oldies-portocaliu
K.L.-galben



Am uitat WAR... scz data viitoare am sa fac o harta noua inainte de a incepe razboiul dintre JUST si ~NMZ~
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10929

499|449 - uite cum apar cei ce detin lumea clasica, la propriu si fgurat, si cu protectie de incepator=))
 

DeletedUser184

499|449 - uite cum apar cei ce detin lumea clasica, la propriu si fgurat, si cu protectie de incepator=))

vorbesti in cunostinta de cauza huzy
pe toate lumile s-au facut update-uri la versiunea de joc 4.xx la 5.x, drept urmare s-a implementat si functia de inceput nou in mijlocul tribului (asta dupa ce esti cucerit)
 

DeletedUser10929

in ce mijloc al tribului cand tribul lui de inca 11 oamni nici macar nu sunt in zona? in fine, nu conteaza, ma duc sa mananc gogosi;)
 

DeletedUser184

hai facem un test?
lasa-te cucerit pana la ultimul sat pe orice lume (da sa fii intr-un trib) si dupa ce scapi de ultimul sat dai click pe optiunea in cauza si ai sa vezi cum te muta pe harta
 

DeletedUser10929

hai facem un test?
lasa-te cucerit pana la ultimul sat pe orice lume (da sa fii intr-un trib) si dupa ce scapi de ultimul sat dai click pe optiunea in cauza si ai sa vezi cum te muta pe harta

stiu de optiunea asta, dar e vorba de mijlocul tribului, in schimb satul ala e pozitionat la zeci de ore de ori care alt membru al tribului sau si nu e explicabila faza, sau poate noua versiune are unele probleme inca nedepistate, fiind la inceput
 

DeletedUser

Daca razboaiele se vor tine intre ~NMZ~,United,~EC~ vs JUST, Omerta si Lupii aratatile doar pe aste in doua culori pe toata harta sa vedem care cum ce fel sunt asezati si cat de mult se vede fiecare culoare.
 

DeletedUser10256

voi parca doreati sa dominati NV... cam greu cu K.L.:D. Ar trebui sa sariti si pe ei:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus