Harti Lumea 12

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16887

Asta e doar ce am avut la indemana de pe K36 cuprizand si academiile. Revin curand cu o harta mai bine facuta.

harta11111.png
 

DeletedUser

K45 ca vad ca nu a pus nimeni.
image.php



Albastru=PIMP+PIMP~A
Verde=toate triburile noobs(adica4)
Portocaliu=FUN+FUN~A+WR+WR2
Roz=~PHO~ :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca are cineva timp sa faca o mapa cu primele 20 triburi

multumesc:D:D:D
 

DeletedUser

mda...si eu as vrea o harta cu primele 100 de triburi :)))...da te-ai gandit si tu asa putin unde gasesti atatea culori?
 

DeletedUser

O harta cu primele 10 triburi chiar ar fi utila. Daca cineva stie face harti calumea, eventual care se updateaza cum sunt pe net ar fi foarte utile. Multumesc. :)
 

DeletedUser

mda...si eu as vrea o harta cu primele 100 de triburi :)))...da te-ai gandit si tu asa putin unde gasesti atatea culori?


Poti pune..am facut pe L6 eu odata un top20...dar e greu..si mai ales pe l12 acum la inceput ca is o gramada de triburi imprastiate :)
 

DeletedUser

intradevar, daca ar fi triburile compacte(fiecare pe o anumita portiune de harta)...ar fi posibil, dar asa cum arata harta acum, ar fi un haos...culorile s-ar imbina....si n-ai mai intelege nimic
 

DeletedUser

Pozitionarea pe harta a primelor 10 triburi:

Playerii incercuiti sunt locul 1 in triburile lor (in ordinea triburilor):

1. [-_-].......Kraps
2. ~W.A~....2ama
3. UNIQUE.....Sam76
4.Legacy.......Zamoxe
5.VIKING.......Lord Adex
6.=S.W=.......umbra
7.PIMP..........Smoke Flow
8.Fight..........yani2006
9.D.o.AF........halford
10. U.S........angiluk

hartab.png


Clasamentul se va schimba intre timp...nu vreau sa vad comentarii de genul "tribu ala nu-i pe locu ala" s.a.m.d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Faina harta Chris ;)


-------------------
Unique spre voi ne indreptam :)
 

DeletedUser

Spune ca acele puncte inconjurate repr. playeri cu cele mai multe puncte din fiecare trib ..

@ChrisTiranu: Foarte faina harta, se vad triburile perfect asezarea pe harta si membrii cei mai buni; nu ai ce sa ceri mai mult de la o harta de genul.

Peace :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus