Harti Lumea 12

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

[-_-] - roz
~W.A~ - alb
UNIQUE - albastru
Legacy - rosu
VIKING - verde
=S.W= - portocaliu
Fight - galben
PIMP - maro
U.S. - gri
D.o.AF - albastru deschis

image453543543php.png
 

DeletedUser16887

Pentru putina propaganda si ca mai variem de la clasicele top 10 triburi spre top 30 triburi :

Grupul T M H (desi punctajul nu este cel mai relevant in acest joc)

loc 1 k25
loc 1 k36
loc 6 k35 (start intarziat).

dwfwdsadsdadsadsdsadsa.png


Grupul TMH e format din mai multe triburi TMH. Nu, nu academii (exceptie TMH Spartan Legion) ci triburi aflate sub aceeasi conducere. Nu sunt recrutari in masa ci jucatori adusi de pe l8 special in sensul asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru putina propaganda si ca mai variem de la clasicele top 10 triburi spre top 30 triburi :

Grupul T M H (desi punctajul nu este cel mai relevant in acest joc)

loc 1 k25
loc 1 k36
loc 6 - 7 k35 (start intarziat).


Grupul TMH e format din mai multe triburi TMH. Nu, nu academii (exceptie TMH Spartan Legion) ci triburi aflate sub aceeasi conducere. Nu sunt recrutari in masa ci jucatori adusi de pe l8 special in sensul asta.

Lasati vrajeala,eu sunt pe k25,thm fac recrutari de rup,intemeietorul e un copil de 8 ani ce invita aiurea.Garantez personal ca thm de pe k25 dispare.
 

DeletedUser

Primele 6 triburi din K74

k74a.png


p.s. diferenta enorma intre primul trib (ZEI) si al doilea (N.S.)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16887

Lasati vrajeala,eu sunt pe k25,thm fac recrutari de rup,intemeietorul e un copil de 8 ani ce invita aiurea.Garantez personal ca thm de pe k25 dispare.

Ca prim aspect, intr-adevar nici nu ma asteptam la un alt gen de replica avand in vedere ca faci parte din tribul de "opozitie" TMH de pe k25 si anume S.R.I.

1. Intemeitorul ? Uita-te mai atent pe profil sa vezi cine conduce directia tuturor grupurilor TMH.

2. Clasamentul jucatorilor pe k25 :

1 miti dmd TMH-A 2.036 1 1
2 AntIcrIsT666 TMH-A 1.986 1 1
3 D3amonLoki Lions 1.819 1 1
4 maripiti TMH-A 1.789 1 1
5 gigi75mc TMH-A 1.760 1 1
6 ST cristi ~BD2~ 1.742 1 1
7 Cartmans TMH-A 1.648 1 1
8 m0ndy TMH-A 1.613 1 1
9 alex the kid TMH-A 1.590 1 1
10 canonicat TMH-A 1.577 1 1
11 Splash28 TMH-A 1.548 1 1

3. Nu exista opozitie reala pe k25

Rang Numele tribului Puncte Sate
1 TMH-A 41.444 41
2 S.R.I. 29.290 46

S.R.I. - Sate mai multe , punctaj mai mic ceea ce cred ca denota inactivitate generalmente.

Dar dat fiind ca esti membru S.R.I. nici nu ma asteptam insa la alta reactie din partea ta.

4. Poate nu ai observat disponibilizarile periodice ale jucatorilor care nu avanseaza in ritmul tribului si nu ma refer strict la punctaj. Iar ca mentiune "tehnica" intemeietorul a dat foarte putine invitatii si nu , nu are 8 ani :)) Inainte de a face o afirmatie te rog verifica datele problemei.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16062

floare la ureche sa organizezi 5 triburi nu?? mai ales acum ca tre' sa faci selectia noobilor
iar in legatura cu opozitia...nici nu tre' sa fie de pe k25...poate la fel de bine sa vina de pe k24
 

DeletedUser

Ca prim aspect, intr-adevar nici nu ma asteptam la un alt gen de replica avand in vedere ca faci parte din tribul de "opozitie" TMH de pe k25 si anume S.R.I.

1. Intemeitorul ? Uita-te mai atent pe profil sa vezi cine conduce directia tuturor grupurilor TMH.

2. Clasamentul jucatorilor pe k25 :

1 miti dmd TMH-A 2.036 1 1
2 AntIcrIsT666 TMH-A 1.986 1 1
3 D3amonLoki Lions 1.819 1 1
4 maripiti TMH-A 1.789 1 1
5 gigi75mc TMH-A 1.760 1 1
6 ST cristi ~BD2~ 1.742 1 1
7 Cartmans TMH-A 1.648 1 1
8 m0ndy TMH-A 1.613 1 1
9 alex the kid TMH-A 1.590 1 1
10 canonicat TMH-A 1.577 1 1
11 Splash28 TMH-A 1.548 1 1

3. Nu exista opozitie reala pe k25

Rang Numele tribului Puncte Sate
1 TMH-A 41.444 41
2 S.R.I. 29.290 46

S.R.I. - Sate mai multe , punctaj mai mic ceea ce cred ca denota inactivitate generalmente.

Dar dat fiind ca esti membru S.R.I. nici nu ma asteptam insa la alta reactie din partea ta.

4. Poate nu ai observat disponibilizarile periodice ale jucatorilor care nu avanseaza in ritmul tribului si nu ma refer strict la punctaj. Iar ca mentiune "tehnica" intemeietorul a dat foarte putine invitatii si nu , nu are 8 ani :)) Inainte de a face o afirmatie te rog verifica datele problemei.

sim city players...
 

DeletedUser

Ma scuzati ca va deranjez dar va rog eu in aceasta tema sa postati harti si sa lasati discutile Off Topic.
 

DeletedUser

va rog frumos daca se poate sa faca cineva o mapa cu triburile rank 10 - 20 cum este cea a triburilor de rank 1 - 10


multumesc
 

DeletedUser17342

daca are cineva chef poate sa faca o harta cu top10 triburi la inamici invinsi si eventual incercuiti primii 2 players(sau doar primul) cu cei mai multi inamici invinsi care fac parte din acele triburi. dar o harta frumoasa, lucrata, nu facuta doar pe twstats ca asa pot sa fac si eu.
 

DeletedUser

La harti cu auto-update nu se baga nimeni inca :-?
Mi se pare ca pe celelalte lumi exista jucatori care fac asa ceva, dar cel putin pt moment, aici nu..
 

DeletedUser

Am avut si eu o tentativa, dar am vazut ca implica programare in C++ si nu putina asa ca am lasat-o balta pentru ca nu is foarte talentat in informatica:eek:..
 

DeletedUser11365

daca vreti harti frumoase si complicate vorbiti cu gangster ray..ii faceti o bere sau ceva binenteles...(o sa ma injure pt asta)
 

DeletedUser

daca are cineva chef poate sa faca o harta cu top10 triburi la inamici invinsi si eventual incercuiti primii 2 players(sau doar primul) cu cei mai multi inamici invinsi care fac parte din acele triburi. dar o harta frumoasa, lucrata, nu facuta doar pe twstats ca asa pot sa fac si eu.

Pozitionarea pe harta a primelor 10 triburi din clasamentul agresorilor.

Jucatorii incercuiti sunt cei 10 "badboys" fiecare pe locul 1 in tribul sau la agresori(in ordinea triburilor):

1. [-_-]……..Scaldaspiller
2. -RR-…………ash1741
3. UNIQUE………..sunt atacat
4. Legacy……….Ciubyx
5. ~W.A~ ……….SymyGeo
6. Tracia……………str m.viteazu
7. O.S………….babuinuk
8. =S.W=……….Prostul Tribului
9. EoA……………ManiaC00L
10. –now-………barabul

atacatori.png
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus