Harti Lumea 9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tinand cont, cum sunt pozitionati cei din C.K. , =FB= nu sta f bine, mai ales ca sunteti printre ei, depinde si de relatiile dintre cele 2 triburi... ;) nu am subestimat nici un trib...
 

DeletedUser

ce convenabil pentru uni alianta asta :)) Awadhy voi cu ce va laudati ?? cu cine aveti razboi ? toti ziceau ca sunteti vanatori de puncte ... eu inca cred asta :p
 

DeletedUser

noi nu avem razboi cu nimeni inca, dar nici aliante, practic avem razboi cu toti din jurul nostru :) cum sa fim vantori de puncte cu 160 de membri ? ;)
 

DeletedUser8906

Prea putine triburi in aceasta lume au o pozitionare buna, majoritatea sunt asezate pe 3-4 ... K-uri. C.K. de exemplu e foarte, foarte imprastiat ... DAR are in componenta sa MULTI jucatori buni, care joaca chiar si individual ...
Si nu e singurul trib de acest gen ...

Dupa parerea mea, cel mai bine pozitionat trib din Top 20 este =KoD=.

In fine ... nu prea arata in momentul de fata L9 mare lucru ... majoritatea jucatorilor buni si-au facut triburi aiurea ... si va dura ceva pana se vor "strange randurile" ...
 

DeletedUser

Asa este... momentan majoritatea triburilor sunt imprastiate pe "x" continente...
Oricum lumea avanseaza incet dar sigur... numai eu raman in urma:)) ca de obicei:)
 

DeletedUser

daca erai un pic atent, iti dadeai seama ca **.arabu e meserias in harti.
poate isi face timp si face o harta cu top 10.
 

DeletedUser

am fost mai mult decat atent :) de asta am si zis, ca puteam sa o fac si singur ;)
 

DeletedUser

am fost mai mult decat atent :) de asta am si zis, ca puteam sa o fac si singur ;)

Atunci asteptam o harta cu top 10 de la tine:)

Revin la umila mea parere... e prea devreme sa facem harti pentru un top la general...
M-am uitat acum... si am vazut... ca abia topurile pe continent ies cat de cat bine... Daca face cineva o harta pentru TOP 10(care sa fie descifrabila) are tot respectul meu... pana atunci eu mai stau in umbra:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13799

"Harti Lumea 9" , aceasta este tema topicului pe care va rog sa o respectati!!
Aici harti vreau sa vad cu discutii!!
 

DeletedUser

imagephpfv5.png


In prim-plan am ales K66 unde ma zbat si eu in mediocritate... am ales primele 6 triburi de pe k 66!!
 

DeletedUser

harta L9

as dori o harta L9

daca se poate ~KN~ cu albastru
-ML- cu rosu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus