Harti Lumea 9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11852

Joci L9? Cu ce nick?
Daca nu, fa pasi spre lumea care joci :) E P&P pentru fiecare. Nu trebuie sa-ncerci sa te faci bagat in seama. Inca mai il avem pe madalin2009 ;)
 

DeletedUser

joc si pe 9 in kings ..nick`u nu cred k ti`e de folos dar stau destul de bine peste 2500 pcte ;)
 

DeletedUser11852

wow, punctele astea....
ci fac din voi :rolleyes:

Inca un sfat: opreste-te cu post-huntingul.

Kings..hm...frumos trib...NOT :D
 

DeletedUser

a da stiu ..tu esti un jucator cu experienta , care nu este interesant de puncte ci doar reflecteaza asupra trupelor si "faureste" noi tactici de anihilare a dusmanului..m`am saturat sa vad toti nobletii cum isi dau cu parerea pe forum, in joc avand puncte cat sa le bagi in buzunar si zicand: punctele nu`s nimic..si totusi, filosofilor..clasamentu e pe puncte, a naibe kestie.. :(
 

DeletedUser11852

a naiba chestie :D daca s-ar face un clasament si pe n00bism, ai fi in top 20 :D
daca tot te-ai saturat de noi, du-te-napoi pe forumul tribului tau :D

N-am zis ca punctele nu-s nimic, dar am zis ca tu esti obsedat de puncte :)
Iti si vad satul: zid 20, mine 26/26/24, cazarma 8, grajd 4, magazie 24....Ferma Perfecta! :D
 

DeletedUser

lasa-l phat, vrea sa devina si el senior, deaia posteaza, offf raule

on-topic: cateva triburi vor face legea pe lumea 9, se stiu deja, nu dau nume, si triburile acelea care vor ajunge in clasament in top20 la pct, vor ajunge prin cuceri la care trebuie armata, pt besst7up
 

DeletedUser

hahhahaaaa..aveam 3 membri din trib inamic cu mn,...2 is ferme, cu zidurile 0, unu deja nici nu mai intra cred, al 2 lea se zbate si al 3 lea l`am iertat si l`am lasat la noi in trib, dinainte sa incep sal atac..o sa va zic peste 10 zile exact ce nick am..dar voi ? 1000 ? 1500 ? :)
 

DeletedUser

ultima harta e foarte concludenta. unde e kings ? si defapt cine e acidulatul asta?



besst7up
Puncte: 126
Rang: 66952
Inamici învinşi: 1.940

nu ti-a mers pe l 9... :))

SAU

tocmai te-ai dat de gol ca ai mai multe conturi baietas :eek:

joc si pe 9 in kings ..nick`u nu cred k ti`e de folos dar stau destul de bine peste 2500 pcte


@phat - iti las onoarea sa depui tichet...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Are minele bunicele:D
:eek: la naiba...defapt bune pe langa restul de cladiri ce bunicele...
 

DeletedUser6767

pai sa zica ca asa vrea el,nu sa dea vina pe punctaj pt ca se face de ras cand invoca asemenea motive
oricum,sa vorbesti de punctajul per jucator ca un criteriu al valorii acum este un noobism


cine esti tu ? ce ai facut ? ai cautat ArgetoN pe celelalte servere ? daca da, prost ai facut. Daca nus ti cu cine vorbesti si ce experienta are respectivul in acest joc, mai bine te abtii.
harta aceea am facut-o pentru mine personal. Faptul ca am postat si aici harta a fost libera mea alegere. Nu iti convine, nu te obliga nimeni sa fie asa.
Faptul ca eu am pus acolo 'doar' acele triburi nu inseamna ca acelea sunt cele mai bune si mai importante. Eu nu vorbesc in numele nimenui.
repet : harta am facut-o pentru si am zis sa o si postez.
 

DeletedUser

cine esti tu ? ce ai facut ? ai cautat ArgetoN pe celelalte servere ? daca da, prost ai facut. Daca nus ti cu cine vorbesti si ce experienta are respectivul in acest joc, mai bine te abtii.
harta aceea am facut-o pentru mine personal. Faptul ca am postat si aici harta a fost libera mea alegere. Nu iti convine, nu te obliga nimeni sa fie asa.
Faptul ca eu am pus acolo 'doar' acele triburi nu inseamna ca acelea sunt cele mai bune si mai importante. Eu nu vorbesc in numele nimenui.
repet : harta am facut-o pentru si am zis sa o si postez.

da poate nici nu ma intereseaza cine esti,oi fi buricul pamantului;)
cel mai bine e sa te abtii sa vorbesti despre triburi despre care nu ai informatii
cat dspre mine....e la fel,nu cauta the macedonian pe alte lumi
 

DeletedUser6767

da poate nici nu ma intereseaza cine esti,oi fi buricul pamantului;)
cel mai bine e sa te abtii sa vorbesti despre triburi despre care nu ai informatii
cat dspre mine....e la fel,nu cauta the macedonian pe alte lumi

am inteles sefu'. greseala mea. bafta la sate
 

DeletedUser12737

harta_l9.PNG


din lipsa de inspiratie la culori am pus numai primele 8 triburi :) ...

update link http://www.ro.twstats.com/ro9/index.php?page=map&tribe_0_id=3151&tribe_0_colour=0016FD&tribe_1_id=4417&tribe_1_colour=9E08CD&tribe_2_id=191&tribe_2_colour=F01010&tribe_3_id=3552&tribe_3_colour=73DAE1&tribe_4_id=2939&tribe_4_colour=FFFFFF&tribe_5_id=2945&tribe_5_colour=E9B80B&tribe_6_id=936&tribe_6_colour=54D290&tribe_7_id=2964&tribe_7_colour=E9ADAD&zoom=150&centrex=500&centrey=500&nocache=1&fill=&grid=1
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus