Idei pentru animarea forumului L14

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pai ai vazut si tu ca incearca acuma sa mai lase de la ea ar trebui sa o incurajam nu sa continuam sa aruncam cu pietre, a inteles ideea .
 

DeletedUser13059

iar va luati de ingerasa ?:| vedeti ca poate va pune la lucruri si ami dificile :-" cine stie cunoaste :))
 

DeletedUser8343

Doriti sa facem un topic ca acesta legat de stirile lumii 14 in care sa fie doar mentionate fuziunile, aliantele, razboaiele, etc?

Daca da voi avea nevoie de putin ajutor de la voi...sa facem o mica istorie a lumii ..cu informatiile astea. Astept mesajele aici sau pe privat ..cum doriti voi.
 

DeletedUser

adevarul ca multi fac oficiala diplomatia :))
iar pentru razboaie teoretic se deschidd teme separate :p
 

DeletedUser

Doriti sa facem un topic ca acesta legat de stirile lumii 14 in care sa fie doar mentionate fuziunile, aliantele, razboaiele, etc?

Daca da voi avea nevoie de putin ajutor de la voi...sa facem o mica istorie a lumii ..cu informatiile astea. Astept mesajele aici sau pe privat ..cum doriti voi.

si uite o fuziune numai buna de pus acolo FLAME si GODS , au fuzionat ,deocamdata sub numele FLAME.Probabil ca se va lua in discutie schimbarea numelui ,sau poate nu.Deschide thread-ul si iti voi da noi detalii daca vrei. :)

Cat despre animarea forumului ,eu zic ca deocamdata e prematur sa discutam de razboaie sau miscari care efectiv sa fac valuri .Suntem inca la inceput ,mai sunt o gramada de noobi care efectiv nu au ce sa caute pe harta ,probabil cand ne vom cerne or sa apara si detaliile interesante.Insa ideea cu statistica satelor si a jucatorilor e o idee foarte buna.o alta idee ar fi ca la fiecare final de saptamana sa fie facuta o statistica cu satele cucerite ,si bineinteles ce trib are cele mai multe sate cucerite .temele de genul cine o sa ajunga primul la un milion de puncte sau primul la atacatori nu cred ca intereseaza pe nimeni ,insa ce sate iau triburile (si ** aici si de innobilari interne ) cred ca ar fi mult mai interesante.

Aaaa si nu ar fi rau daca s-ar mai sterge din thread-uri.sunt unele chiar plictisitoare si te retin de la chestiile importante care or sa apara :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

warchief thrall - doresti sa te ocupi tu de o tema privind statisticile?

Cat despre schimbarile privind fuziunile, aliantele, ..orice fel de diplomatie, astept mesaj pe privat ca sa structuram cumva stirile :)
Multumesc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Hello..La propunerea lui Warchief Thrall care a fost un scump ca s-a implicat, LordAdex a fost un dragut si a acceptat sa ne faca un topic cu statistici!
Le multumesc pe aceasta cale inca o data pentru ajutor.

Doriti sa va deschid un thread in care sa puteti comenta vizavi de statisticile aparute?
 

DeletedUser

cea mai buna idee ar fi sa se faca niste schimbari la setarile lumii cum ar fi sa se mareasca numarul de membri in trib poate asa vor avea curaj mai multi sa isi prezinte razboaiele sau aliantele ..
 

DeletedUser

cea mai buna idee ar fi sa se faca niste schimbari la setarile lumii cum ar fi sa se mareasca numarul de membri in trib poate asa vor avea curaj mai multi sa isi prezinte razboaiele sau aliantele ..

mie mi se pare cea mai proasta idee posibila
lumea inca nu s-a conturat foarte bine...abia acum urmeaza razboaiele solide...cine are ochi de vazut, vede si fara sa isi urle cei ce se razboiesc, victoriile pe forum!
 

DeletedUser27751

mie mi se pare cea mai proasta idee posibila
lumea inca nu s-a conturat foarte bine...abia acum urmeaza razboaiele solide...

Agree

Si la fel de proasta mi se pare introducerea bisericii ...
Am inteles arma paladinului,dar de ce fortezi jucatorul sa se stabileasca doar intr-un loc restrans ?
 

DeletedUser8343

Va rog sa incetati discutiile despre talerii redusi ce au fost ceruti pe alte lumi.
In cazl in care nu stiati s-a dat un anunt privind conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca o lume ca sa beneficieze de taleri la pret redus ...puteti viziona anuntul chiar aici.

Cred ca nu are sens sa va spun ca pe o lume proaspat inceputa nu se vor face niciun fel de setari noi.. ca multi din voi deja stiu acest lucru.

O zi buna si ..consider eu discutia despre noi setari/sugestii incheiata! Pentru propuneri vizavi de setarile lumilor va invit pe rubrica aceasta
 

DeletedUser

totusi am si eu o intrebare.nu se poate mari numarul membrilor unui trib de la 50?asa de curiozitate si in acelasi timp o propunere.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus