IMMO + Lethal + KoA + Idiotii vs. B-sea + Hrv + PHX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)))))))
Uau .ma surprinde rapiditatea cu care intelegi lucrurile.Ne ai prins acum...Ce ne facem?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
MI-am dat seama de ce vreti voi neaparat sa inchideti :)) ?
Stiti ca urmeaza macel si ca o sa iesiti sifonati si nu doriti ca asta sa fie public ?
A ?
Cred ca doar cel care a facut topicul are dreptul sa ceara inchiderea lui :)
Asa ca abtine-te.

Michelle draga, eu cred ca faci anume =)

Deci, sa fie clar:

PHX este in razboi cu IMMO. Punct. Atat :)

Celelalte trei triburi, scrise de tine, nu ne-au fost niciodata dusmani, si nu ne-a confirmat nimeni faptul ca ei ne au la dusmani pe noi.

Intelegi pana aici ? :))

Deci, acum, intelegi de ce nu sunt eu de acord cu titlul topicului ?

Nu ma intereseaza ce diplomatie au B-Sea sau Hrv cu cele 3 triburi. La noi sunt neutri.

Un singur mesaj ne trebuie, o singura confirmare de la diplomatii celor 3 triburi, si reglam culorile fara nici o problema.

Dar pana atunci ... acest titlu nu este corect :)

Intelegi sau nu ? Sa-mi spui, ca-ti explic ... chiar daca mi-e cam somn si iar trebuie sa beau vreo 3 nespresso-uri maine =)
 

DeletedUser19928

Nu ma cunosti ....nu te cunosc...

Pacat ca o singura femeie a fost perfecta si pe aceea a luat-o dracu...dar mna...
Esti cam "usurica" ...

Afirmatiile tale la adresa mea sunt pur si simplu nefondate... ca si atacurile oricui pe acest topic...

Revin si iti repet faptul ca esti insignifianta ... de aceea nu te-am observat...

Lord Adex sunt impotriva cererii acestei individe , domnisoara Pudra de talc pentru simplul motiv ca razboiul exista , si sper ca decizia nu se va lua pe diferente de sex/gen...

O seara frumoasa ...Noapte buna dusmanilor ....daca sunteti din Bucuresti fac cinste cu o bere...2, 3 ...

E doar un joc :)


Draga Michelle ...imi esti coleg...si te rog sa fii mai rezervat in declaratii....
Acuzele nu aduc nimic bun, nici respect nici atentie ...
Fi diplomat si vei fi respectat de oamenii care apreciaza acest lucru

Of...
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
Nu ma cunosti ....nu te cunosc...

Pacat ca o singura femeie a fost perfecta si pe aceea a luat-o dracu...dar mna...
Esti cam "usurica" ...

Afirmatiile tale la adresa mea sunt pur si simplu nefondate... ca si atacurile oricui pe acest topic...

Revin si iti repet faptul ca esti insignifianta ... de aceea nu te-am observat...

Lord Adex sunt impotriva cererii acestei individe , domnisoara Pudra de talc pentru simplul motiv ca razboiul exista , si sper ca decizia nu se va lua pe diferente de sex/gen...

O seara frumoasa ...Noapte buna dusmanilor ....daca sunteti din Bucuresti fac cinste cu o bere...2, 3 ...

E doar un joc :)

Of of of, esti penibil, serios =) Arunci niste principii si viziuni pe care nici macar tu nu le respecti.

Si sincer sa-ti spun, cand am vazut aici pe topic "lexus20dan" mi-am zis: "Cine pana mea e asta ? Prin ce trib o fi ?" Si am fost oarecum uimita sa te vad atat de bine clasat. :)

In fine, nu conteaza. Ceea ce conteaza e ca tu nu intelegi de ce facem noi atatea scimburi de replici p'aici. Asa-i ca nu stii ?

Ce razboi exista ? Intre IMMO si PHX ? Exista mami, suntem cu totii de acord. A spus cineva contrariul ? Ia si mai citeste inca de vreo 3 ori (sau o data si bine. Eu reusesc sa inteleg de la prima lectura, poate ... poate reusesti si tu dintr-a doua) si raspunde-mi totusi la intrebarea de ti-am pus-o, ca ai zis ca raspunzi :)

"Care e diferenta intre un razboi oficial, si doua triburi neutre care se ataca ?"
 

DeletedUser

Tribul Idioti se alatura celor din IMMO in razboaiele duse de acestia chiar daca dupa cum zicea cineva anterior peste 80% din membrii nostri nu ajung cu nobilii pana la PHX....dar pt noi mai exista si altcineva in ecuatie.

Bogdanian.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Tribul Idioti se alatura celor din IMMO in razboaiele duse de acestia chiar daca dupa cum zicea cineva anterior peste 80% din membrii nostri nu ajung cu nobilii pana la PHX....dar pt noi mai exista si altcineva in ecuatie.

Bogdanian.

Perfect! Merci Bogdanian pentru tardiva declaratie de razboi. Nu puteai mai sa ne spui si tu mai devreme ? Spre exemplu inainte sa deschida Michelle topicul ? :))

Unu' a confirmat. Culorile s-au schimbat. Mai raman 2 :))
 

DeletedUser19928

Multumesc draga Bogdanian. ...!!!!

Domnisoara Pudra de talc ..orice discutie dintre mine si dumneata se incheie aici ...diferenta de nivel este prea mare ....

Spor la joc si O viata frumoasa ...si perfecta !
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Va rog sa va controlati putin limbajul, iar cei ce se stiu malitiosi sa se considere avertizati. Si fara "da ce-am facut eu" ca este evidenta tenta de rautate ascunsa sub forma de propaganda, in fapt provocari care depasesc anumite limite.

lexus20dan, te rog sa-ti revizuiesti atitudinea pe acest forum.
 

DeletedUser19928

Stiu regulile acestui forum, am mai fost banat o perioada lunga de timp.... ma stradui sa fiu cat se poate de calm si linistit...sau diplomat...
Problema o face lipsa de respect si bun simt a anumitor persoane....

Voi incerca sa fiu si mai decent in exprimare.... sper ca regula sa fie respectata de toti utilizatorii....
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Ce ma amuzi mai lexus, nici nu-ti imaginezi :)))

Poate ai vrea sa ma superi, sa plang si sa ma enervez, nu ? :))

Haha, chiar imi face placere si ma amuza faptul ca imi dai o asa mare importanta. Vad ca mi-ai rezervat loc in semnatura ta. Superb <3

N-ai vrea sa scrii si pe profilul din joc ? Chiar m-ar bucura :))

PS: Subtilitate: Daca ai fost banat pentru o perioada lunga de timp, si acum ai intrat iar ... si direct te-a remarcat moderatorul ... asta inseamna ca NU stii regulile forumului mai nene mai, nu invers :)))

P.S.2: Sa nu-mi raspunzi, ca iar iti incalci principiile si promisiunea :))


LE: Vad ca te-am facut sa-ti modifici semnatura. Pacat ... nici tu nu stii ce vrei =)
 
Ultima editare:

DeletedUser

:D
ce panarama de topic, stau de o jumatate de ora sa citesc
crioli, din pacate cam jumatate din tribul nostru nu ar fi suportat ideea sa ne fiti aliati din cauza certurilor anterioare
nu giulesteanul a cerut razboiul, eu am cerut un razboi fiindca ma plictiseam si in conferinta cu bunica si giulesteanul am ales sa fie cu voi
si nu ma spune ca planuiam in secret sa va atacam, ti-am spus clar duminica ca luni (da, e o cacofonie, nu va mai uitati stramb, cacofonia nu e greseala gramaticala, doar suna urat) dimineata vom rupe pna-ul cu voi dar urma sa asteptam 24 de ore pana sa va atacam (deci avertizam si ca vom rupe pna-ul, nu numai ca vom ataca)

ceva imi spune ca michelle nu a auzit de discutia aia, si i-ai spus doar ca ai tu surse sigure in phx care iti spuneau ca vom ataca noi prin surprindere :D

nu s-a pus nici un moment problema atacurilor impotriva voastra inainte de a va anunta din partea phx
si nu stiu daca ati observat, dar b-sea chiar dupa atacurile voastre impotriva noastra de duminica seara tot a anuntat luni dimineata frumos ca rup alianta
nu de alta, dar asa e frumos

nu ma astept sa intelegeti conceptul asta de "asa e frumos", nu e legat de castigarea satelor, de pozitia in clasament a jucatorului sau tribului sau de orice altceva
dar o declaratie frumoasa e ceva ce oamenii asteapta, si in general ajuta imaginii tribului
evident, o sa spuneti ca nu va pasa de imaginea tribului, fiecare cu ale lui

ati atacat in plin pna si inainte, cu pretextul ca "nu avem noi rabdare sa asteptam deciziile conducerii voastre", asta fiind legat de un sat disputat intre 2 jucatori, ati cumparat conturi de la noi din trib si altele
deci aveam motive pentru acest razboi, si tot nu l-am vrut asa

si dupa aia vine ala care ar fi ars el multe sate phx daca nu era banat :eek:
tre' s-o retin p-asta
si serios, inainte sa inceapa aici certurile chiar aveam o parere buna despre jucatorul in cauza (de angel nu se pune problema, o stiam :p)
aici intervine aia cu "daca taceai..."

n-ai cu cine, dom'le, n-ai cu cine

p.s.: sunt in phx bagator de seama, si eu am putine post-uri pe extern, nu sunt in primii 20 si altele asemenea, in caz ca aveati chef de atacuri la persoana
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19928

:) ...70% adevarat ...sincer :)

"Ata ete" acum ...mergem inainte.... cum spuneai si tu draga "dusmane"

din pacate cam jumatate din tribul nostru nu ar fi suportat ideea sa ne fiti aliati din cauza certurilor anterioare
nu giulesteanul a cerut razboiul, eu am cerut un razboi fiindca ma plictiseam si in conferinta cu bunica si giulesteanul am ales sa fie cu voi

Acum zic eu ce a fost a fost.... o sa ne rupem capetele...topoarele,cav usoara si nobilii .....mai conteaza?

Haideti la o bere :D
 

DeletedUser2821

Eu ii " ard " ca suna mai bine :)
Nu sunt asa ignorant ca agel ca sa zic nu-mi pasa de ce credeti , dar nu ma afecteaza mai deloc , si ceea ce am zis e real , luasem 4 sate de la giulesteanul ,daca nu eram banat continuam si era deja la margine .
Oricum stati linistiti ca imediat trec la alt player ca nu am rabdare sa stau asa mult unu singur :)

As lua mai multe de la voi daca ati vrea sa le cresteti putin ca nu iau sate sub 7,5 k , asa ca cele pe care le avet asa mici cresteti-le sau le puteti pastra nu-mi pasa.
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
'Neata L15!

Eu ii " ard " ca suna mai bine :)
Nu sunt asa ignorant ca agel ca sa zic nu-mi pasa de ce credeti , dar nu ma afecteaza mai deloc , si ceea ce am zis e real , luasem 4 sate de la giulesteanul ,daca nu eram banat continuam si era deja la margine .
Oricum stati linistiti ca imediat trec la alt player ca nu am rabdare sa stau asa mult unu singur :)

As lua mai multe de la voi daca ati vrea sa le cresteti putin ca nu iau sate sub 7,5 k , asa ca cele pe care le avet asa mici cresteti-le sau le puteti pastra nu-mi pasa.

Iar ai vrea sa te creada cineva ? =)

Faptul ca nu ma intereseaza parerea ta despre mine (desi nu am spus asta, vorbisem doar despre "umorul meu"), nu inseamna ca sunt ignoranta, ci doar ca ... nu ma interesezi :)

Cat despre satele lui giulesteanul ... bravo, nota 10, esti un razboinic :) (insa nota 2 pentru ca l-ai atacat cand inca erati la PNA ... dar asta e lunga discutie din punct de vedere al mentalitatii si viziunii jocului, nu cred ca o sa ajungem vreodata la o concluzie comuna) =)

Cat despre punctele unui sat, e penibil ca argument ... =) Stii de ce, nu ? =)
 

DeletedUser21813

Buna ziua; rog moderatorul sa sanctioneze atacurile la persoana; consider acele observatii facute de catre jucatorul B-sea drept un blam moral, un prejudiciu de imagine pe care mi-l creeaza invocand o greseala tehnica (absolut fara intentie, si, de altfel fara vreun efect pentru vreuna din parti) ce, o data sanctionata, devine lovita de nulitate; va cer sa fiu tratata pe forum cu acelasi respect cu care si eu imi tratez colegii, fie ei prieteni sau ne-prieteni. Consider forumul un spatiu al dialogului, unde cuvantul ia locul "sagetilor" iar interpelarile trebuie sa aiba drept suport o problematica de joc, nu un fapt personal, pentru care cinea a facut in mod sigur, demersuri "speciale".
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: IMMO Lethal Idioţi KoA ~T~
Players:

Side 2:
Tribes: PHX B-Sea
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 436
Tabăra 2: 316
Diferență: 120

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 49
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,606,361
Tabăra 2: 1,692,558
Diferență: 86,197

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 301,938
Tabăra 2: 344,634
Diferență: 42,696

image.php


am postat o statistica;)dupa cum se vede:):)si aici sunt enumerate triburile aliate;);)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus