~INQ~ vs RAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cred ca mai sunt si altii.....cred ca au fost coplesiti de alianta cu INQ;)
 

DeletedUser37258

alianta nu mai aveau cu INQ!
si daca tot vorbim de alianta... cred ca ai dreptate! au fost coplesiti de noile aliante... cu voi si cu WAR-ul!!! :D
 

DeletedUser30946

in voi si in WAR au vazut cea mai buna acoperire dar se pare ca nu au rezistat si sau molipsit de sindromul barbarismului :)))pacat insasa sa nu uitam ei au ales aceasta cale ceea ce nu cred ca cei din teapa vor face la fel si vor lupta pina la ultimul satuc
 

DeletedUser

in voi si in WAR au vazut cea mai buna acoperire dar se pare ca nu au rezistat si sau molipsit de sindromul barbarismului :)))pacat insasa sa nu uitam ei au ales aceasta cale ceea ce nu cred ca cei din teapa vor face la fel si vor lupta pina la ultimul satuc

teapa nu va da stergere cont....cum spuneai,vom lupta pana la ultimul satuc,al vostru:)
 

DeletedUser30946

eu zic ca mai bine ar face tiket cu noi sa batem cat mai putini taleri pt un nobil
 

DeletedUser

am vazut sunt chiselita ceea ce nu ma surprinde ,au vrut sa ne arate ca ei sunt balanta de pe l11 pt INQ,pacat ne au tinut satele blocate degeaba

astazi,am constatat ca RAR au fost balanta pe L11....adica,din cauza lor,L11 se va inchide in aceasta vara.....va fi greu(daca nu imposibil) sa tinem piept INQ-ului....
 

DeletedUser34161

astazi,am constatat ca RAR au fost balanta pe L11....adica,din cauza lor,L11 se va inchide in aceasta vara.....va fi greu(daca nu imposibil) sa tinem piept INQ-ului....

eu cred ca lucrul acesta era clar dinainte sa inceapa razboiul cu RAR ..
 

DeletedUser

ce prompt esti....totusi tu pe ce cont din INQ joci...nu cred ca intri pe forum doar din plictiseala..

:):):):):) joc pe contul chevyx de vreo 3 ani ;)
http://ro.twstats.com/ro19/index.ph...ource=ro&utm_medium=player&utm_campaign=dsref

cu toate ca mie imi ies vreo 27 activi...

ciudata matematica ai .eu vad 9 jucatori care merita luati in seama dpdv al activitatii / cresterii . daca pentru tine crestere de 22/32/80/328 puncte intr-o saptamana inseamna activitate da-mi voie sa imi cer scuze pentru postul meu .
 

DeletedUser

satele vin singure ? lol , pai de ce va plangeti fratilor ca nu aveti nobili daca luati sate cu paladinii ?
 

DeletedUser

nu cu paladinii...gresesti enorm...le luam cu negustorii ( nu de alta, dar avem mai multi negustori decat paladini)
:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus