~INQ~ vs RAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35216

am si eu un full de catapulte printre voi , ma primiti in vreun trib ? :):):)
prefer la tepari sa ii ajut pe granita , la ce moral are inq pe mine ... vor avea mare nevoie :):):)

se poate curata si satul ala... 7 atacuri cu 1000 de barbeci si maxim 6 cu 350 de barbeci si nu mai ai nici o catapulta :p
 

DeletedUser

am si eu un full de catapulte printre voi , ma primiti in vreun trib ? :):):)
prefer la tepari sa ii ajut pe granita , la ce moral are inq pe mine ... vor avea mare nevoie :):):)

mesajul asta mergea la mesaje amuzante.......dar este binevenit si aici.....iti dau eu un cont daca vrei ....sau INQ iti da 2 conturi....tu alegi:confused:
 

DeletedUser

n-am vrut sa va dau de gol.......dar poti sa-i dai 4 conturi,ca sa fie mult mai putin decat 2 conturi...
 

DeletedUser37977

INQ-Unde sunt duşmanii?
Au fugit! Şi-au încărcat izbânda în căruţe şi s-au dus! Scrum şi cenuşă! Asta e prada lor! Acuma fug, speriaţi de preţul victoriei!

asa ziceti voi ,v-a trece timpul si mai vorbim
 

DeletedUser37258

INQ-Unde sunt duşmanii?
Au fugit! Şi-au încărcat izbânda în căruţe şi s-au dus! Scrum şi cenuşă! Asta e prada lor! Acuma fug, speriaţi de preţul victoriei!

asa ziceti voi ,v-a trece timpul si mai vorbim

cine fuge?
eu vad ca tu ai fugit in t3@p@! crezi ca ai unde sa te ascunzi pe harta lumi 11? :D
 

DeletedUser

cine fuge?
eu vad ca tu ai fugit in t3@p@! crezi ca ai unde sa te ascunzi pe harta lumi 11? :D

eu in locul tau m-asi abtine de la comentarii de genul asta...INQ este format din mai mult de jumatate din fugari.....cei care vin in teapa,o fac pentru ca tribul RAR se dizolva....si este o solutie buna,pentru a mentine placerea jocului...
 

DeletedUser37258

care sunt fugarii din INQ?
si de ce e alta treaba intre ce fac cei din RAR, acum, si cei care au venit in INQ?

daca tot ai comentat la postarea mea... fii dragut si explica-mi tu ce a vrut el sa spuna... eu tot nu am inteles cine fuge...
 

DeletedUser

pana sa zici ca au fugit in teapa,vezi-i pe cei care au fugit in INQ....deci in opinia mea nu sunt fugari...sunt jucatori care si-au pierdut tribul...
 

DeletedUser

INQ-Unde sunt duşmanii?
Au fugit! Şi-au încărcat izbânda în căruţe şi s-au dus! Scrum şi cenuşă! Asta e prada lor! Acuma fug, speriaţi de preţul victoriei!

asa ziceti voi ,v-a trece timpul si mai vorbim

asta zicea de fugit. ti-am si subliniat sa vezi. raspunsul lui gogea legat de fugari la asta se refera. eu n-am inteles la ce se refera puiutii. poate ne luminezi tu:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asta zicea de fugit. ti-am si subliniat sa vezi. raspunsul lui gogea legat de fugari la asta se refera. eu n-am inteles la ce se refera puiutii. poate ne luminezi tu:D

nici eu n-am inteles ce a vrut sa zica puiutiii,si nici nu am sa incerc sa va luminez....eu am facut referire la comentariul lui gogea...
 

DeletedUser

nominalizeaza-i tu pe cei care au fugit in INQ.:confused:

tu esti mai inmasura sa-i nominalizezi....daca ii nominalizez eu,ar zice lumea ca sunt interesat...dar iti dau ocazia sa-i numesti tu pe cei care au venit in inq si de ce...si pe cei care n-au venit in inq si de ce...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus