~INQ~ vs RAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iar ati luat foc...creste cu 30 de puncte,deci este activ...e simplu, nu?...si-ti trimite si sprijin cate 30 de negri sau 200 de lancii...e sprijin,nu? mergem inainte:)) dar lasand gluma la o parte,ma aflu si eu in cei 6?
 

DeletedUser37258

da! si daca punem si conturile pe care le ai in sitter... din 27 aia ai tai activi... mai bine de 8 sunt la tine :D
 

DeletedUser

mai avem 2 sinucideri....amandoi sunt din RAR......nu pot decat sa le trimit sincerele mele coondoleante colegilor lor de trib.....urmeaza ca si aia care intra mai rar(in inq) sa se sinucida.... e chestiune de timp...
 

DeletedUser

mai,ce i-ati facut lui nokia5800? l-ati trimis la cursuri,sa se transforme in iphone? ;)
 

DeletedUser37258

au inceput recrutariile din RAR in T3@P@ :D
ce e floris, vrei sa intreci satele de barbari?
 

DeletedUser37258

la 9-10 sate pe care le luati voi pe zi de la ei 2... e posibil sa terminati de luat satele de la ei... peste 6 luni! :D
timp suficient sa ne facem si noi vacanta de vara in liniste :p
 

DeletedUser

la 9-10 sate pe care le luati voi pe zi de la ei 2... e posibil sa terminati de luat satele de la ei... peste 6 luni! :D
timp suficient sa ne facem si noi vacanta de vara in liniste :p

ce raspuns interesant......vulpea cand n-ajunge la struguri ,zice ca-s acrii....
 

DeletedUser37258

:) nu cred ca se potriveste vorba asta aici... dar daca tu spui...
atat timp cat inq-ul ia cate 250 de sate pe zi si t3@p@ ia 29... nu stiu la care dintre noi sunt struguri mai acri :D
 

DeletedUser

:) nu cred ca se potriveste vorba asta aici... dar daca tu spui...
atat timp cat inq-ul ia cate 250 de sate pe zi si t3@p@ ia 29... nu stiu la care dintre noi sunt struguri mai acri :D

atunci este o alta vorba: buturuga mica rastoarna carul mare.........
 

DeletedUser37258

asta cu siguranta merge. t3@p@ va fi prima optiune ca tinta dupa stergerea in masa a war-ului :rolleyes:
 

DeletedUser

am si eu un full de catapulte printre voi , ma primiti in vreun trib ? :):):)
prefer la tepari sa ii ajut pe granita , la ce moral are inq pe mine ... vor avea mare nevoie :):):)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus