Interviuri - discutii si propuneri.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23756

Interesante interviuri, jos palaria pentru initiator.Am observat ca sunt mentionate intrebari in care se cere un mentor sau un jucator pe care il admiri dar nu si unul de care ti-a fost mila sa-l ataci.Ca o propunere pentru a mai pipera interviurile, ai putea adauga cateva intrebari de genul "Ti s-a propus vreodata sa tradezi? Cine ti-a prospus? A vrut cineva sa te cumpere cu pp?". Am mai observat ca s-a mentionat cuvantul fascism, dar s-a povestit vreo intamplare in care s-a cerut/impus sa actionati intr-un anumit fel, sau ati fost in postura sa impuneti acest lucru? Ai vrut sa renunti la ro28, de ce? Ce te face sa mai joci triburile? Ce nemultumiri ai vizavi de joc? ( In cazul in care isi mai arunca un ochi si cei din staff, ma gandesc ca ar putea face cateva retusuri vizavi de joc, daca tot sunt intervievati jucatori elitisti...)

Cat despre interviu, mi-as dori sa-i citesc pe DonJuanyto, Rechinul02, playas, Anonym0us, ion.elegantul, nick58, albertus, heliana, dudu88, regina noptilor tale, Antagon, EvaBraun, alex 74, senior1, RSQClau, Giuliano17, steaua cazatoare, Dorel de Romania, desi multi dintre ei nu mai joaca...

Mult succes celor care inca mai activeaza pe acest server!
 

DeletedUser

la fel si tie tullio

cred ca pe nenea lethal il baga carmi la interne , e pe galben :

Lethal Touch
Ultima activitate: 10.08.2012 13:10:57
 

DeletedUser35749

Am fost putin plecat la mare, imi cer scuze...sunt cam prins perioada asta, cand o sa am timp liber o sa fac alte interviuri.
 

DeletedUser

Interesante interviuri, jos palaria pentru initiator.Am observat ca sunt mentionate intrebari in care se cere un mentor sau un jucator pe care il admiri dar nu si unul de care ti-a fost mila sa-l ataci.Ca o propunere pentru a mai pipera interviurile, ai putea adauga cateva intrebari de genul "Ti s-a propus vreodata sa tradezi? Cine ti-a prospus? A vrut cineva sa te cumpere cu pp?". Am mai observat ca s-a mentionat cuvantul fascism, dar s-a povestit vreo intamplare in care s-a cerut/impus sa actionati intr-un anumit fel, sau ati fost in postura sa impuneti acest lucru? Ai vrut sa renunti la ro28, de ce? Ce te face sa mai joci triburile? Ce nemultumiri ai vizavi de joc? ( In cazul in care isi mai arunca un ochi si cei din staff, ma gandesc ca ar putea face cateva retusuri vizavi de joc, daca tot sunt intervievati jucatori elitisti...)

Cat despre interviu, mi-as dori sa-i citesc pe DonJuanyto, Rechinul02, playas, Anonym0us, ion.elegantul, nick58, albertus, heliana, dudu88, regina noptilor tale, Antagon, EvaBraun, alex 74, senior1, RSQClau, Giuliano17, steaua cazatoare, Dorel de Romania, desi multi dintre ei nu mai joaca...

Mult succes celor care inca mai activeaza pe acest server!

1.De acord cu intrebarile pentru intervievati.
2.Multi din cei pe care i-ai propus pentru interviu ti-au fost colegi.....ar trebui sa-i cunosti....bine:)....ce mai vrei sa stii despre ei?
 

DeletedUser40689

Atunci cine crede ca are ceva de spus sa isi faca singur interviu , adica el sa isi puna intrebarile si tot el sa raspunda ,da sa fie niste intrebari mai interesante .
 

DeletedUser

Interviuri la Viata Satului nu doreste nimeni? Sau Viata Satelor. De barbari :D
 

DeletedUser41917

La SardauKarul , Tyvokka , Therminator , Romanticul. de ce nu si la maTzz** ar trebui sa le luati cate un interviu . :)
 

DeletedUser40616

:)) ca intotdeuna...
sincer, nu as avea nimic cu tine daca nu ai fi asa un copil inutil sa faci ceva bun/frumos in viata pentru cineva( nu ma intereseaza performantele tale personale, de unele chiar nu vreau sa aflu).
chiar nu inteleg ce ai patit in copilarie, dar daca vrei sa-ti impartasesti problemele, eu inca sunt dispus sa te ascult, nu sunt asa arogant ca tine, rautate mica! =))

in fine, eu iti urez toate cele bune! Infarct, sterge-ma de acolo, modifica, nu vreau sa ajung IN GURA lui chevyx, te rog!:D
multumesc de intelelegere, bafta!
 

DeletedUser

ca intotdeauna da , mi se pune o pata pe ochi cand vand un criminal al limbii romane . te deranjeaza ?
 

DeletedUser41917

la ei in curte ar trebui luate interviurile ?

Ar fi mai bine asa , filmata casa , calculati metrii patrati ai fiecarei camere in casa in care locuiesc jucatori intervievati .
Pe deasupra in timpul interviului de ce sa nu fie filmati in timpul in care ei , jucatori intervievati fac un tur al tribului de pe forumul lor pana la sectiunea "diplomatie" , unde ne este prezentata diplomatia tribului din care fac parte si daca se poate sa dea un click si pe lista de membri sa ne spuna despre fiecare in parte ce crede .

Optional se mai poate lua interviu la sotia/iubita , fratele/sora , taticul , mamei si prieteniilor lor despre ce cred ei despre triburile si jucatorul intervievat.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus