Intrebari despre Biserica

  • Autor subiect Christinne
  • Data de început

DeletedUser

multumesc amandurora, ma dadeam cu capu' de pereti, numai stiam ce sa fac sa scap de ea iar la suport m-au bagat si mai mult in ceata :)
 

DeletedUser

Nu se poate modifica locatia primei biserici si altfel decat prin cucerirea satului principal?
 
Scor reacție
209
Satele de aparare le poti lasa fara religie daca esti in marea albastra. Poti muta prima biserica astfel incat sa aiba toate satele de atac in raza si ai rezolvat problema.

Imi aduc aminte ca pe 32 luasem un sat de la adversari si venea mult sprijin. Timpul pana intra sprijinul mi-a permis sa demolez toate bisericile, sa mut prima biserica astfel incat sa nu mai aiba in raza noua cucerire si sa le toc alora trupele pe sat fara religie si zid :D.
 

DeletedUser45715

Am o nelamurire daca ma puteti ajuta.

Daca am mai multe sate si demolez prima biserica pot sa o construiesc pe alt sat? Sau trebuie neaparat sa imi cuceresc satul pe care se afla prima biserica ca apoi sa o pot construi pe alt sat?

Multumesc!
 

DeletedUser

poate fi demolata daca e singura biserica pe care o ai cand ai minim 2 sate . daca ai mai multe biserici trebuie innobilat satul respectiv .
 
Sus