Intrebari despre steaguri

DeletedUser

Bre?!!! Ia atentie un pic:
Daca eu il atac pe unu si ala isi pune steag verde de aparare(sa zicem) ,eu ii iau satul. Satul ala se ia cu tot cu steag?!! Adica ramane steagul de aparare pe sat sau ii intra aluia inapoi in Sala Drapelurilor?!!! Normal ar fi ca steagul ala sa ramana pe sat,nu?!!! Nu stiu, de asta intreb . Se scade steagul de la ala si se pune la mine? Sau iau doar satul, fara drapel?
 

DeletedUser

:))))) Da, tu o sa iei sat cu steag insa daca altul iti ia sat tie, ti-l ia fara steag :)))))))))))
Ai vrea sau ti-ai dori?:D
 

DeletedUser

Pinky, te rog frumos sa nu te bagi ca aici discutam subiecte delicate . Mi-as dori sa te vad defiland goala de 1 decembrie cu Steagul Romaniei in brate pe sub Arcul de Triumf!!! Crezi ca se poate sau este posibila fantezia asta a mea?!!!hahaha
 

DeletedUser

=)))) Ti-as zice eu ce mi-as dori insa ma tem ca dorinta mea nu e tocmai ortodoxa, in ceea ce te priveste asa ca ma abtin :D
 

DeletedUser11848

Am cumparat eu steaguri :)), m-a mancat in fund (nu-i problema).

Un steag pentru taleri 14%, unul de populatie 6% si unul taleri -18% (asa mi le-a dat, populatia e bonus)
 

DeletedUser

Ala de taleri ti-l da si pt trofee la greu si grupa mare. Alea pttaleri ar trebui scoase din pachetul de baza cu 3 steaguri :D Un atac,o aparare, nimic?!! Ai primit 2 steaguri de taleri si tu nu aveai nici curte,asa e?!!! Curat Ghinion :D
 

DeletedUser45189

pot pune steagurile de pe un cont care care vreau sa-l șterg pe un cont nou?
 

DeletedUser42487

Nu.
Conturile nu se pot transfera, doar schimba cu un altul de acelasi nivel.
 
Sus