Intrebari Frecvente !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42487

Intrebare:

De ce intr-un atac in care iti mor toate trupele si nu ai avut spioni, vezi ce trupe au fost in satul dusman?
Care e rostul spionilor pe lumea asta atunci?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Te rog sa faci un ticket la suport ( cu cele 2 rapoarte puse ). In mod normal nu ar fi trebuit sa vezi ceva.
 

DeletedUser42487

Asa ne gandeam si noi, pentru ca atunci spionii nu si-ar mai avea rostul deloc, as putea trimite o lance pe orice sat si sa-i vad trupele...

Vroiam sa fac ticket, dar am zis sa intreb intai aici ca poate e o setare a specialei pe care nu am vazut-o noi.
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
V-am rugat fara spam si discutii "pe langa" aici, doar intrebari legate de lume....cine stie raspunsul sa il ofere, cine nu...sa se abtina.
Exista topic de spam pentru discutii diverse.
Mersi
 

DeletedUser

În cât timp se 'barbarizeaza' satele jucatorilor care s-au înscris ieri si n-au mai jucat ? Cei ramasi la 26-30 de puncte..
 

DeletedUser

Ok, merci. Dupa care satele se vor dezvolta singure, încet-încet ?
 

DeletedUser39591

Am o intrebare,
Daca acum is 4000 membri , 1001 bag stergere si raman 2999 ... atunci pot intra ? :D
Adica nu e nici o setare de genu "Intrarea pe lume pana la x.x.xxxx" ?
 

DeletedUser

Am o intrebare,
Daca acum is 4000 membri , 1001 bag stergere si raman 2999 ... atunci pot intra ? :D
Adica nu e nici o setare de genu "Intrarea pe lume pana la x.x.xxxx" ?

Da, cred ca poti. Dar asta mai mult ca sigur nu se va intampla.
 

DeletedUser

Sau poti pur si simplu sa-ti cumperi 30 PP. :) Sau sa ceri de la cineva.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
V-am rugat sa nu mai spamati aici !

Haba12 - atata timp cat pe joc sunt 3000 de jucatori, vei fi nevoit/a sa activezi cont premium pentru a intra pe lume. Daca sunt 2999 atunci poti intra free, indiferent cati au fost inainte.
 

DeletedUser39777

javascript:%20TWMap.resize(15);

Eu il folosesc pe asta, dar cu CP... din cate stiu, este legal.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus