Intrebari Frecvente !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40272

- Comerţ liber - numai în trib ( după 20 de zile )

Setarea asta nu mai e valabila?

am incercat sa trimit acum resurse unui coleg si merge

si de cand e scoasa aceasata setare? de curiozitate
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
O intrebare: Care este regula de crestere a unui barbar? Random sau creste mai repede daca e atacat mai des sau creste mai repede daca e atacat mai rar?
 

DeletedUser

creste normal ca orice sat parasit/barbar....nu conteaza de cate ori ataci sau daca nu-l ataci
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Se pare ca este un bug care apare pe lumile fara arcasi ( raport galben cand ar trebui sa fie rosu, trupe inamice vazute chiar daca ti-a murit tot atacul si nici macar nu ai spioni in componenta ), speram sa se rezolve cat mai curand.
 

DeletedUser

Mor daca norocul este sub 0 ( adica pe minus ), asa ar trebui sa fie.

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-21.9%


Moral: 100%Agresor: Mister6002
Origine: » Mister6002 (526|502) K55

Număr: 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Apărător: ---
Ţel(direcţie): Sat de barbari (527|503) K55

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Uite ca eu-s mai cu mot si am o gramada de rapoarte de genu'.
PeSeu: Nu mi-a murit nici un calut pana acum. :D
 

DeletedUser

Raport
Mi s-a intamplat si mie.

Dar nu arata la toate satele:
Raport 2

La alea care nu arata, au zid, cele care iti arata, nu au zid.

Cel putin asa am constatat eu dupa ce mi-a murit 3 caluti astazi si am spionat. Unde era raportul rosu si nu vede-am nimic, avea zid 1. Celelalte cu galben, unde vede-am, nu aveau zid. Dar aveam moral -24.8 si -23.1..
 

DeletedUser40272

La alea care nu arata, au zid, cele care iti arata, nu au zid.

Cel putin asa am constatat eu dupa ce mi-a murit 3 caluti astazi si am spionat. Unde era raportul rosu si nu vede-am nimic, avea zid 1. Celelalte cu galben, unde vede-am, nu aveau zid. Dar aveam moral -24.8 si -23.1..

eu cred ca te inseli, moral- nu ai cum sa ai, poate noroc-, dar si asa...PE ZID 0 DACA FARMEZI CU UN USOR NU MOARE, INDIFERENT DE NOROC...ori spike-uri, ori zid 1+


eu am observat ca alea galbene vin unde e zid, fara trupe, unde sunt trupe vin rapoarte rosii, cel putin eu asa am patit
 

DeletedUser

Eu am patit invers..

Spike-uri nu am gasit.. Decat in prima noapte unde mi-au murit toate lancile..

Da, scuze, noroc nu moral. Crede-ma, dupa o noapte plina, mai fac eu diferenta acum..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Faza cu moartea unui usor pe un sat fara zid...nu prea cred, ca raportul este galben cand ar trebui sa fie verde...e alta poveste.

Vad ca la unii se manifesta intr-un fel, la altii altfel...in concluzie, lumea speciala viitoare va fi cu arcasi ( se pare ca asta e cauza, mai sapam, mai vedem care e faza ) :)
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
vor fi si alte lumi speciala?
vor avea aceleasi viteze si setari?
se vor baga trofeele macar?
si as m`ai avea ceva intrebari dar m`ai astept putin :D
oricum interesanta lumea asta .lume fara premium foarte bine gandit asa se poate vedea performanta jucatorului cu adevarat
 

DeletedUser20561

eu cred ca te inseli, moral- nu ai cum sa ai, poate noroc-, dar si asa...PE ZID 0 DACA FARMEZI CU UN USOR NU MOARE, INDIFERENT DE NOROC...ori spike-uri, ori zid 1+


eu am observat ca alea galbene vin unde e zid, fara trupe, unde sunt trupe vin rapoarte rosii, cel putin eu asa am patit

Si mie tot asa mi se intampla.
 

DeletedUser

Ziua buna.

Daca esti atacat oferta din targ este jefuita si ea in cazul in care "ti-o iei in freza" ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus