Jucatori care vor participa pe aceasta lume

  • Autor subiect DeletedUser8542
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8542

Postati aici daca veti participa pe aceasta lume.Dar daca aveti de gand sa jucati serios,nu daca intrati cateva zile,de curiozitate,cum am auzit ca vor intra multi.
 

DeletedUser

Un thread cam banal.

1-Fiecare are dreptul să intre , și să joace cum vrea el.
2-Scrie pe românește !
 

DeletedUser2821

Eu am de gand sa joc serios :) !
Pentru ca pe L5 nu o sa mai stau prea mult din cauza ca m-am plictisit :D
 

DeletedUser2250

si eu am de gand sa jok serios:)
chiar daca nu e lumea prea entuziasmata de aceasta lume
sper sa avem parte de actiune serioasa:)
 

DeletedUser1198

Lumea asta o sa "traiasca" pana in momentul in care se va deschide urmatoarea lume cu viteza mai mare. Cum s-a intamplat cu L6, urmata de L7 cu viteza 2..
 

DeletedUser8542

Mie imi convine intr-un fel o viteza mai mica,deoarece timpul nu-mi permite sa joc cum trebuie pe o lume cu viteza mare.Si am zis ca aici sa posteze doar cei care au planuri serioase pt lumea asta,deoarece nu cred ca intereseaza pe cineva daca intra nu stiu care jucator doar ca sa vada cum e noua versiune si apoi renunta.Inteles? :p
 

DeletedUser

eu tot vreau sa joc aici serios poate sa se faca o lume cu viteza 3 maine, eu tot pe asta joc ca nu am timp sa joc la viteza mai mare
 

DeletedUser

voi intra să văd ce şi cum )) de jucat nu cred...

postez şi eu, nu că ar interesa pe cineva )
 

DeletedUser

Voi intra să văd ce şi cum şi voi pleca... Asta doar pentru -Fake-!
 

DeletedUser

ma bag si eu si am de gand sa joc...cred ca vor fi muuuulti membri si multe triburi deoarece multe triburi de pe lumea 8 si de pe lumea 7 vor intra
 

DeletedUser

Salutare!

Eu o sa particip serios,deja cunsoc versiunea,deoarece joc si pe triburile de pe site-ul german,acolo deja se joaca pe versiunea 5.0!!!
 

DeletedUser2821

ma bag si eu si am de gand sa joc...cred ca vor fi muuuulti membri si multe triburi deoarece multe triburi de pe lumea 8 si de pe lumea 7 vor intra

World Rang Jucător Puncte Villages Trib
RO1 14955 neji619 292 1 JVCWAR
RO3 8453 neji619 189 1 ~GH~
RO7 10948 neji619 5,871 1 S_S_A
RO8 14300 neji619 1,867 1 *TKN*
ROC1 10027 neji619 116 1


LA fel de serios ca pe lumile astea=)) ?
 

DeletedUser

hai ca lai facut de rusine:))) michele in ce trib intri sau nu te-ai hotarat
 

DeletedUser

cu numele de neji619 am jucat mai mult la abureala ...cu numele asata am jucat pe lumea 7 ** dar mo atacat mai multi si am renuntat
 

DeletedUser

Jucatori?
TribalWars Invasion Squad cu toti jucatorii lor poate?
Ah , + eu
 

DeletedUser6637

:)

Sa stiti ca o sa particip si eu :)) (v-am zis-o...nu? , nu ma cautati pe twstats ca m-am lasat de joc pe lumile pe care am jucat) ... nu ma uitati .... sper sa gasesc un trib cu o politica anti-mamut ...(ca am eu un feeling ca iar o sa fie o lume plina de ferme cu mamuti gen ~EC~ pe lumea 5 la inceput ... (mamutii la putere ))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus