Jucatori care vor participa pe aceasta lume

  • Autor subiect DeletedUser8542
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si eu vreau numai ca sper ca de data aceasta sa fiu ajutata can am nevoie ca pe restul lumilor cand cer ajutor nu mi da ninei in schimb eu trimit cand pot
 

DeletedUser

si eu vreau numai ca sper ca de data aceasta sa fiu ajutata can am nevoie ca pe restul lumilor cand cer ajutor nu mi da ninei in schimb eu trimit cand pot

alege`ti trib mic si unit`...in triburi mamut nu ai sansa sa primesti sprijin...:):D:rolleyes::cool:
 

DeletedUser

andrei.p daca colegii mei de trib nu jucau, nu jucam nici eu ;)

si chiar daca jucam singur nu eram o prada usoara ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Thread asa de dorul lelii

Scopul acestui thread este sa ??????????????


Poate l-ati sterge totusi.
 

DeletedUser

Scopul acestui thread este sa ??????????????


Poate l-ati sterge totusi.



spam...si vorbit aiurea...lasa ca vei intelege asta mai tarziu....stai sa apara vitejii care si`a luat primul sat si posteaza rapoarte mirifice...sau thread`uri deschise cu razboaie care dureaza 2-3 saptamani...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Cum naiba nu merge?

On topic: Am uitat sa anunt ca si eu fac parte din aceasta lume:D
 

DeletedUser

Cum naiba nu merge?

On topic: Am uitat sa anunt ca si eu fac parte din aceasta lume:D

dooh`.. nu stiu, nu pot sa`mi colorez semnatura.. ;(((


@on`topic: amandoi facem parte? :eek: hmm.. si tu vrei sa joci serios? :confused: :eek: eu daaa... o sa incerc, promit... chiar si dupa ce se termina perioada de protectie, desi pe toate lumile pe care am prestat, imediat dupa perioada asta, am ajuns ferma... eram mandru de mine :rolleyes:
 

DeletedUser

dooh`.. nu stiu, nu pot sa`mi colorez semnatura.. ;(((


@on`topic: amandoi facem parte? :eek: hmm.. si tu vrei sa joci serios? :confused: :eek: eu daaa... o sa incerc, promit... chiar si dupa ce se termina perioada de protectie, desi pe toate lumile pe care am prestat, imediat dupa perioada asta, am ajuns ferma... eram mandru de mine :rolleyes:

daca'ar fi toti ca tine...:rolleyes:
 

DeletedUser

Topic inchis.

Ziceam ceva de bunul simt fata de ceilalti useri ai forumului extern...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus