Jucatori care vor participa pe aceasta lume

  • Autor subiect DeletedUser8542
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10829

jucator bun n u ma prea consider
cine ma cunoaste si stie cum joc poate ma considera bun, dar nu prea cred
Particip si eu
Salutari la toti
 

DeletedUser

Particip si eu.Nu stiu daca am sa joc bine dar noua versiune de joc o stiu deja pentru ca joc intr-o lume asemanatoare cu L9.
 

DeletedUser6637

pentru un "metalo-eminem-ist" te cam tradeaza "Moolta" ala .......(nu era mai simplu sa scrii romaneste ??? (te scutea de o litera ..)

On topic : Sper sa gasesc un trib condus de un om(sau mai multi) capabil(i) care au facut acest lucru cu succes pe alte lumi ...
 

stou

member
Scor reacție
0
Vom incerca sa aducem si JUST aici ar fi prima noastra iesire in gasca de pe clasica nu stiu daca vom reusi ca se tin numai de betii probabil ii voi ademeni cu cateva butoaie de tuica moca daca vor veni :)
Pacat de viteza nu este destul de atractiva pentru multi jucatori si chiar si bonusul de noapte dar cine stie poate iese ceva frumos si pe acesta lume :)!!
 

DeletedUser

Cred că moderatorii ar trebui să deschidă un topic , în care oamenii învață să scrie .Eu vin cu un mic ajutor :

http://dexonline.ro/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pentru un "metalo-eminem-ist" te cam tradeaza "Moolta" ala .......(nu era mai simplu sa scrii romaneste ??? (te scutea de o litera ..)

On topic : Sper sa gasesc un trib condus de un om(sau mai multi) capabil(i) care au facut acest lucru cu succes pe alte lumi ...

ca de exemplu tribul "Frontu" ce va fi intemeiat de catre Snoops;)
 

DeletedUser3235

Vom incerca sa aducem si JUST aici ar fi prima noastra iesire in gasca de pe clasica nu stiu daca vom reusi ca se tin numai de betii probabil ii voi ademeni cu cateva butoaie de tuica moca daca vor veni :)
Pacat de viteza nu este destul de atractiva pentru multi jucatori si chiar si bonusul de noapte dar cine stie poate iese ceva frumos si pe acesta lume :)!!

Succes cu noul trib, daca jucati ca pe clasic aveti sanse sa ajungeti la fel de sus. poate ne intalnim si aici.
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Paolica intotdeauna o placere sa ma intalnesc cu tine :)!
Pe clasica am fost Dusmani poate aici vom fi camarazi :)!.In ambele cazuri o onoare pentru noi !
Daca te vad pe harta sa stii ca ai sa ai o invitatie cu cea mai mare placere alaturi de noi :)!!!
:D
 

DeletedUser

si eu cred ca o sa ma bag......tot in seama :p...intru doar sa vad cum e lumea, cum e noua grafica, care e treaba cu biserica..si gata :D
 

DeletedUser16062

pe .net deja au dat drumu la lumea 29...grafica e aceasi cu viitoarea lume 9 doar ca nu are biserica...sa vedeti acolo sate bonus...100 la suta ptr materii si 50 la suta ptr cazarma
 

DeletedUser16414

O Să Joc Şi Eu Serios pe lumea 9
Acuma Că ştiu cum se foloseşte biserica de pe lumea Germană
O să joc şi pe această lume
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus