Jucatori si istorii

  • Autor subiect DeletedUser4133
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39591

The History of THE GREAT HABA ! :
Eram pe un site...si erau reclame,publicitati cu jocuri de astea medievale...si am gasit jocul triburile...am observat butonul cel ROSU "Înscrie-te acum gratis!"
L-am apasat...mi-am pus nick-ul...parola tot...si nick-ul "Thaetz"...si am pus parola...si am intrat in joc ... m-am uitat ce am vazut...si fiind novice...am pus sa pun la cladiri ce aveam :))
Faceam lanci...spade de toate...(eram pe lumea 14 sau 15) apoi am vazut un sataloi de vreo 9k puncte...si repede l-am atacat...si mi-am rupt trupele :(
Inainte de aceasta intamplare mi-am facut si contul "Thaetz2"iar apoi dupa intamplarea cu trupele...m-am lasat...am scris parola la numele satului:)) si apoi am am vazut ca contul avea 0 puncte si m-am bucurat:))
Persoana cu care intrasem in contact era unu "acvila" ori era denumirea la trib...ori era nick-ul sau
Apoi m-am lasat de triburile... (aveam vreun 1k de puncte...pe twstats veti avea mai multe inf despre cont :D)
Dupa am reintrat in triburile...mi-am pus nick-ul haba (fiind o chestie de pe un chat) am vazut ca nu merge "haba" am adaugat 1...si tot nu mergea...apoi am adaugat 2...si s-a obtinut "haba12" ...am ales lumea 22...ca era noua:))apoi am ales directia la nimereala...vecinul meu era unul de 3-4k puncte...i-am scris sa ma invite in trib...era cineva la el ca sitter
Si asa am intrat in HaiHui...apoi ei au devenit academie la THOR... (acum THOR~H)...apoi m-am imprietenit cu revendic (eu credeam ca e fata:))))))si continuam sa vorbesc cu el...apoi am aflat ca e baiat:( ) in THOR ei aveau razboaie....cu SKIN...INSANE...LEX...si le-au castigat...sau nu mai stiu...dupa razboi am plecat in LEX (mi-a zis reve...ca eram departe cu ei...) mai tarziu mi-am facut prieteni acolo...-jimy-...piticot2...moandor (<-- the best friend:D) si am inteles ca thor avea o academie...si academia aia a renuntat si s-a facut in alt trib...bla bla bla...apoi era razboi cu FH (eu ma temeam de ei:)) jucatori cu mil. de puncte) apoi m-am imprietenit cu spitaluldeurgenta si cu inca unu(claudiuadrian 95...sau ceva de genu)...apoi eu cu spitalul am devenit dusmani (a plecat in FH - Fast Hunters) apoi FH s-a desfiintat...fiind in lex vroiam ca spitalul sa vina la mine...dar era codrii sau nu stiu cine la el ca sitter:)) apoi am castigat razboiul cu FH (lexul) si s-a aliat cu THOR...dar am devenit dusmani cu AMIGOS (fh au plecat in amigos) amigos avand multi jucatori...(cu mil) ne-a invins...chestia era ca thor ne sprijinea pe noi...sau pe ei (thor aveau PNA cu amigos:D)
Vazand ca pierdem (sau nu stiu) ne-am refugiat in THOR) acolo am devenit "bufon"...se radeau de mine:))) si l-am cunoscut pe bogyr...si dupa cateva postari el mi-a dat porecla "Chinezu"...apoi el a plecat in amigos si zicea ca i-a placut...apoi THOR le da razboi la SH (thor avea pna cu H...iar H avea razboi cu SH) si la conducere nu le-a placut aceasta chestie si am plecat in AMIGOS (cei care au fuzionat) dupa ceva zile bune...am cunoscut-o pe margot1 ( <-- the best :D) apoi cu warhopegod ... spitaluldeurgenta era si el la ei in trib...dupa 3-4 zile thor ne da razbel :))) bogyr (eram un pic suparat pe el) stia ca unul din THOR (B. Mussolini) avea spion aici...si a dat ticket iar musso era blocat:)))))
Iar acum...ducem razboi cu THOR (dupa parerea mea...il castigam)

Ce am scapat: In lex m-am cunoscut cu ovidiu11...care a ramas in thor...in thor m-am cunoscut cu le kurde care mi-a zis de trupe ofensive si defensive (aveam scris trupele alea la notite...si asa ma jucam pe speed:)))) din lex il stiu pe PlayerPro...pe shr3k4ever l-am ajutat cum am putut...cu trupe...cu resurse...i-am zis lui Moandor sa-l ajute :D ca e Master ! (ma refer la moandor) in lex l-am cunoscut pe 2dxx :cool:

Cam atat
(Am spus cum vad eu...cum cred eu ca era...sa nu vad comentarii la ce am spus "nu era asa...ce minti... bla bla bla")
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus