Justitiarii Mafioti

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

stou

member
Scor reacție
0
Va anuntam cu o deosebita placere infiintarea unei noi familii pe harta lumii clasice formata din triburile JUST si tribul Omerta !!!Triburile cu care vom schimba
diplomatia vor fi anuntate de noi prin mesaje private iar triburile cu care vom dori inceperea unui act diplomatic vor fi si ele apelate de noi asa ca va rog nu deranjati inutil !!!
Deasemenea va anuntam ca oficial orice schimbare de diplomatie va intra in vigoare la 72h dupa acest anunt !!!
Va multumesc pentru atentia acordata !!!!
Cu respect Familia JUSTITIARII MAFIOTI !!!!;)
 

DeletedUser8950

Va urez o viata plina de SUCCESE!!
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Ma la cate disparitii misteriose sunt pe harta asta !! Eu unul m-as apuca de recrutari!!! Nu de alta dar nu om mai avea adversari !!!:rolleyes:
Oricum fiecare cu parerea lui!!! Asta desigur daca i-ar pasa cuiva !!!;)
 

DeletedUser

Va anuntam cu o deosebita placere infiintarea unei noi familii pe harta lumii clasice formata din triburile JUST si tribul Omerta!!!Triburile cu care vom schimba
diplomatia vor fi anuntate de noi prin mesaje private iar triburile cu care vom dori inceperea unui act diplomatic vor fi si ele apelate de noi asa ca va rog nu deranjati inutil !!!
Deasemenea va anuntam ca oficial orice schimbare de diplomatie va intra in vigoare la 72h dupa acest anunt !!!
Va multumesc pentru atentia acordata !!!!
Cu respect Familia JUSTITIARII MAFIOTI !!!!;)
Se pare ca familia e ceva absolut necesar pe .ro, nu poti fara ea. Se vorbeste doar de Just si Omerta, dar cu ala mic ce faceti? Just are un mic bebe, pe ala Omerta il recunoaste ca fiind al sau sau e trimis la vreun internat departe. Ma refer la academia Just, la NTHG.

pacat de omerta :D
De ce spui asta?


As mai avea si eu niste mici curiozitati... Numele familiei...Cine a venit cu ideea lui? Am intrat si eu si m-am uitat la profilele celor doua triburi... De obicei membrii unei familii isi pun la profil ca sunt fericitii membrii ai familiei X-lescu... E ca si cum ar purta o verigheta...Proaspetii "casatoriti" vor face asta ?
 

stou

member
Scor reacție
0
Pai NTHG Va ramane cu acelasi statut!!Si da va fi recunoscuta de Omerta !!
Numele familiei este ideea ad-hoc a lui Sorin iar Anunturile oficiale insemnand trecera la profilul fiecarui trib a acestei "Cununii" se va face peste 72h din momentul in care a fost deschis acest topic !!!
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
stou, deci sa inteleg ca-mi gasesti vreo fata draguta in Just??
evident, la 72h de la postarea anuntului :)
 

stou

member
Scor reacție
0
Bogdan3L imi pare rau insa nu te pot cupla cu nimeni de la noi !! Daca as face acest lucru m-ar fugari toata harta OMERTISTELE si sincer nu imi doresc acest lucru ;)
 

DeletedUser

ok
pana aici inteleg , dar nu inteleg care va fi pozitia acestei familii in legatura cu prezentul razboi ...:confused:
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
daca ai vreo nelamurire te rog frumos sa iei legatura cu diplomatul familiei!!!

diplomatul in cazul in care nu stiti e STOU
 
Ultima editare:

stou

member
Scor reacție
0
Pozitia Familiei nostre este cat mai relaxata in fata calculatorului sau a laptopului pe triburile .Altceva ce sa iti zic!!!:cool:
 

DeletedUser6

Si mai si mint pe deasupra ;)



:rolleyes:

femeile niciodata nu mint... sunt informate gresit sau altereaza putin adevarul... cica

On Topic sunt curios ce o scrie pe forumul celor din War sau 300 cred ca o sa vedem migrari in masa de acolo sau o sa inceapa sa trimita mailuri de recrutare de o sa ne floadeze
 

DeletedUser

femeile niciodata nu mint... sunt informate gresit sau altereaza putin adevarul... cica

Hehe .... am primit cateva raspunsuri extrem de interesante in legatura cu aceasta chestiune, in urma circularei trimise in trib zilele trecute ... din pacate majoritatea raspunsurilor au venit de la barbati.:(
 

DeletedUser1195

Bogdan3L imi pare rau insa nu te pot cupla cu nimeni de la noi !! Daca as face acest lucru m-ar fugari toata harta OMERTISTELE si sincer nu imi doresc acest lucru ;)

Stou,raspuns corect.Bogdanel e deja un om mort.:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus