KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

DeletedUser47645

ursule, de atata plictiseala ai trecut la monolog? Nu te baga nimeni in seama. Aveti 75% din harta si tot nu sunteti in stare sa ne scoateti. Apelati la mesaje de recrutare. Sunteti penibili. Am zis ca gentle is slabi dar voi le-ati dat clasa la cat de n00bi sunteti.

Bafta.


vrei sa iti fac legatura cu el ? intra sitter al ciuciolina sa vezi cine apeleaza la mesaje :)))


apropo spunei la centorag sa nu mai comenteze la nicusimo si sa ii bage deff altfel dispare de tot saracutu, pica ala cu 2-3 atacuri pe sat si voi stati cu defful la caldura, nu ii frumos

ieri era 70%, azi 75% iar iulian mafia intreaba daca am luat 10 sate ? uite ca facem 5 procente la zi ... glory nu urla toata ziua de cat ii harta de rosie asa cum urlati voi la fiecare postare ca vezi doame ii prea mult rosu ;) primiti ce meritati si aici si in alta parte daca va mai hotarati sa jucati


Spuse cel mai umilit jucator de pe 72, care s-a dus la nwo in genunchi, zicea ca se face interna lor, numai sa nu castige green :)))

Sa nu mai zic ce hal de om esti sa iti arunci colegii de pe alte lumi ca fiind viitori tradatori aici prin mesajele de recrutare. Lipsa de scrupule e la nivelul maxim la tine


tu inca nu ai priceput ca nu am treaba cu ce fac conducerile ? :))) eu joc aici doar pe sittere sa ma distrez cu voi pentru ca imi place cand o luati in freza :)) daca vreti sa vorbiti cu ursu nu mai faceti tikete sa il trimita in vacanta cand va posteaza aici toate porcariile ce le faceti asa ca va meritati soarta si faptul ca pierdeti asa rapid mi se pare prea lejer ce se intampla cu voi, meritati si mai rau






nu mai fiti ingerasi pe extern ;) ati ajuns sa recrutati tot ce sa putut ca dupa sa ii internati rand pe rand si sa va bateti joc de oameni iar acuma veniti sa va plangeti ca ii harta asa nasoala ? pai cum vrei sa fie cand la voi conteaza 10 conturi si restu sunt doar la numar ? hai fuga spre lumea 75 ca venim cu voi pe continent sa jucam si in start fara 70-75 din harta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41053

5 procente la zi, auzi la el tu traiesti in lumea ta, nu ai nici o treaba cu jocul.

pai de ce sa comentati ceva cand voi aveati planuit cu nwo backstab-ul :)))
lasa ursule ca se intoarce roata, ne vom intalni noi si pe alte lumi. intreaba-l pe scamatescu daca nu ma crezi pe mine :)))
E valabil si pentru pompy, divino si restu din conducerea NWO.
 

DeletedUser47645

uitate bre acolo unde se plangeau aia de la tine ca avem 70% iar tu acuma zici 75% si a trecut o zi de la o postare la alta :)))


ti-am zis daca vrei sa vorbesti cu ursu scriei direct si stai linistit ca el a zis ca oriunde intrati mergem dupa voi :)))) nu stiu cum sa iti zic dar voi tot jocul ati ocolit sa atacati acel cont si acuma va vedeti pe alte lumi ? :)))) ati preferat sa dati pe murgu la 90 ore de granita decat sa dati in el si vrei sa faci duel cu ursu .... vai steaua voastra, abia astept sa vedem pe alte lumi pe acelasi continent cum o sa fie

sa fie pe 75 atunci, aici vad ca nu ati dus prea mult... macar glory a stat cateva luni cu harta la fel, la voi dupa 2 organizate deja se lasa oamenii, apar certuri si va planuiti drumu pentru alta lume asta cand sorin si compania cateva pagini in spate spunea drum bun la gory pe 75 ... karma asta






foarte slabi, sper sa ramaneti pana la ultimul sat, altfel nu are farmec sa luati bataita asa rapidos



timp irosit degeaba .... joci vs green ca nah ... in fine, pastram mesajul asta cu vantul sa vedem care pe care vaneaza .... sper sa il duceti si pe ciucio sa nu bagati scuza ca nu aveti pepeuri
 

Centorag

member
Scor reacție
0
ati ajuns sa recrutati tot ce sa putut ca dupa sa ii internati rand pe rand si sa va bateti joc de oameni iar acuma veniti sa va plangeti ca ii harta asa nasoala ?
Inca astept exemple, ca de prostii pot bag si eu cate vrei :)))

Zeuss fra, hai sa punem si noi o discutie intre noi pe skype cu lucruri imaginare facute de ursu, ce, numai el poate?:))))
 

DeletedUser47645

voi chiar suferiti dupa lumea asta :))) sunt postate poze cu dovezi si tot (unele sterse ca nah...) si dupa ceri dovezi ? : )))) aici la orice se zice este dovada, tu esti cel care doar conteaza fara nimic la mana


Apărător:iulian mafia
Ţel(direcţie):facem 10 pe mafeot :( (516|495) K45
Număr:000600020000
Pierderi:​
000600020000
Bonusuri:Luptător cu spada: +15% putere de apărare și atac
Cavalerie grea: +15% putere de apărare și atac

Trupele apărătorului, care au fost pe drum
000000000000
Prada:0/13.300
Adeziune:Scăzută de la 26 la -19





o sa ajungi ca iulica mafeotu :(
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Las-o mai moale coane :))). Nu te supăra pe mine, dar se pare ca nu ai toate țiglele pe casă. Ai ajuns sa vorbești singur pe un joc virtual, tot îți plângi de milă. Nasol..
Este timpul sa te duci la muncă, nu să lenevești în fața calculatorului, că nu vei evolua niciodată și vei ramane la stadiu de maimuță.
pai a ramas singur si pe joc, el e sitter la toti si la toate :)))) pe extern e singur, face sitter pana si la conturile de pe extern :)))) si aduce "dovezi", facaturi de-alea lui sau chestii care mai mult il incrimineaza pe el decat pe noi :)))) Mna, ce sa-i ceri :) Eu nu-mi mai bat capul sa scriu pe extern, miroase mult prea tare de la cat scrie ursu pe-aici
 

DeletedUser47645

ai traume de vezi numa ursi peste tot :) ii greu cand un om iti poate bate tot tribu ala de 2 lei dar nici chiar sa zici de sitter peste tot cand poate prelua maxim 3 ^^ ne vedem pe 75 oke ? aici se pare ca dupa o luna de chin deja va certati intre voi si totusi erati o familie nu ? vai de voi

green vs nwo glory

glory vs nwo green


jalnic :( conducere adevarata care isi apara doar conturile lor si pe restu ii lasa balta iar cand cer deff ii concediaza : (
 

Centorag

member
Scor reacție
0
jalnic :( conducere adevarata care isi apara doar conturile lor si pe restu ii lasa balta iar cand cer deff ii concediaza : (
aha, iar tie iti cedeaza toti satele, si pe muritorii de rand ii bagi la interne daca comenteaza ceva :))) No, dovezi pentru ce canti acolo, eu pot oricand sa scot twstats pentru contul ala imens si imbuibat de "cedari" pe care-l ai :)))) Tu cu prostiile tale ai fix 0 :))))
 

DeletedUser47645

eu am 1 cont de 26 puncte :))) chiar te rog sa imi scoti mie ce vrei :))) lasa internele ca sunteti campioni :)) uitate la locu 1 pe lume doar interne si barbare (interne tot asa cumparate)




hai bre lasa povestile astea pentru altii care nu va cunosc :)))
 

Disconnected

member
Scor reacție
0
Macar ursu e coerent si pune virgula si punctul unde trebuie. Asta scrie ca un bezmetic fara noimă.
 
Ultima editare:

DeletedUser47645


astăzi la ora 12:07
Hei, am si eu loc pe undeva prin trib? Ca zeus si a băgat ** in e a de lume si s a distrus tot.. oricum voiam să ti dau mesaj de mult timp ca m am săturat oarecum de el si sa ma joc in umbra lor...



:)))))))) felicitari zeule :)))
 

DeletedUser47645

Acum vede toata lumea "familia green". Oare iar o sa se ceara dovezi? Dovada e ca 4glory a ramas unita pana la final indiferent de ce s ar fi intamplat si cu ce dezavantaj am fost, pe cand familia green cu def nefiind atacata niciodata, dupa 2 organizate cu harta impotriva, se destrama... Sa vina dovezile dom'le


astăzi la ora 12:49
si zeuss a zis ca oricum trebuia sa fim la interne de mult ca si asa nu am facut nimic =))



asta este green
 

DeletedUser47645

Mergi ursule de aici cu editurile tale, tu nu vezi ca esti cel mai penibil de pe forumul asta?

Cred ca trib mai slab ca glory n-am vazut niciodata, cum mah sa iei 10 sate pe organizat cu 70% din atacul de pe harta?
Eu zic sa mergi la un psiholog ca deja iti lasam traume grave.


KARMA !!! :))))


Lasa ca stie ursu mai bine, acum scoate un print editat ca l-am dat noi afara, nu vezi tu bine.



#PhotoShopProEdition2020GreenStudio


Parte 1:
Triburi: green, blue, red, yellow, Black., Pink
Parte 2:
Triburi: 4GLORY, 4GL1, 4GL2, 4GL3, 4GL4, 4GL5, 4GL6, 4GL7, 4GL8, 4GL9, 4GL10

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
25
Tabăra 2: 8
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
87,202
Tabăra 2: 28,671
Diferență: 58,531

chart




Binisor pentru primul organizat de la un trib pe care iti propui sa il umilesti din toate pozitiile, mai ales ca voi ati luat 1 sat. Succes pe viitor :D




misiune indeplinita ;) chiar din toate pozitiile

Karma x3
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Stai ca acum nu-si mai amintesc parolele sa poata da delete ... unde'i cenciorap si sorin si toata brigada cu statistici gif'uri si clipuri pe youtube?!
Stai ...ca ei sunt ocupati sa concedieze lumea si apoi sa dea vina pe Ursu ca'si baga coada =) ... cum bine zic si camarazii vostri
 

Atașamente

  • Screenshot_20200216-190400_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200216-190400_Samsung Internet.jpg
    907,2 KB · Vizualizări: 116

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
trebuie sa fii urs sa te lauzi cu asa ceva mai ursulica 3 organizate in care cate sate a-ti luat ma ?? :)))) cate 10 sate per organizat cum ma sa te lauzi cu asa ceva? tu poti sa mergi in barlog ca nu ai castigat tu lumea NWO au castigat cu backstab ,le poti pupa picioarele,ai uitat repede inceputul de lume in care nu mai dadea lumea de tine,pierdeai sate de pe sitere si tu erai in vacanta plecat=))))) mergeti si latrati pe privat ca aici deja o dai in penibil tu latri tu raspunzi,asta e singurul tau cont ramas pe extern ca la cate banari hai felicitari pentru latrai ;)
 

DeletedUser47645


10 doar la el da :))


delete placut si lasa povestile astea pentru nepoti daca o sa ai ;) cand nwo a rupt cu noi ati iesit imediat pe extern si tu pe conferinta urlai fericit daca a ramas ursu mut la mutarea voastra :))) pana atunci ati stat la cutie cuminti, iar glory nu a disparut dupa 2 organizate asa cum este acum la voi + ca jocul este mai avansat si nu mai sunt atatea conturi inutile ca sa ai scuze, dupa cum vi sa spus si atunci cand postati de 3 ori pe zi cate o statistica ( FINALUL CONTEAZA ) culcat si ne vedem pe alta lume in start pe acelasi continent sa jucam cum trebuie ;) aici ati avut 3k sate pe continent de 3 ori mai mult fata de restu si tot degeaba ... membrii green au fost degeaba iar, daca ne uitam la inamici invinsi vad ca doar recrutarile au facut treaba

Inamici învinşi
LocNumeTribÎnfrângere
1 Ursu*e*Dulce
141878_thumb
NWO-GL
9,86 Mil.



Inamici învinşi
LocNumeTribÎnfrângere
38 Ciupan3zu
142331_thumb
green
1,55 Mil.


se vede diferenta cine joaca in echipa si cine nu ;) spor la sters, este singurul lucru la care va pricepeti si nu va domina nimeni ^^
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
ce sa intrii ma tu pe k cu noi? ca tu nu ai cum sa bati Green daca nu esti ajutat nu mai vorbi prostii pe aici pui de spartan ce esti tu cu intratul tau pe continent cu noi,au mai intrat si altii cum zici tu si dupa 2 saptamani au disparut,tu doar asa poti castiga o lume pe joculetul asta,nu mai vorbii de altii ca nu inchid singuri lumi ca tu esti mai rau;) ai uitat ca pe l 42 te milogeai sa te luam in trib cand te-ai certat cu ralf si ai fost dat afara din SH:)))) pe lumea 68 la fel recrutari interne si mesaje ca si aici pe lumea 72 ca pe harta e greu ma Mircica sa mai bati;) hai bafta nu are rost sa-ti mai dau atentie ca nu am cu cine;) pa pa ;)
 
Sus