KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu mai sunteti zmei acum ?:(
zmeu ca tine n-am cum sa fiu :( cu 70% din harta, ai nevoie de pna cu DZ (~15% sa zicem) sa scoti niste conturi in stergere?

PS: tu nici de la conturile noastre in stergere nu esti in stare sa iei sate, astepti barbarele, sa nu-ti faca managerul de cont split

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Cand era diusi , mereu ca NWO joaca cu manevre , ca diusi nu i corect etc

A disparut diusi , a aparut pompy , acum pompy face manevre , nu joaca corect etc
Mai puteti cu atata ipocrizie ? La voi nu va uitati ?
 
Scor reacție
0
Pana sa facem miscarea cu glory , de exemplu pe divino din tradator si om fara coloana nu l scoteati , imediat dupa ce baiat bun era el ...de il contactati sa stranga membrii nwo si sa vina in green , nu a mers , acum iar e baiat rau :)))
 

DeletedUser47645

nu bre :)) ei sunt corecti ^^ asa erau si cu urs :)) centorag era mare fan iar aici mare spartan dar nu au dat odata niste organizate acolo la contu ala daca tot ii nub si ce zic ei, pe 60 de ce va lasat si a mers in mnk ? :))) a stat cu 1 sat pe care lua sittere si facea mai mult decat ati facut voi ca trib vs dk :))) poate veni oricare din mnk sa va confirme cate conturi aparate si cate chestioare au fost facute bine incat sa aibe un plus iar voi ati stat doar sacu de bot a dk-ului, daca nu pica dt-ul asa repede ajungea sa se bata mnk vs dk din k44-54 vs k55-45, oricum sa vazut pe 69 replica mnk pentru voi in special d4 cum va dat cu harta in cap de nu stiati care pe unde sa fugiti :)) aici la fel sa vazut la final ce a zis zeus de cei recrutati "trebuia sa fiti de mult la interne" culmea este ca pana atunci se trimiteau circulare cu "suntem o familie" mincinosi fara limite :))interne postate si in secunda 2 rezervate de echipa delete, conferinta separata a trupei delete fata de restu lumii in care culmea ca se barfea propria "familie" :)) vai de voi bre, dupa atatia ani de zile nu sunteti capabili sa inchideti o amarata de lume iar altii joaca prima oara aici si inchid lumea...


270023.jpg


sigurat aveti nevoie
 
Scor reacție
0
zmeu ca tine n-am cum sa fiu :( cu 70% din harta, ai nevoie de pna cu DZ (~15% sa zicem) sa scoti niste conturi in stergere? Pai asta demonstreaza ce ai in pantaloni cand te gandesti la green si ce-ti lipseste din instalatie :))

PS: tu nici de la conturile noastre in stergere nu esti in stare sa iei sate, astepti barbarele, sa nu-ti faca managerul de cont split


Nup , asta arata ca eu chiar gandesc pe harta :)))))))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
centorag era mare fan iar aici mare spartan dar nu au dat odata niste organizate acolo la contu ala
ca tu ai avut curajul sa dai pe mine, wow :rolleyes: :rolleyes: si cand ati incercat cate ceva, jumate din deful meu era la colegi :))))ce-ti mai place sa te dai mare pe burta goala :))))

a stat cu 1 sat pe care lua sittere si facea mai mult decat ati facut voi ca trib vs dk

cred ca ti-au luat ceva #green in tigara, ursu n-a tinut niciun sitter ever in green pe 60 :)))))) mergi ma cu tupeul de nesimtit de aici, o sa aflu intr-o zi ca tu ai jucat la mine pe cont de cand s-a facut serverul :)))))))
 

DeletedUser47645

ca tu ai avut curajul sa dai pe mine, wow :rolleyes: :rolleyes: si cand ati incercat cate ceva, jumate din deful meu era la colegi :))))ce-ti mai place sa te dai mare pe burta goala :))))




:))))



culmea este ca top 10 numai membrii DZ sunt :)) la colegi insemnant la trupa delete, specifica te rog ;)))

cred ca ti-au luat ceva #green in tigara, ursu n-a tinut niciun sitter ever in green pe 60 :)))))) mergi ma cu tupeul de nesimtit de aici, o sa aflu intr-o zi ca tu ai jucat la mine pe cont de cand s-a facut serverul :)))))))


daca citesti cu gura deschisa doar ce vrei atunci si o sa intelegi doar ce vrei ;) scrie frumos inainte de partea asta ca a mers la mnk si acolo a jucat, la voi ce sa joace cand sunteti cum sunteti ? :))) trebuie sa fie doar unu asa gen ca voi sa se adapteze acolo, culmea este ca dupa fiecare lume sunteti toti aceiasi, toti care au fost noi acolo au spus ca este prima si ultima oara cand joaca cu voi oare dc ? :D de buni ce sunteti presupun, nu face fata cerintelor :)) de conferinte sa nu mai spune :D iti pierde pofta de spam cand vezi aceleasi dume ariki mariki sharoma si zacusca toata ziua .. aaa si pisicutele alea inconjurate de "curatenie absoluta" in fine ... sunteti buni, dar nu prea
 
Ultima editare de un moderator:

Centorag

member
Scor reacție
0
cu cine anume ti-ai dublat echipa ? :))) vezi mesajele cu zeus, el a zis clar acolo ca trebuiau sa fie toti la interne ca nu au jucat nimic :)))) pana sa fie ruperea asta de ce nu ati zis treaba asta ? acuma cand o luati in freza toti sunt nubi si dati vina pe altii cand defapt voi ati stricat tot acolo, daca ai o conducere capabila nu ai cum sa pierzi :D dar cand ai o conducere egoista normal ca se duce naibii tot
da, egoista a dracu, primele 3 conturi nu mai jucasera cu green inainte, cei mai mari 2 aparatori din green erau veniti din DZ, ce mi-as dori sa fie toti asa egoisti cu mine-n viata :(
 

Centorag

member
Scor reacție
0
am stat ceva minute sa ma gandesc daca sa iti multumesc pentru ce ai scris sau nu :)))..dar dupaia mi-am dat seama ca mii se rupe pe cine supar...+ 1 subscriu
nu-ti place statutul de viitor cont ce-i va ceda "de buna voie" satele marelui urs? :O sau cealalta varianta e sa va ia DZ locul in schema, care suna chiar mai probabil :) Meh, jocuri cu culise, nu le am eu cu astea, cum nu le are pompy cu harta
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Ete ba pe PomPiliu ! Pup PomPiliu ! <3

Tu termini lumea 72, si tu termini lumea 72 si tu termini lumea 72, toata lumea termina lumea 72 !!!!!!!!!
Singura modalitate de a multumi pe toata lumea , PomPiliule e sa dea toti stergere ca altfel nu ai cum :))))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Scuza-ma , tu nici nu ar trebui sa iesi in public,pana acum esti locul 1 la caracter de om jegos ,ai dat 2 backstab-uri si mai poti iesi in public??? pe unde te vad de acum inainte asta fac ,ptiu

“Green sunt slabi, vai Ce slabi sunteți, nimic nu mișcați pe harta”.

Astea s-au auzit de multe ori pe forumul asta. Totuși doar prin manevre au reușit sa învingă green. Logica nu e de partea lor.

Și nu e șingurul trib care pierde datorită unora ca pompy sau trădătorilor care și vând sufletu pt trofee.

Sunt oameni cărora nu merita sa le păstrezi nici măcar amintirea
 
Sus