KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Scor reacție
98
Ce recrutari sa mai faci stamatescu, mai ai trib? toti jucatorii ti au fugit , nu a mai ramas nimic din gentle, au fugit toti ca de tamaie :))
inafara de vladcs. mai ai pe cineva sa joace ceva?:)))

Ce te intereseaza pe tine daca am cu cine sau nu sa joc ? :))
Stai parcat acolo, ti-a cerut careva vreo parere ? Vezi ca sunt 2 trofee cu Gentle castigator, mergi si canta la alta masa.
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Pentru tine daca vrei, iti pot vinde 1/2 (adica o jumatate) de neuron. Imi e tare frica ca o sa uiti sa respiri in curand... <3
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Manevrele fac parte din joc , nici o lume nu a fost castigata exclusiv pe harta :)

Hitler i a dat backstab lui stalin si na...Voi va plangeti ca va batut nwo si glory :) Diferenta intre mine si baietii destepti din green este ca mie unele manevre mi au mers :)))

Si inca o diferenta intre mine si baietii destepti din green este faptul ca cine a intrat sa joace cu mine nu a fost tras pe sfoara :) indiferent ca era hate sith kill glory , toti au fost aparati la fel si internati daca au meritat pentru ce au facut pe lumea 72 , nu pe alte lumi :) Asa ca lupii moralisti sa ma scuteasca de pareri sa si ia batista sau servetelul , sa stearga lacrimile si poate ne reintalnim pe alte lumi , aliati sau dusmani :)

Va saluta pompy :)

Daca chiar esti asa MARE conducator cum te dai, te asteptam in alte lumi, o stabilim dinainte , tu esti un nimeni absolut care a crescut pe spatele lui Divino, fara el si toleranta lui ati fi un trib de 2 bani, astept sa iti faci echipa cu punct si toate capsunaresele alea indoielnice de la tine ca sa te facem istorie alaturi de alte triburi trase pe linie moarta definitiv. Iar daca vorbeai de manevre, aoleuuuuuuuuuu pai tu esti cel mai manevrabil, de la inceput ti-a fost frica de urs, de aia l-ai adoptat, profilul tau spune ca cel mult interne poti lua. Asteptam invitatia sa va scoatem triburile din cap definitiv !
 

DeletedUser47645

o fi vazut cum un jucator cu echipa periculoasa ca a ta a pierdut cateva lumi vs urs inclusiv asta si de aia a ales sa mearga cu el :))) tu chiar nu mai are rost sa arunci provocari, doar irosesti timpul oamenilor pe care ii chemi la duel :(
 
Scor reacție
0
Daca chiar esti asa MARE conducator cum te dai, te asteptam in alte lumi, o stabilim dinainte , tu esti un nimeni absolut care a crescut pe spatele lui Divino, fara el si toleranta lui ati fi un trib de 2 bani, astept sa iti faci echipa cu punct si toate capsunaresele alea indoielnice de la tine ca sa te facem istorie alaturi de alte triburi trase pe linie moarta definitiv. Iar daca vorbeai de manevre, aoleuuuuuuuuuu pai tu esti cel mai manevrabil, de la inceput ti-a fost frica de urs, de aia l-ai adoptat, profilul tau spune ca cel mult interne poti lua. Asteptam invitatia sa va scoatem triburile din cap definitiv !

Tu sa vi să vorbești când o să te contezi :))) marele tau noroc a fost cu divino și ar trebuii sa i ridici statuie pentru parcursul killului pe 72 :)) daca era după mine va dădeam război de la primele cuvinte spuse greșit de tine :)

Distracție plăcută pe 74 , mult succes pe 75
 

DeletedUser4270

@Spartacus agariciule daca nu eram eu in Kill sa se bage Costtykk cand o vrut sa rupa alianta cu voi/noi erai pa de mult daca nu se baga Divino sa merg in Nwo si nu in Glory Iara erati pa de mult iar daca eu intram in Zig erati pa de la inceput. Esti cel mai incompetent jucator/lider ce eu am intalnit pe aceest joc. Tu Nu stii nici pe ce planeta traiesti. Aaa si inca ceva NWO au fost prea baieti cu Kill mult prea baieti nerecunoscator ce esti.

@Centorag cand era green-nwo contra glory radeai de ei ca maram joaca bambilici cand ai fost tu in locu lor contra la 2 triburi nai jucat nici macar bambilici.

Felicitari castigatorilor!
 

Centorag

member
Scor reacție
0
@Centorag cand era green-nwo contra glory radeai de ei ca maram joaca bambilici cand ai fost tu in locu lor contra la 2 triburi nai jucat nici macar bambilici.
Nu stiu despre ce bambilici vorbesti, cat am fost pe harta, nimeni nu a luat niciun sat de la mine, indiferent ca am fost la mine pe cont sau sitter :) Iar motivele stergerii nu au avut legatura neaparat cu situatia de pe harta :)
 

Vermele01

member
Scor reacție
0
Daca chiar esti asa MARE conducator cum te dai, te asteptam in alte lumi, o stabilim dinainte , tu esti un nimeni absolut care a crescut pe spatele lui Divino, fara el si toleranta lui ati fi un trib de 2 bani, astept sa iti faci echipa cu punct si toate capsunaresele alea indoielnice de la tine ca sa te facem istorie alaturi de alte triburi trase pe linie moarta definitiv. Iar daca vorbeai de manevre, aoleuuuuuuuuuu pai tu esti cel mai manevrabil, de la inceput ti-a fost frica de urs, de aia l-ai adoptat, profilul tau spune ca cel mult interne poti lua. Asteptam invitatia sa va scoatem triburile din cap definitiv !

Nu vreau sa provoc cearta..sau sa incep argumente pro/contra cu tine..dar oricine..chiar oricine de pa harta asta are mai mult cuvant decat tine...ai fost 0 barat de la inceput pana la sfarsit la tot ce inseamna joc sau diplomatie(chiar si manevre )...KILL ca si trib pe o lume e ca si aperitivul la o masa festiva...se serveste la inceput dupa care e uitat ;)
 

DeletedUser47645

Nu stiu despre ce bambilici vorbesti, cat am fost pe harta, nimeni nu a luat niciun sat de la mine, indiferent ca am fost la mine pe cont sau sitter :) Iar motivele stergerii nu au avut legatura neaparat cu situatia de pe harta :)



dar nici cate barbare ai luat tu nu au luat multi :)) ce jcuatori bre, nu au pierdut sate cat au jucat iar dupa au dat delete:))) cel mai smecher trib cu statistica de + 500 sate vs adversari si totusi au dat delete, cauza nu este inamicul, mereu se gasesc alte scuze ... au fost ciucio, dz etc


oricum trib mainslab ca green rar am vazut (citez pe sorinel08 cel mai bun om cu statistici din green care de ceva timp nu da nimeni de el :( foarte trist )
 

DeletedUser47645

suferinta green continua :( stati calmi ca si ciuciolina a dat delete nu ramaneti singuri in groapa
 

DeletedUser47645

stai linistit ca nu stau mai mult ca voi pe joc :))) de suferit stai linsitit ca suferiti destul, altfel nu va faceati in toate felurile unii pe altii iar aici sa plangeti de x y cu ce au facut pe joc, cine nu sufera nu are asa reactii + cei care erau mari si tari pe aici cu statistici si alte cele iar acum sunt pe silent :))) sufera in tacere aia ?


Statistici Triburile: Lumea 72: Tribe
Triburile.ro Profilul Tribului : Verde de Paris (tribe changes)
JucătorAcțiuneDată/TimpPuncte
red.png
ArikiPărăsit22nd February 2020 - 03:050
red.png
borzestiPărăsit22nd February 2020 - 03:050
red.png
maramPărăsit22nd February 2020 - 03:050
red.png
ksi225Părăsit22nd February 2020 - 03:050
red.png
CentoragPărăsit22nd February 2020 - 03:050
red.png
speedangelPărăsit22nd February 2020 - 03:050
red.png
3x0dPărăsit22nd February 2020 - 03:050
red.png
Zeuss.Părăsit22nd February 2020 - 03:050
red.png
Ciupan3zuPărăsit22nd February 2020 - 03:050
red.png
HulkPărăsit22nd February 2020 - 03:050
red.png
jonnyPărăsit22nd February 2020 - 03:050


asta este green :)) cum dati voi delete nu da nimeni
 
Scor reacție
0
Imi place sa ma rad de tine si nu suport tradatorii iar tu esti tradatorx2,ai facut backstab cu ursu pt un singur lucru ,stiai ca daca ramaneti voi contra Green o luati,slabule

Da boss , intr adevar , ai dreptate , green 1 v 1 ne batea :) Nu neg , de fapt green + dz batea orice trib 1 v 1 pe harta :), fara dz aveam sanse mari de victorie :)
Daca am facut asta inseamna ca m a dus capul sa mi dau seama de anumite lucruri si ca un conducator adevarat sa mi duc oamenii spre victorie :)Dar nu am pretentia sa intelegi tu anumite lucruri :) Nu te cunosc , nici nu vreau , dar imi dau seama din comentariile pe care le dai :)

Lumile nu se castiga numai pe harta , le poti castiga si diplomatic :) Si cu asta ti am dovedit , creierul bate muschiul :)
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Backstab-ul si sprijinirea inamicilor se numesc diplomatie? :)) Diplomatie era sa veniti frumos la noi sa ne ziceti ca vreti sa inchideti cu glory, ne dadeam mana si la revedere :) Era dreptul vostru sa rupeti alianta, dar nu in modul josnic in care ati facut-o.

Si avantajul unde mai era dupa aceea ?:))))))
 
Sus