KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Eu am facut respectivele remarci la modul general, observatii pe care le-am facut de-a lungul vremii, nu m-am referit la tine in vreun fel. Nu am spus si nu stiu daca ai trisat in vreun fel, pentru ca nu am astfel de informatii. Nu am jucat aici, astfel incat nu ma pronunt cu privire la jucatorii de aici.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
cand facea green manevre
Daca green ar fi facut manevre, nu mai erai tu de mult pe harta. Doar ca nu facem manevre, aia e faza, ne place sa jucam mai mult pe harta ;) Tu poti sa zici cate vrei despre noi, opinia ta este egala cu 0 pentru noi, avand in vedere gramada de minciuni pe care le-ai promovat despre noi pe-aici, cu "dovezi" de tot rasul. Nu esti decat un alt fan, in aceeasi galerie cu gentle.

ar domnii de mai sus n au fost in stare sa ma atace
cu 2 sate in linia 2 nu prea are sens sa-ti dai arogante zic...
 

DeletedUser48627

Tradari si etc.. Cand era 70% de harta vs Glory am ramas pe harta si jucam pana la ultimele sate..voi dupa 2 organizate ati dat stergere... Iar de acerstyle mai jos... Am tradat pe 61 si ce conteaza ca la final ati luat o pe coaja si tu si dicsi...macar tradarea mea a contat.. Dicsie a plecat si a ajuns sa ia barbare prin marginea hartii jucatoru lu peste:)))

Prin manevre sau nu, scopu e sa castigi nu sa ramai in arhive pe stats.. Adevarat dicsie are ceva lumi castigate dar se lauda ca joaca si deja il bat pe 2 lumi.. Cum am zis de la a treia in colo deveniti rutina

Prin manevre sau nu, scopul e sa câștigi... Băiete, aici nu e viata reala în care exista nevoia existențială de a face aproape absolut orice astfel încât sa îți îndeplinești target-urile(în cazul în care acestea au o finalitate pozitiva și benefica pentru societatea în care trăiești, nu pentru tine ca individ). E un simplu joc în care manevrele acestea de care tot ziceți voi ar trebui sa fie făcute pe harta prin organizate, schimbări tactice de jucători(prin mutări de sate), cedări sau preluări de sate cu un anumit scop, aplicari de strategii militare și jocuri pe harta(MAPEX) and so on. Nu ești în real life unde mijloacele pun în pericol sau salvează vieți omenești ca să vi aici pe extern și sa îți dai cu pumnul în piept ca backstabb-urile, trădările, cumpărările de conturi și spargerea acestora înseamnă -strategie-, "scopul scuză mijloacele" se poate aplica numai în cazul în care exista fair-play.

Legat de 61 : Dicsie cu Roma a pierdut prin trădările pe care le-a avut United. Înainte de a zice ceva de trădările de pe harta tine cont ca Julian a fost omul RS de la început și a fost "burdușit" de sate datorita vouă. Pana una alta eu am câștigat lumea și în momentul în care United-ul a picat eu eram pe locul 3 pe lume. În momentul în care s-a format tribul câștigător am început sa cedez satele. Nu te da "ce bun jucător sunt" ca joci de pe telefon, eu fac organizat ele def pe 73 din noiembrie numai de pe telefon și nu ma auzi pe mine sau pe alții sa vina și sa se laude pe aici.

Trădarea ta chiar a contat, ne-am dat seama cât de jegos îți e caracterul :).

L.E. : Manevra nu înseamnă să te milogesti de partenerii de întrecere sa îți cedeze sate sau sa ți le ofere contra unei sume modice. Nu fac referire la tine, mai știu eu ceva specimene pe jocul asta și nu as vrea sa dau nume ca nu am 250 de Coco la mine sa plătesc buy-in-ul.
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Prin manevre sau nu, scopul e sa câștigi... Băiete, aici nu e viata reala în care exista nevoia existențială de a face aproape absolut orice astfel încât sa îți îndeplinești target-urile(în cazul în care acestea au o finalitate pozitiva și benefica pentru societatea în care trăiești, nu pentru tine ca individ). E un simplu joc în care manevrele acestea de care tot ziceți voi ar trebui sa fie făcute pe harta prin organizate, schimbări tactice de jucători(prin mutări de sate), cedări sau preluări de sate cu un anumit scop, aplicari de strategii militare și jocuri pe harta(MAPEX) and so on. Nu ești în real life unde mijloacele pun în pericol sau salvează vieți omenești ca să vi aici pe extern și sa îți dai cu pumnul în piept ca backstabb-urile, trădările, cumpărările de conturi și spargerea acestora înseamnă -strategie-, "scopul scuză mijloacele" se poate aplica numai în cazul în care exista fair-play.

Legat de 61 : Dicsie cu Roma a pierdut prin trădările pe care le-a avut United. Înainte de a zice ceva de trădările de pe harta tine cont ca Julian a fost omul RS de la început și a fost "burdușit" de sate datorita vouă. Pana una alta eu am câștigat lumea și în momentul în care United-ul a picat eu eram pe locul 3 pe lume. În momentul în care s-a format tribul câștigător am început sa cedez satele. Nu te da "ce bun jucător sunt" ca joci de pe telefon, eu fac organizat ele def pe 73 din noiembrie numai de pe telefon și nu ma auzi pe mine sau pe alții sa vina și sa se laude pe aici.

Trădarea ta chiar a contat, ne-am dat seama cât de jegos îți e caracterul :).

L.E. : Manevra nu înseamnă să te milogesti de partenerii de întrecere sa îți cedeze sate sau sa ți le ofere contra unei sume modice. Nu fac referire la tine, mai știu eu ceva specimene pe jocul asta și nu as vrea sa dau nume ca nu am 250 de Coco la mine sa plătesc buy-in-ul.
Tu pentru mine esti inexistent mai ales cand aberezi... Dai lectii. De viata invatate la impartit pliante in Londra despre demnitate si coloana vertebrala de parca in viata tre sa faci tot sa castigi dar intr un joc domne tre sa fii corect..gandirea ta e penibila si mai degraba intr un joc iti permiti sa faci chestii ca sa castigi pt ca il joci de amuzament.. Eu unu ma prapadesc de ras cand vad cum unii ca tn si ca dicsie si green plang dupa tradari.. Stau cu 5 browsere deschise cu 10 conturi de le innobileaza mereu pe aceleasi pe fiecare lume si vieniti aici sa vbiti despre coloana vertebrala..mai degraba in viata reale tre sa ai coloana decat intr un joc, nevertebratule
 

DeletedUser48449

Green daca imi aduc bine aminte de l60 in care am fost ff implicat pe harta erati voi aia care dadeau perversa peste noapte la nu mai stiu ce trib ( cred ca gentle ) sau ca ati avut tentative de cumparat contu meu dupa cum vati si laudat asa ca nu mai pozati corecti. Ma bucur ca voi Admini ati pierdut 2 din cele 3 Lumi pe care am jucat si eu si probabil o sa mai pierdeti si pe viitor daca nu va schimbati comportamentu.

Sfat pentru populatie, Nu mai fiti naivi ca nu mai exista fair play sau sfinti pe accest joc.

Toti vor sa castige iar diferenta o face cei care isi doresc cel mai mult si se dedica.
 

DeletedUser48627

Tu pentru mine esti inexistent mai ales cand aberezi... Dai lectii. De viata invatate la impartit pliante in Londra despre demnitate si coloana vertebrala de parca in viata tre sa faci tot sa castigi dar intr un joc domne tre sa fii corect..gandirea ta e penibila si mai degraba intr un joc iti permiti sa faci chestii ca sa castigi pt ca il joci de amuzament.. Eu unu ma prapadesc de ras cand vad cum unii ca tn si ca dicsie si green plang dupa tradari.. Stau cu 5 browsere deschise cu 10 conturi de le innobileaza mereu pe aceleasi pe fiecare lume si vieniti aici sa vbiti despre coloana vertebrala..mai degraba in viata reale tre sa ai coloana decat intr un joc, nevertebratule
Arată-mi o lume pe care ai realizat ceva notabil... O singura lume, atât.
 

DeletedUser48627

Pana reușești tu sa găsești ceva "notabil" canta la alta masa ca nu avem mărunțiș pentru same shit in game, same shit in real life
 

DeletedUser48627

Si care ar fi lumea aia ca am jucat multe boss :)

Ai putea incepe sa verifici inamici invinsi pe am jucat.

Aici de ex inca is in top10 dupa aprope 3 luni ce mam lasat. Si cam pe toate am fost in top mult timp dupa ce mam lasat.
Aladin, nu am avut plăcerea sa jucam amândoi pe o lume asa ca nu pot sa zic nimic pozitiv sau negativ despre tine ca și jucator. Mesajul era destinat unei alte persoane.
 
Scor reacție
0
Pana reușești tu sa găsești ceva "notabil" canta la alta masa ca nu avem mărunțiș pentru same shit in game, same shit in real life
Nu. Tre sa ti dovedesc nimic tie ma... Iti pierzi contu la 2 saptamani dupa ce apar lumile si zici ca joci pe alte conturi... Nu inteleg cine te a bagat in seama pe tine.. Esti pur si simplu inexistent.. Ne am intalnit doar pe 61 unde ai disparut sa joci pe alte conturi...dar cu latratu esti tot la fel
 

DeletedUser48449

Aladin, nu am avut plăcerea sa jucam amândoi pe o lume asa ca nu pot sa zic nimic pozitiv sau negativ despre tine ca și jucator. Mesajul era destinat unei alte persoane.

Din pacate nu, mi sa parut ca miai scris mie .. se trage de la oboseala
 

DeletedUser48627

Nu. Tre sa ti dovedesc nimic tie ma... Iti pierzi contu la 2 saptamani dupa ce apar lumile si zici ca joci pe alte conturi... Nu inteleg cine te a bagat in seama pe tine.. Esti pur si simplu inexistent.. Ne am intalnit doar pe 61 unde ai disparut sa joci pe alte conturi...dar cu latratu esti tot la fel
Normal... Nu ai ce sa îmi dovedești mie pentru ca nu ai ce sa dovedești nimănui. :))))))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Green daca imi aduc bine aminte de l60 in care am fost ff implicat pe harta erati voi aia care dadeau perversa peste noapte la nu mai stiu ce trib ( cred ca gentle ) sau ca ati avut tentative de cumparat contu meu dupa cum vati si laudat asa ca nu mai pozati corecti. Ma bucur ca voi Admini ati pierdut 2 din cele 3 Lumi pe care am jucat si eu si probabil o sa mai pierdeti si pe viitor daca nu va schimbati comportamentu.

Sfat pentru populatie, Nu mai fiti naivi ca nu mai exista fair play sau sfinti pe accest joc.

Toti vor sa castige iar diferenta o face cei care isi doresc cel mai mult si se dedica.
Tu esti din alt film :)))) Tu ai venit la Zeuss. ca vinzi contul si el te-ai trimis la plimbare, moment in care ne-ai facut "sarakii", ca n-avem bani sa cumparam conturi :))))))

Cat despre backstab-uri nu a fost cazul, singura rupere de alianta pe acea lume a fost anuntata si au fost prezentate motivele obiective fostilor nostrii aliati. Hai, canta la alta masa ;)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Daca green ar fi facut manevre, nu mai erai tu de mult pe harta. Doar ca nu facem manevre, aia e faza, ne place sa jucam mai mult pe harta ;) Tu poti sa zici cate vrei despre noi, opinia ta este egala cu 0 pentru noi, avand in vedere gramada de minciuni pe care le-ai promovat despre noi pe-aici, cu "dovezi" de tot rasul. Nu esti decat un alt fan, in aceeasi galerie cu gentle.


cu 2 sate in linia 2 nu prea are sens sa-ti dai arogante zic...



Ati facut stai linistit, despre suporti si alte cele nu are rost sa intram in detalii pentru ca este irelevant sa le postez aici, doar ca manevrele facute de voi au fost jalnice si nu au avut efect, conturile scoase de la noi si mesaje in academii, circulare peste circulare sa corupeti oameni, mesaje pe joc despre cumparari conturi etc etc etc cate au fost sub numele green dar fara rost, nu are rost sa o mai dati pe aici ca niste sfinti, ati primit ce meritati doar ca intr-un timp scurt, ma asteptam sa stati putin sa fiti chinuiti dar se pare ca atunci cand jocul devine greu o dati in delete nu stati la bataie, glory in schimb a jucat si cand harta era asa cum a fost a vostra acum si ati cazut dupa 2 ture de atacuri, sa nu mai zic ca la nivelul asta au disparut multe conturi inutile si au ramas "cremele" tot degeaba, ASTA ESTE GREEN !!!
 
Scor reacție
0
Eu nu înțeleg de ce tot aberați despre manevre etc ( joc incorect ) cand absolut niciodată în istoria acestui joc sau cel puțin de când o joc eu nu a fost o lume 100% dreapta . Asta este jocul , așa este războiul ( fie el pe joc sau in realitate daca tot predați lecții de viață), așa se joaca , asta e strategia mai marilor SunTzu , zeii războiului ce sunteți și mari strategi. Trădarea , manevrele etc fac parte din joc , inclusiv și oftica :*

Cat despre lecțiile de viață , nu cred că ar trebuii ținute pe un joc. Tratați totul că atare , e un joc , ne distram , ne relaxam etc , daca aveți frustrări mergeti la un psiholog sa va puteți descărca ...sau la un preot
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Daca green ar fi facut manevre, nu mai erai tu de mult pe harta. Doar ca nu facem manevre, aia e faza, ne place sa jucam mai mult pe harta ;) Tu poti sa zici cate vrei despre noi, opinia ta este egala cu 0 pentru noi, avand in vedere gramada de minciuni pe care le-ai promovat despre noi pe-aici, cu "dovezi" de tot rasul. Nu esti decat un alt fan, in aceeasi galerie cu gentle.


cu 2 sate in linia 2 nu prea are sens sa-ti dai arogante zic...


Ahahahahaha ... pai bine ba acordeonistule ca e in trend sa va bata 'fanii' =) .. sau voi de asta jucati? Ca sa luati bataie?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Pentru luat bataie intra, de jucat nu poti sa spui ca joaca ei ceva ;) doar prin mesaje dar nu sunt folositoare sa castige macar 1 amarata de lume
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Pentru luat bataie intra, de jucat nu poti sa spui ca joaca ei ceva ;) doar prin mesaje dar nu sunt folositoare sa castige macar 1 amarata de lume


Stai chill ca si pe 53 la fel o ardeau ... circulare si clipuri pe youtube =))) .. se pare ca tin traditia baietii astia ... dar ei pierd cu placere domle .. castiga sau pierd .. nu conteaza!

"Ai n-ai mingea ..tragi la poarta!"
 
Sus