King-diablo

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Poate e un moment dificil atat pentru DIABLO cat si pentru [KING], dar din cauza faptului ca avem nevoie de spatiu pentru exansiune in vest si sud-vest, [KING] va rupe pna-ul cu DIABLO si academia sa incepand de duminica de la ora 17:00, iar culoarea hartii se va modifica in rosu aprins...Fie ca razboiul sa dovedeasca care e mai bun si sa putem ramane prieteni in continuare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4645

Tradati pe la spate ?!
Oricum, nu voi ataca nici un membru KING fara sa fiu provocat.
 

DeletedUser2147

alinutzule, nu e tradare. Daca asta crezi, imi pare rau. E pur si simplu un razboi, in care sper sa castige care e mai bun.
Eu sunt de parere ca, orice ar fi intr-un razboi, legaturile legate dinainte intre anumiti jucatori, pot ramane.
Sincer , aveam de ales intre a ne bate in continuare cu UNITED, si a ne bate cu voi.
Motivele pentru care am ales sa ne batem cu voi este ca vrem sa vedem odata si odata ce putem face intr-un razboi adevarat, in care raspund si inamicii cu atacuri, nu doar se apara. Voi aveti k65, noi k66.
Chiar va urez noroc, si fie ca cel mai bun sa castige.
Este singurul razboi in care, datorita oamenilor pe care ii stiu ca sunt in DIABLO, sunt convins ca se va duce corect.
 

DeletedUser

alinutzule, nu e tradare. Daca asta crezi, imi pare rau. E pur si simplu un razboi, in care sper sa castige care e mai bun.
Eu sunt de parere ca, orice ar fi intr-un razboi, legaturile legate dinainte intre anumiti jucatori, pot ramane.
Sincer , aveam de ales intre a ne bate in continuare cu UNITED, si a ne bate cu voi.
Motivele pentru care am ales sa ne batem cu voi este ca vrem sa vedem odata si odata ce putem face intr-un razboi adevarat, in care raspund si inamicii cu atacuri, nu doar se apara. Voi aveti k65, noi k66.
Chiar va urez noroc, si fie ca cel mai bun sa castige.
Este singurul razboi in care, datorita oamenilor pe care ii stiu ca sunt in DIABLO, sunt convins ca se va duce corect.

Cei din DIABLO sunt adevarati parteneri de lupta.
Bafta ambelor triburi, si fie ca cel mai bun sa invinga!
 

DeletedUser

sunt doua triburi onorabile , nu au de ce sa se certe , flamer :)

ps: daca ai comentarii da'le pe privat :) ca anticipez ceva si nu imi place:)
pps : felicitari pentru razboi :) sa fie cat mai corect si frumos ... la cat mai multe sate luate de ambele parti :)
 

DeletedUser

sunt doua triburi onorabile , nu au de ce sa se certe , flamer :)

ps: daca ai comentarii da'le pe privat :) ca anticipez ceva si nu imi place:)
pps : felicitari pentru razboi :) sa fie cat mai corect si frumos ... la cat mai multe sate luate de ambele parti :)

si cei care se cearta nu sunt onorabili?(hate this word folosit atat d des in joc)
oricum,doar glumeam;)
 

DeletedUser2147

flamer, si toti cei care poate au chef de offtopic, va rog frumos si respectuos, in alta parte sa il faceti. Acest topic nu am cerut sa fie inchis ca sa se poata discuta intre membrii celor 2 triburi, si eventual observatii la obiect din partea altor persoane
 

DeletedUser4645

flamer, si toti cei care poate au chef de offtopic, va rog frumos si respectuos, in alta parte sa il faceti. Acest topic nu am cerut sa fie inchis ca sa se poata discuta intre membrii celor 2 triburi, si eventual observatii la obiect din partea altor persoane

Ca acest razboi sa fie frumos vor trebui 2 lucruri.
1. PNA cu ELITE (vor avea si ei de castigat)
2. PNA cu C.D. (vor avea mia mult de castigat)

in final trupele vor face diferenta. Se vor pierde multe sate de catre ambele tabere. Ce nu mia placut : acest razboi a fost de mult timp planuit. Nu am fost anuntati decat cu 6 ore inainte. Nu prin msg-uri conducerii ci pe forumul extern.

O zi buna baieti ! Tocmai cand vroiam sa ma retrag din acest joc.

1 vs 5 = razboi corect ...
 

DeletedUser

Domnu' Alinutzu13 ... imi puteti spune si mie de cate luni triburile Diablo si CD se au trecute reciproc ca inamici ?
Nu e niciun 1 vs 5 ... ar fi fost asa ,daca am fi declarat toate triburile razboi celor din Diablo in acelasi timp ...
KING si CD se afla in zone opuse ale hartii ,voi ati picat la mijloc....asta e :)
 

DeletedUser

Domnule hetfield. Desi nu am avut onoarea de a discuta vreodata am o rugaminte. Lasati textele astea pentru copii mici. Poate ca suna frumos motivele ce le-ati adus aici pentru declararea acestui razboi dar sunt de-a dreptul penibile.
Poate un mesaj de genul: "in urma analizei hartii si dupa discutii cu triburile aliate respectiv ELITE, CDac si cu garantia mentinerii PNA cu TLD am decis ca e momentul sa rupem PNA-ul cu voi si sa va trecem direct la dusmani. Consideram ca avem impreuna cu aliatii o superioritate destul de mare in zona (macar de ordinul 3/1 ca asa se poarta) incat sa ne permitem sa va declaram razboi. Pana acu nu am fost pregatiti dar acu e momentul propice." ar fi fost mai potrivit daca tot a-ti simitit nevoia sa ne dati o explicatie.
Inca odata nu pot sa nu remarc ca pe acest server un trib vertical care isi vede de joc si nu de jocuri de culise, risca sa cada prada pana la urma acestor jocuri de culise.
Sper ca nu v-am plictisit prea mult. Am fost deranjat doar de ipocrizia anumitor declaratii. O seara buna.
 

DeletedUser2147

pentru Alinutzu13: tinand cont de faptul ca razboiul incepe de duminica de la ora 17:00, nu cred ca sunt doar 6 ore pana atunci. Conducerea fiecarui trib, si academia si tribul mare, a fost anuntata, intreaba-l pe deathshadow si qed1.


Pentru t-Virus: Cu TLD am facut PNA deoarece ne-a fost propus noua de catre 2 jucatori de acolo, din motivele lor, daca vor nu au decat sa ti le spuna, nu l-am cerut noi pentru a ne asigura ca nu ne vor ataca.
Superioritate in zona? Noi suntem pe k66, voi pe k65 cu destule sate pe K66. Arata-mi si mie superioritatea. ELITE au satele mult prea in spatele nostru pentru a ataca, cel putin deocamdata, iar CDac sunt in sudul K66, nicidecum pe granita de vest.

PS: rock-girl, ai avut dreptate, ar fi trebuit sa cer inchiderea topiculuo. Unii pur si simplu au ca scop cautarea de motive de cearta. Data viitoare voi asculta sfatul, acum nu mai am ce face.
 

DeletedUser

Domnu' Alinutzu13 ... imi puteti spune si mie de cate luni triburile Diablo si CD se au trecute reciproc ca inamici ?
Nu e niciun 1 vs 5 ... ar fi fost asa ,daca am fi declarat toate triburile razboi celor din Diablo in acelasi timp ...
KING si CD se afla in zone opuse ale hartii ,voi ati picat la mijloc....asta e :)

1. 18.10.2007
Anunt: S-a format coalitia anti-TLD formata din:
NWO
300WAR
ELITE
EMPIRE
GD
RoD
CD
~PAS~

Deci Diablo si CD sunt in razboi cam din 25.10.2007.

2. Sa nu dramatizam. Poate ca suntem cam inconjurati de dusmani dar mai tineti un pic sampania (sau berea sau apa sau ce bautura mai putin importanta vrea gabi) la rece. Nu de alta dar sa nu rasufle pana apucati sa o beti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru t-Virus: Cu TLD am facut PNA deoarece ne-a fost propus noua de catre 2 jucatori de acolo, din motivele lor, daca vor nu au decat sa ti le spuna, nu l-am cerut noi pentru a ne asigura ca nu ne vor ataca.
Superioritate in zona? Noi suntem pe k66, voi pe k65 cu destule sate pe K66. Arata-mi si mie superioritatea. ELITE au satele mult prea in spatele nostru pentru a ataca, cel putin deocamdata, iar CDac sunt in sudul K66, nicidecum pe granita de vest.

PS: rock-girl, ai avut dreptate, ar fi trebuit sa cer inchiderea topicului. Unii pur si simplu au ca scop cautarea de motive de cearta. Data viitoare voi asculta sfatul, acum nu mai am ce face.

1. Daca prin termenul generic de "unii" ma incluzi si pe mine pot sa-ti spun sincer ca nu caut nici un motiv de cearta. Daca te-au suparat afirmatiile mele imi cer scuze.
2. Daca poti sa afirmi ca pozitiile pe harta ale celor doua triburi in cauza respectiv [KING] si Diablo sunt comparabile, la momentul asta, ce pot sa mai zic? Asa este cum spui dumneata. Greseala mea.
 

DeletedUser

2. Sa nu dramatizam. Poate ca suntem cam inconjurati de dusmani dar mai tineti un pic sampania la rece. Nu de alta dar sa nu rasufle pana apucati sa o beti.

Chiar atat de importanti va credeti ?
Nu irosim sampania chiar pentru oricine....nu am baut eu sampanie atunci cand a picat TLD de pe locul1(desi stiu ca multi se asteptau sa fac lucrul asta) ,doar o bere :rolleyes: ... pentru voi cu atat mai putin.
 

DeletedUser4645

pentru Alinutzu13: tinand cont de faptul ca razboiul incepe de duminica de la ora 17:00, nu cred ca sunt doar 6 ore pana atunci. Conducerea fiecarui trib, si academia si tribul mare, a fost anuntata, intreaba-l pe deathshadow si qed1.


Pentru t-Virus: Cu TLD am facut PNA deoarece ne-a fost propus noua de catre 2 jucatori de acolo, din motivele lor, daca vor nu au decat sa ti le spuna, nu l-am cerut noi pentru a ne asigura ca nu ne vor ataca.
Superioritate in zona? Noi suntem pe k66, voi pe k65 cu destule sate pe K66. Arata-mi si mie superioritatea. ELITE au satele mult prea in spatele nostru pentru a ataca, cel putin deocamdata, iar CDac sunt in sudul K66, nicidecum pe granita de vest.

PS: rock-girl, ai avut dreptate, ar fi trebuit sa cer inchiderea topiculuo. Unii pur si simplu au ca scop cautarea de motive de cearta. Data viitoare voi asculta sfatul, acum nu mai am ce face.


Poate aflam si noi acele motive ...
 

DeletedUser2147

fara suparare, alinutzule, dar aici discut despre lucrurile legate de diablo si KING , nu despre motivele semnarii PNAului dintre KING si TLD.
 

DeletedUser

gabi23, te rog si pe tine, la cat mai putin offtopic :)

Hai ca nu eram chiar pe langa subiect ... eu zic ca offtopicul ar trebui acceptat atata timp cat e amuzant :rolleyes: (iar am o parere prea buna despre mine si ma consider amuzant).
Vreau sa stie toti ca se considera prea importanti .... peste 6-7 luni ,nu va mai stii aproape nimeni ca Diablo a existat vreodata.
In joc nimic nu e vesnic ... putin vor fi cei care isi vor aminti de triburi care dominau lumea1 la un moment dat,cu atat mai putin de triburile din top10.
:rolleyes:
 

DeletedUser

KING+CD=LOVE
KING+ELITE=LOVE
ELITE+CD=LOVE

Voi ati stat parsiveste pe PNA sa faceti trupe si acum hop razboi ;) ... rusinica rusinica ca fara ajutorul celor din CD si ELITE sunteti papati :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus