King-diablo

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2147

Titlu trimis mai departe cosmik atacã ioanas 2 modificarea numelui
Expediat 16.03.08 13:31
Trimis mai departe în data de: 16.03.08 13:36
Trimis mai departe de cãtre: ioanas
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 8.5%
Moral: 100%

Agresor: cosmik
Sat: cosmik 22 (656|674) K66

Numãr: 0 0 0 0 0 472 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 472 0 0 0 0 0 0

Apãrãtor: ioanas
Sat: ioanas 2 (666|655) K66

Numãr: x x x x x x x x x x x x
Pierderi: x x x x x x x x x x x x



eu cred ca voi ati atacat inainte de ruperea PNAului, nu noi ;)
 

DeletedUser

Aiurea va vaicariti voi astia din Diablo
Jocul asta e un joc de razboi daca king sau gandit ca e cazu sa intre in razb cu voi pt a va scoate din k66 este treaba lor nu e tradare nu ati fost lucrati pe la spate probabil daca acuma apar inca 2 triburi sa va declare razboi o sa incepeti sa plangeti o sa ziceti ca toti au ceva cu voi dar nu este asa poate alea 2 triburi vor si ele sa va scoata nu neeaparat sau vorbit cu altele o sa incepeti domkne nu e corect n triburi contra la 1 Nu intereseaza pe nimeni daca vi se pare corect sau nu :D e un fel de cerere de mila din partea voastra mareti jucatori din diablo :| :rolleyes:

Nu ma bagati in seama :)) :eek:

era sa uit academia voastra si cu tribul mare adunate cred ca fac cat elite CD si king
3 ELITE 32.218.783 54.460.595 206
15 [KING] 14.112.455 14.197.224 44
8 C.D. 21.633.033 33.995.697 164
----------------------------------------------------
un total de = 414

9 DIABLO 21.601.757 30.414.151 96
20 DIABL0 10.945.725 29.862.330 1203
-----------------------------------------------------
un total de = 1299


=> nu e chiar asa de inegal :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce rea esti fata :p
academia...este academie...10-20 de oameni care se pricep isi bat capul cu restu..poate poate rasare un mare talent ( un ABC... de pe L5 daca vrei )
avem oameni ( precum DannD ) care vor ramane in trib inconjurati de rosu aprins pana la 0 puncte dar si fricosi plecati cu colindu ;)
 

DeletedUser

si totusi in zona k66, ELITE sunt cu mult in spatele nostru...asa ca linia frontului e doar cu noi nu si cu ei...aveti insa ceva CDac in sud
 

DeletedUser

mai vedem noi in leg cu dannd :D

am o promisiune morala fata de el sa il las cu un sat pana la paste asa ca trebuie sal ajut ce sa fac nu ma tine sufletu sa il las asa :))
 

DeletedUser2147

nu cred ca am vazut vreun jucator mare din DIABLO care sa faca asta, xexoasa, asa ca te rog nu pune laolalta jucatorii de valoare din acea academie si acel trib doar pentru niste lucruri spuse de un singur jucator.
 

DeletedUser

mai vedem noi in leg cu dannd :D

am o promisiune morala fata de el sa il las cu un sat pana la paste asa ca trebuie sal ajut ce sa fac nu ma tine sufletu sa il las asa :))

Problema e ca dannd este catolic. Azi sunt floriile. Pana la Paste mai e o saptamana. :)
 

DeletedUser2147

in caz ca nu vedetiaici este vorba despre KING si DIABLO+DIABL0, nu despre ELITE si DIABLO sau orice alte neintelegeri aveti intre voi.
Va rog frumos discutati pe subiectul acesta daca aveti ceva de spus, daca nu mutati-va in alt topic.
 

DeletedUser

Dupa incercarea nereusita de a obtine o invitatie in [KING], cosmik paraseste tribul DIABLO, la nici macar o ora de razboi, intrand in CDac, unde va fi atacat in continuare...
 

DeletedUser5349

Nu intereseaza pe nimeni daca vi se pare corect sau nu :D e un fel de cerere de mila din partea voastra mareti jucatori din diablo :| :rolleyes:


cine cere mila?
daca aud pe vreunu ii tai limba si tu dute fetita si veziti de ale tale
cand mai cresti vino sa stai de vorba cu noi
iar lui dan nu ii mai ei tu nici un sat poate pe la craciun sa iti mai dam unu de mila
 

DeletedUser

un prim sat castigat in acest razboi....in favoarea [KING]...
anume side in fata lui genu999...ia sa vedem care va fi scorul la sfarsitul zilei
 

DeletedUser

Le urez succes celor din KING sa ia cat mai multe sate de la DIABLO.

:D:D:D
 

DeletedUser2147

va rog frumos, in acest topic lasati certurile personale intre voi, si pastrativa la subiect

PS: mersi wassaby :)
 

DeletedUser

cine cere mila?
daca aud pe vreunu ii tai limba si tu dute fetita si veziti de ale tale
cand mai cresti vino sa stai de vorba cu noi
iar lui dan nu ii mai ei tu nici un sat poate pe la craciun sa iti mai dam unu de mila


k poftim
catalinux2007în data de 15.03. la ora 19:30
salut, pot primi si eu o invitatie in trib ? dupa ce intru in elite va pot lasa sitter sa ma verificati !

Taiei limba :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus