Kings+Light vs. ~ARM~+-ARM-+ARM.

DeletedUser

din cate vad...dai la colegi cate 10 sate pe zii asa ca zic eu ....abtine-te
 

DeletedUser

pai vrei sa iti dea tie satele?:D
mai fa pasi...nu te compari tu cu el...;)
 

DeletedUser

habar nu am cum de ai ajuns tu in discutia asta ..in caz ca nu ai observat eu ziceam ca jucatorii de peste 1.000.000 puncte nu ataca dusmanull..ci se ocupa de innobilari interne si el sa dat ca exemplu..insa el cedeaza satele ..deci nici macar nu se ocupa de interne..pt ca este innobilat intern la fel cum o sa fii si tu in curand :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14336

mai iliuta tu din toata lumea ar trebuii sa taci cand e ** de innobilari interne
 

DeletedUser16039

habar nu am cum de ai ajuns tu in discutia asta ..in caz ca nu ai observat eu ziceam ca jucatorii de peste 1.000.000 puncte nu ataca dusmanull..ci se ocupa de innobilari interne si el sa dat ca exemplu..insa el cedeaza satele ..deci nici macar nu se ocupa de interne..pt ca este innobilat intern la fel cum o sa fii si tu in curand :p


sa te pun in tema? lumea mai are si alta treaba :D nu numai triburile, si fairytale a luat hotararea de a nu mai juca:p
 

DeletedUser18608

luci, iarta-l, nu are habar ce inseamna cedare de sate si inobilare interna...,unii isi refuleaza aici complexele.
daca toti ar gandi ca fairy,in acest joc ar exista fair-play si demnitate...
 

DeletedUser

habar nu am cum de ai ajuns tu in discutia asta ..in caz ca nu ai observat eu ziceam ca jucatorii de peste 1.000.000 puncte nu ataca dusmanull..ci se ocupa de innobilari interne si el sa dat ca exemplu..insa el cedeaza satele ..deci nici macar nu se ocupa de interne..pt ca este innobilat intern la fel cum o sa fii si tu in curand :p

si eu habar nu am ce cauti tu pe forum. nu prea ai treaba cu ce se intampla:D
ti-am mai zis, ia-o mai moale, ca te faci singur de cacao:rolleyes:
si el nu avea cum sa ajunga innobilat intern, pentru ca este printre cei mai buni oameni ai tribului;)
si de asemenea, si dat afara daca era, iti garantez eu nimeni nu il ataca, a facut prea multe ca sa nu fie respectat;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21384

~ARM~ e ultimul trib care ar trebui sa vorbeasca de fair'play.. nici un PNA de Paste nu sunteti in stare sa respectati si veniti aici sa ii crititcati pe altii.. Oameni de nimic. si nu astept vreun raspuns inteligent din partea nimanui.
 

DeletedUser

iliuta20 a inceput cu criticile;). ce oameni fraaaate
reveniti la discutie ca e vaide voi
 

DeletedUser

~ARM~ e ultimul trib care ar trebui sa vorbeasca de fair'play.. nici un PNA de Paste nu sunteti in stare sa respectati si veniti aici sa ii crititcati pe altii.. Oameni de nimic. si nu astept vreun raspuns inteligent din partea nimanui.


normal ca nu te astepti la un raspuns inteligent din moment ce afirmatia ta nu e prea inteligenta :D ; pentru ca ce ai facut tu acuma se cheama "generalizare pripita" si este o eroare logica :p
 

DeletedUser16039

~ARM~ e ultimul trib care ar trebui sa vorbeasca de fair'play.. nici un PNA de Paste nu sunteti in stare sa respectati si veniti aici sa ii crititcati pe altii.. Oameni de nimic. si nu astept vreun raspuns inteligent din partea nimanui.


atunci ce cauti aici daca nu astepti vreun raspuns inteligent din partea cuiva? iesi draku afara si vede`ti de SELECT`u tau !

scrie mare pt toti chiorii

"Kings+Light vs. ~ARM~+-ARM-+ARM."


aici posteaza bogghy statisticile razboiului, tu n`ai ce cauta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18608

~ARM~ e ultimul trib care ar trebui sa vorbeasca de fair'play.. nici un PNA de Paste nu sunteti in stare sa respectati si veniti aici sa ii crititcati pe altii.. Oameni de nimic. si nu astept vreun raspuns inteligent din partea nimanui.

vezi asta este problema unora, ajung sa improaste pe toata lumea cu noroi,dar nu realizeaza ca se manjesc singuri.
este un joc, si nu cred ca-si au rostul atacurile la persoana...
Incercati sa mentineti la un nivel decent discutia....
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT kings
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ -ARM- ARM.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 8
Diferență: 8

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 163,824
Tabăra 2: 78,270
Diferență: 85,554

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT kings
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ -ARM- ARM.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 10
Diferență: 2

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111,070
Tabăra 2: 105,504
Diferență: 5,566

image.php
 
Sus